Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

donald5 - Profil | Čt 31.5.2012 13:20:29

Sven >> Tak ten Kulínský je měl rád doslova, hlavně slečny :-D.

    meteor - Profil | Čt 31.5.2012 13:19:53

    chujar >> technická: rybařina není sport, to si akorát někteří lidé myslí. Nebo se ztotožňuješ s názorem, že ryba je sportovní pomůcka? :-)

      Petr64 - Profil | Čt 31.5.2012 13:18:21

      donald5 >> Zdar.:-)

        LudaT - Profil | Čt 31.5.2012 13:17:32

        Butchi >> O tom není sporu myslel sem suchozemský, vodnáři, vlnovci apod. se moc neuváděj, navíc jsou prý naprosto flegmatičtí a neútoční......
        Ono ryba se pohybuje ve 3D :-))) rozměrech tak je logický že je potřeba aby rychleji chcípla.... ta příroda není blbá. :-))

          donald5 - Profil | Čt 31.5.2012 13:15:24

          Petr64 >> Ahoj Peťo :-)

            donald5 - Profil | Čt 31.5.2012 13:14:55

            LudaT >> myslím, že by cestou ještě našli poklad Aztéků a pak teprve Atlantidu :-D

              Butchi - Profil | Čt 31.5.2012 13:12:08

              LudaT >>
              Ten pojem nejjedovatější, resp nejnebezpečnější had je dost diskutabilní.
              Protože nejjedovatější hadi na světě jsou údajně vodnáři, ale prý mají moc malou tlamu a neplýtvají tím.
              Ten taipan je nejjedovatější suchozemský, na druhou stranu žije uprostřed Austrálie, kde moc lidí není. Pak ty hromady australských pakober a tak.

                Sven - Profil | Čt 31.5.2012 13:11:49

                chujar >> nejsou to žádné záhady ani pochybnosti, jak píšeš dole ale pouze prachsprostý byznys, založený z velké části na lžích a podvodech.
                S tím přínosem pro děti bych to na tvém místě, nebral až tak vážně.
                Například takový Andersen, Carroll, Foglar, Kulínský, Jackson aj. také měli děti rádi, také formovali jejich myšlení a také mají své chujary, kteří na jejich přínos, nedají dopustit....
                Nikdo netvrdí, že neumí chytat ale všechny lidi, kteří jsou v obraze štve, že se z nich a hlavně jejich dětí snaží dělat hlupáky.
                Navíc i za pomocí grantů Minist.zemědělství, tedy peněz daňových poplatníků.

                  Petr64 - Profil | Čt 31.5.2012 13:11:17

                  donald5 >> :-))

                    venca1 - Profil | Čt 31.5.2012 13:11:13

                    LosPafkos >> Ať se daří, u nás leje jak z konve.

                      LudaT - Profil | Čt 31.5.2012 13:11:11

                      donald5 >> :-))) Ti dva by se měli spolu vydat hledat bájnou Atlantidu. Úspěch zaručen.

                        donald5 - Profil | Čt 31.5.2012 13:08:59

                        zkrátka JV je takovej náš Vladimir Putin, na co šáhne to se mu povede a když něco najde, tak je to světovej unikát :-))

                          chujar - Profil | Čt 31.5.2012 13:08:25

                          jurasoft >> no tak sem to měl přesně já, ale jenom v tom rozdílu že já začal chytat ryby, kdy začaly počítačový hry a různý playstations!!!! a když vidim fakana který sedí na lavičce a fajčí trávu a je mu sotva 15 tak mám chut ho seřezat, ale né tak jeho jako jeho rodiče!!!! to co já zažil s dědou o prázdninách celý 2-3 měsíce tak to je nezapomenutelný a jsem rád že sem měl takovýho dědu a mám takový rodiče...jenomže někteří děti takový štěstí nemaj!!! a proto se mi líbí že ukazuje dětem i jiné možnosti využití volného času, než čichat toluen a kouřit bůhví co...je mi 21 sem mladej harant ještě ale nemám rád urážení lidí za to že se snaží udělat něco pro společnost...opět zdůraznuji že natáčení filmů o arapaimách atd je věc druhá, tu nemyslim!!!!

                            LosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 13:08:07

                            konec plkání,odcházím na ryby :-))

                              venca1 - Profil | Čt 31.5.2012 13:06:46

                              whitehunter >> Já zase někde vyšŤoural, že nejúčinější jed mají nějaké australské choboničky

                                LudaT - Profil | Čt 31.5.2012 13:06:30

                                jurasoft >> V pohodě, neznám nikoho kdo by všechno věděl..... teda kromě tchána ten je o tom přesvědčenej. :-)))

                                  venca1 - Profil | Čt 31.5.2012 13:03:01

                                  LosPafkos >> To by ses divil jak, Naše užovka, pokud ji chytíš , tak se roztočí a zároveň tě posere. A ten smrad je , že by člověk zdech.

                                    whitehunter - Profil | Čt 31.5.2012 13:01:31

                                    venca1 >> aha, já myslel, že je z nějaký rostliny. Každopádně ale nevim, jestli je to curare silnější než ta trojhranka. jednou sem o tom něco čet (a byla to seriozní záležitost, žádná Epocha). A tam bylo, že nejúčinější toxin má právě ta trojhranka. Ale nevim

                                      LudaT - Profil | Čt 31.5.2012 12:58:47

                                      jurasoft >> Maj kloaku, nic blít nemusí :-))

                                        LosPafkos - Profil | Čt 31.5.2012 12:56:50

                                        venca1 >> a prdí taky hadi ? :--)))