krmení úhořů

Diskuse k rybářskému videu krmení úhořů

Autor diskuse: Maxxx - Profil , 21.7.2011

NPecka7 - Profil | Čt 13.6.2013 14:22:03

derata -- nejmenoval se ten chlápek náhodou Jeremy Wade a ten dokument River Monsters?Jestli jo tak vím co máš na mysli.
Pozn. On byl na Novém Zélandu a bylo to dost psycho jak mu lidé vyprávěli různé nehody nebo útoky úhořů na lidi.

    Npohodak - Profil | Út 24.1.2012 13:41:05

    neskutocne hadice ty kokos som nechapala a nechapem doteras este by ma zaujimala kde take poziadne hadice plavaju
    moj naj uhor mal okolo 55cm ale ten na tej 2 fotke no sila nechapacka an bednu

      Nmetal - Profil | Po 19.9.2011 18:29:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Neuveřitelný !!!

        N - Profil | Po 19.9.2011 18:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Moc pěkný, díky za vložení!

          NFlorish - Profil | Po 19.9.2011 18:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Maxxx - >> no mazec... dávám 1... perfektní videjko :)

            NSoho - Profil | Po 19.9.2011 18:10:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            No co,taková normální česká svazovka!

              NMAXXSKATER - Profil | Út 23.8.2011 2:50:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak to je mazec, čumím jako puk ... :-)

                Nderata - Profil | Út 23.8.2011 0:24:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nedávno jsem viděl na discovery dokument o uhořích. Musím říct že to není tím vejcem ale místem. Chlápek v dokumentu chodil po řekách kde se hojně vyskytují uhoří a bylo jedno co jim hodil ale během několika minut uhoři připluli až k němu a začali mu jíst z ruky. Určitě se nejednalo o žádné jezírka ale tekoucí řeky. Dokonce mu kousali do prstů...

                  Nwondra - Profil | Út 26.7.2011 10:27:04

                  videjko pěkné, dávám za jedna, ale kam se hrabe na ty fota dole, mazec!! ,)

                    NHlubočepy - Profil | Po 25.7.2011 8:43:21

                    Od jara se snažím na ně chodit.Letos zatím čistá nula-a potom tohle.Asi blbě krmím :o)

                      NDiakoon - Profil | Po 25.7.2011 8:18:42

                      Pafka >> Ty fotky jsi pořídil ty? Máš je takto naučené? Krásná hadice na té druhé fotce.

                        NPafka - Profil | Ne 24.7.2011 20:58:56

                        zARM >> To je v potoce ;-P

                          NChlebyk - Profil | Ne 24.7.2011 15:38:35

                          Na té spodní fotce ten uhoř vypadá tak na 2 metry

                            NzARM - Profil | Ne 24.7.2011 15:33:25

                            Pafka >> To je v nějakým jezírku? Na tý druhý fotce to je neskutečná hadice..

                              NStanley88 - Profil | Ne 24.7.2011 11:56:39

                              Kalužmistr >> mě vydávil ve vaně a to několikráté i velké zrzavé slumáky nekecám a přísahám!! Všeho všudy jich pozřel na 5 kusů plus nějaké pijavky takže uhoř žere všechen hmyz.-)

                                NMaxxx - Profil | Ne 24.7.2011 11:34:26

                                Hody >> řekl bych že nějakej lunchmeat nebo něco na ten způsob

                                  NHody - Profil | Pá 22.7.2011 22:57:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hlava mi to nebre,nalákání se dá naučit,a to na vše jen nevím co ta špejle co to tam je.Pěkné video dávám taky za 1..

                                    NKalužmistr - Profil | Pá 22.7.2011 21:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pafka >> Prosím už neprovokovat. Letos nemám ani jednoho a tady se klidně nechaj krmit jako slepice.

                                      Npetrhod - Profil | Pá 22.7.2011 21:33:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Super video dávám za 1. Jinak pražák z Pětipes je chytal na přímo na slepici, ale lepší je nastražit vajíčko přímo na vlas sakra to je ale bojlí :-)

                                        NPafka - Profil | Pá 22.7.2011 20:53:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Přidávám pár fotek ke krmení úhořů ;-)))))))