krmení úhořů

Diskuse k rybářskému videu krmení úhořů

Autor diskuse: Maxxx - Profil , 21.7.2011
109 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NSven - Profil | Čt 13.6.2013 23:08:57

Piskořík >> jojo, věřím. Díky. Jsou to pěkní macani :-)
Ale věřím, že naučit na krmení z ruky, lze každou rybu, včetně úhoře říčního.

    NPiskořík - Profil | Čt 13.6.2013 22:16:45

    Sven >> Ty hovádka, co se nechaj krmit v těch videích nejsou úhoři říční, ale úhoři novozélandští (Anguilla dieffenbachii). Je to jeden z několika indopacifických druhů úhořů, který jsou vesměs všichni schopni dorůstat trošku lepších rozměrů, než "náš" úhoř...:o)

      NSven - Profil | Čt 13.6.2013 21:10:10

      marmyš >> můžu přidat něco klasiky, ze zlatého fondu :-)
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=9wcH_bc_K64

        Nmarmyš - Profil | Čt 13.6.2013 21:03:25

        Sven >> přesně,jsi šikula

          NSven - Profil | Čt 13.6.2013 20:57:13

            Nmarmyš - Profil | Čt 13.6.2013 18:55:55

            Někde se tu taky potuluje video,jak úhoře krmí malý kluk--taky jsou to hadice.

              Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2013 18:01:04

              marmyš >> Zase kdyby při tom francouzáku někomu vjel krkem až někam k prd-eli, tak by někteří přestali :-).

                NSven - Profil | Čt 13.6.2013 17:57:46

                marmyš >> :-)))))

                  NSven - Profil | Čt 13.6.2013 17:57:08

                  tonouš >> já bych se bál jen toho abych ho nepřesolil :-)

                    Nmarmyš - Profil | Čt 13.6.2013 17:55:06

                    dada11 >> Žádná škoda by těch prasokaprů nebyla.Úhoř má kliku,že nesnáší francouzáky a blbě se s ním dělá předpažka:-)

                      Ntonouš - Profil | Čt 13.6.2013 17:54:04

                      Pafka >> hrozný zvířata!!toho bych se bál..

                        Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2013 17:45:15

                        marmyš >> Dovážet monté těhle úhořů,tak tě kapraři ukamenujou. Protože by jim to ty jejich miláčky pěkně probralo :-).

                          NSven - Profil | Čt 13.6.2013 17:39:04

                          Pafka >> to je tvůj chov ?

                            NSven - Profil | Čt 13.6.2013 17:37:56

                            marmyš >> je to docela možné. Já tedy mám největšího 94cm ale viděl jsem u spolulovícího kolegy 120cm (na mnou darovanou mrtvou plotičku :-) ) a to bylo pořádné bingo. Něco jako na tom videu.

                              NPafka - Profil | Čt 13.6.2013 17:32:08

                              Přidávám dvě fotky ;-)))))

                              Edit... ha ha ha ;-) tak se mi po čase povedlo hodit do té stejné diskuze ty samé fotky ;-)))))))))))) žeby začínající skleroza?! ;-))))

                                Nmarmyš - Profil | Čt 13.6.2013 17:26:41

                                Sven >> Kdysi jsem kdesi četl,že na Novém Zélandě dorůstají až do 20 kg,úhořů říčních je více druhů. Tady těchto by se mělo dovážet monté.

                                  Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2013 17:24:34

                                  Zajímalo by mě, co by takovej mamlas udělal s mým cajkem na ryby :-)?

                                    NSven - Profil | Čt 13.6.2013 17:00:41

                                    tonouš >> myslím, že můžou. Úhoř říční může udělat 130 - 140 cm, když bude dobře živený a to tihle jsou :-)

                                      Ntonouš - Profil | Čt 13.6.2013 16:54:08

                                      Sven >> tak to je mazec, to sou ale obři, to snad ani nemůžou být úhoři říční? kolik tak maj?

                                        NSven - Profil | Čt 13.6.2013 16:24:50

                                        tonouš >>To je slabota, podívej se tady :-) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=zp7ToxFod3k

                                          Ntonouš - Profil | Čt 13.6.2013 16:22:09

                                          Sven >> díky

                                          takovej potuček a kolik tam je krásnejch úhořů..

                                            NJBpivosaj - Profil | Čt 13.6.2013 16:20:37

                                            Nádhera, za jedna ;-) u toho tak být...

                                              Ntonouš - Profil | Čt 13.6.2013 16:01:34

                                              mě to nefunguje, hoťe prosím link

                                                NSven - Profil | Čt 13.6.2013 15:35:16

                                                kebator >> to nemá nic společného s vejci.
                                                Prostě jsou jen naučení na krmení.. To naučíš každou rybu.

                                                  Nkebator - Profil | Čt 13.6.2013 15:09:58

                                                  d tymi vajcami to fakt funguje ? mozno to vyskusam aj u nas, i ked tomu moc neverim

                                                    NPstruh27 - Profil | Čt 13.6.2013 15:04:46

                                                    Maxxx - >> Super video - ani by som ich na takej riečke nečakal.

                                                      NČingi - Profil | Čt 13.6.2013 14:40:29

                                                      Tak to je bomba.Už jsem viděl hodně ale tohle mě dostalo.Super!!!

                                                        NPecka7 - Profil | Čt 13.6.2013 14:22:03

                                                        derata -- nejmenoval se ten chlápek náhodou Jeremy Wade a ten dokument River Monsters?Jestli jo tak vím co máš na mysli.
                                                        Pozn. On byl na Novém Zélandu a bylo to dost psycho jak mu lidé vyprávěli různé nehody nebo útoky úhořů na lidi.

                                                          Npohodak - Profil | Út 24.1.2012 13:41:05

                                                          neskutocne hadice ty kokos som nechapala a nechapem doteras este by ma zaujimala kde take poziadne hadice plavaju
                                                          moj naj uhor mal okolo 55cm ale ten na tej 2 fotke no sila nechapacka an bednu

                                                            Nmetal - Profil | Po 19.9.2011 18:29:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Neuveřitelný !!!

                                                              N - Profil | Po 19.9.2011 18:22:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Moc pěkný, díky za vložení!

                                                                NFlorish - Profil | Po 19.9.2011 18:21:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Maxxx - >> no mazec... dávám 1... perfektní videjko :)

                                                                  NSoho - Profil | Po 19.9.2011 18:10:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  No co,taková normální česká svazovka!

                                                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 23.8.2011 2:50:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    Tak to je mazec, čumím jako puk ... :-)

                                                                      Nderata - Profil | Út 23.8.2011 0:24:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                      Nedávno jsem viděl na discovery dokument o uhořích. Musím říct že to není tím vejcem ale místem. Chlápek v dokumentu chodil po řekách kde se hojně vyskytují uhoří a bylo jedno co jim hodil ale během několika minut uhoři připluli až k němu a začali mu jíst z ruky. Určitě se nejednalo o žádné jezírka ale tekoucí řeky. Dokonce mu kousali do prstů...

                                                                        Nwondra - Profil | Út 26.7.2011 10:27:04

                                                                        videjko pěkné, dávám za jedna, ale kam se hrabe na ty fota dole, mazec!! ,)

                                                                          NHlubočepy - Profil | Po 25.7.2011 8:43:21

                                                                          Od jara se snažím na ně chodit.Letos zatím čistá nula-a potom tohle.Asi blbě krmím :o)

                                                                            NDiakoon - Profil | Po 25.7.2011 8:18:42

                                                                            Pafka >> Ty fotky jsi pořídil ty? Máš je takto naučené? Krásná hadice na té druhé fotce.

                                                                              NPafka - Profil | Ne 24.7.2011 20:58:56

                                                                              zARM >> To je v potoce ;-P

                                                                                NChlebyk - Profil | Ne 24.7.2011 15:38:35

                                                                                Na té spodní fotce ten uhoř vypadá tak na 2 metry

                                                                                  NzARM - Profil | Ne 24.7.2011 15:33:25

                                                                                  Pafka >> To je v nějakým jezírku? Na tý druhý fotce to je neskutečná hadice..

                                                                                    NStanley88 - Profil | Ne 24.7.2011 11:56:39

                                                                                    Kalužmistr >> mě vydávil ve vaně a to několikráté i velké zrzavé slumáky nekecám a přísahám!! Všeho všudy jich pozřel na 5 kusů plus nějaké pijavky takže uhoř žere všechen hmyz.-)

                                                                                      NMaxxx - Profil | Ne 24.7.2011 11:34:26

                                                                                      Hody >> řekl bych že nějakej lunchmeat nebo něco na ten způsob

                                                                                        NHody - Profil | Pá 22.7.2011 22:57:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                        Hlava mi to nebre,nalákání se dá naučit,a to na vše jen nevím co ta špejle co to tam je.Pěkné video dávám taky za 1..

                                                                                          NKalužmistr - Profil | Pá 22.7.2011 21:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          Pafka >> Prosím už neprovokovat. Letos nemám ani jednoho a tady se klidně nechaj krmit jako slepice.

                                                                                            Npetrhod - Profil | Pá 22.7.2011 21:33:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                            Super video dávám za 1. Jinak pražák z Pětipes je chytal na přímo na slepici, ale lepší je nastražit vajíčko přímo na vlas sakra to je ale bojlí :-)

                                                                                              NPafka - Profil | Pá 22.7.2011 20:53:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                              Přidávám pár fotek ke krmení úhořů ;-)))))))

                                                                                                Nretrívr - Profil | Pá 22.7.2011 20:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                Maxxx - >> Pěkný.

                                                                                                  NXXXXXL - Profil | Pá 22.7.2011 20:21:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  Paráda, dlouho jsem nedal jedničku videu bez rozmšlení.

                                                                                                    Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:23:25

                                                                                                    Halen >> Kdysi v čase minulém a dávném jsem nebyl členem ČRS a tak jsem to šel jednou v noci zkusit na pstruhovku Desinku . Mněřil 81,5 cm a vážil 1,15 kg. Byl dobrej uzenej.
                                                                                                    Pro rejpaly- je to spoustu let promlčené.

                                                                                                      Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:18:54

                                                                                                      mulis >> říká ti něco název ÚHOŘ ŘÍČNÍ?! jestli ne tak nevím, jak jinak ti to vysvětlit.

                                                                                                        Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                        Maxxx - >> jak jinak než za 1

                                                                                                          NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:57:56

                                                                                                          Kalužmistr >> mám usek řeky kde uhoři jsou ale tedko nemám týden ani potáhnutí... Prostě nechtějí přijímat potravu to je celé:-) ty slimáky chci taky vyzkoušet jeden uhoř mi vydávil ve vaně 5 slimáků a nepočítaně pijavek:-)

                                                                                                            NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:41:32

                                                                                                            Kalužmistr >> tak to je pro mě překvátko, díky za info

                                                                                                              NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:36:09

                                                                                                              FrancJosef >> Když jsem jednou kuchal hada tak měl sežráno všelijakých zjevů mnoho a taky slimáci ale ne ty velký co sežerou všechno co potkaj ale ty malí černý a to je holá zkutečnost.

                                                                                                                Ndufus666 - Profil | Čt 21.7.2011 18:36:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                no keby som to nevidel, tak neuverim....dik za nadherne video, mas tam 1

                                                                                                                  NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:32:03

                                                                                                                  Kalužmistr >> ¨Neříkej, že se něco dá chytit i na slimáka.... těch je všude přehršle...

                                                                                                                    NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:31:33

                                                                                                                    Stanley88 >> dřív to tam určitě bylo, nezkoumal jsem, jestli je to pořád, beru to tak nějak jako fakt...

                                                                                                                      NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:28:31

                                                                                                                      Stanley88 >> Ono těch nástrah je hodně, třeba slimák, pijavice, housenky atd. ale to nejdůležitější je aby tam ty úhoři byli, potom to je hračka.

                                                                                                                        NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:25:02

                                                                                                                        Kalužmistr >> Jo to jsem taky slyšel chce to vyzkoušet ale ne jednou ale několikrát.. když zabere na rousnici a na sýr ne je jasno:-)

                                                                                                                          NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:23:04

                                                                                                                          Stanley88 >> Jednou mě říkal starší rybář který nachytal hodně úhořů že výborná nástra je pěkně voňavej olomouckej syreček, já to ještě nezkoušel tak nevím.

                                                                                                                            NTóny - Profil | Čt 21.7.2011 18:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            tak to je rachot čumim jak umim.palec nahoru!

                                                                                                                              NJozka - Profil | Čt 21.7.2011 18:09:46

                                                                                                                              Maxxx >> A jo, jen se lépe podívat a nejen to přelétnout.

                                                                                                                                NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:08:24

                                                                                                                                Kalužmistr >> já bych řekl že ty játra nebudou ani tak to počem uhoř půjde ale ten tuk z ryb. Každopádně rybí moučka bude asi lepší náhrada:-)

                                                                                                                                  NMaxxx - Profil | Čt 21.7.2011 18:08:23

                                                                                                                                  jednou jsem s kolegou nachytal přes den snad 20úhořů ale přisuzoval jsem to změně počasí bylo to v dešti ale hodně brutálním,kolega to pak odnesl nastydlejma ledvinama a 14 dní s ním nebyla řeč.Pak se mi povedlo ve Španělsku v pravé poledne chytit úhoře na spláveček na žížalku.

                                                                                                                                    NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:06:50

                                                                                                                                    Stanley88 >> Já jsem už na játra chytal a můžu říct že jsem chytil akorát zero.

                                                                                                                                      NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 17:57:45

                                                                                                                                      FrancJosef >> chytat na játra se podle mě může:-) Díval jsem se a nedočetl se nic o tom že to není možné.. tak nevím