krmení úhořů

Diskuse k rybářskému videu krmení úhořů

Autor diskuse: Maxxx - Profil , 21.7.2011

NJozka - Profil | Čt 21.7.2011 15:22:10

Maxxx - >> Jinak nádherné video a máš samozřejmě ode mne za 1 :o))

    NJozka - Profil | Čt 21.7.2011 15:21:40

    Maxxx - >> Jak víš, že je to vejce?.Četl jsem si tu diskuzi na youtube a nic takového jsem se tam nedočetl.

      Nrover - Profil | Čt 21.7.2011 15:17:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Fakt neuvěřitelné, co všechno je možné. Docela machrovinka, s tím vejcem. Super video, krásné "hadice" :-)

        NTomasson3 - Profil | Čt 21.7.2011 15:13:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        To je mazec, taky vůbec nechápu.. 1*

          NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 12:43:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Po zhlédnutí videa jsem se rozhod že si pořídím slepičárnu a konečně se podívám na úhoře. Jinak krásné video za 1.

            NPoušťák - Profil | Čt 21.7.2011 12:37:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Maxxx - >> parádní video za 1.

              NHalen - Profil | Čt 21.7.2011 12:25:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              No to je naprosto úchvatné video, jinak než za 1 snad ani nejde dát, moc zajímavé je taky to, jak lezou z vody ven a navíc, že žijí v takové vodě, o které by se dalo říct, že je to pstruhovka. Fakt parádní, dík za vložení.

                Nčakin - Profil | Čt 21.7.2011 12:01:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Maxxx - >> Krásné video!! Samozřejmě za 1!! Úžasná voda, úžasné prostředí a hlavně úžasní hadi...!! No prostě fantazie! K obědové přestávce výborný relax :-))

                  Nxman86 - Profil | Čt 21.7.2011 11:41:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  :-O Nechápu to ...

                    NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 10:30:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Paráda, jasná 1... proč je chytám na žoužle a ocásky, když jdou po vajíčkách ja slepice po fluse :-))))) až někdo vyzkoušíte, dejte určo vědět...

                      NRTckar - Profil | Čt 21.7.2011 10:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Maxxx - >> teda kdybych tohle video neviděl tak ti prostě nevěřim ale je pravda že ryba opravdu žere všechno musim to vyzkoušet a dám vedět jak sem s tim vajíčkem dopad

                        Npechy - Profil | Čt 21.7.2011 10:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tak to je síla :-) já wůl po nocích honím rousnice a oni úhoříci žerou vajíčka ,kterejch mám plnou lednici :-)) kdybych to neviděl neuvěřim.....,supr video...,za 1 :-)

                          NCronicle - Profil | Čt 21.7.2011 9:50:41

                          Mňa už skôr napadlo, či by bolo dobré pridať do krmiva 1-2 celé vajcia..Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

                            Npenda19 - Profil | Čt 21.7.2011 9:47:21

                            myslíte že to bude fungovat na stojáku?jinak velice pekne ,dejte vedet jestli to je zkazene vejce nebo cerstve davam 1

                              NBrožeděj - Profil | Čt 21.7.2011 8:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tak to je naprosto neuvěřitelný

                                NDiakoon - Profil | Čt 21.7.2011 8:02:57

                                Maxxx >> Bylo by to logické - maso mají taky raději "zasmrádlé", nevím. Budu muset zkusit :-))

                                  NMaxxx - Profil | Čt 21.7.2011 8:00:32

                                  Diakoon >> to fakt nevím dočetl jsem se u toho videa jen, že smíchal vejce s vodou, ale zda bylo zkažené to netuším.

                                    NZdenar - Profil | Čt 21.7.2011 7:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Velice zajimavé video díky za1.

                                      NDiakoon - Profil | Čt 21.7.2011 7:46:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Maxxx - >> Super video, to jsem čučel. Myslíte, že to vajíčko měl zkažené? Nebo jdou na čerstvé? Jak jinak než za jedna jsem nemohl :-))

                                        Nprochy96 - Profil | Čt 21.7.2011 7:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Maxxx - >> dík za todle video ... za 1 !