krmení úhořů

Diskuse k rybářskému videu krmení úhořů

Autor diskuse: Maxxx - Profil , 21.7.2011

Nretrívr - Profil | Pá 22.7.2011 20:40:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Maxxx - >> Pěkný.

    NXXXXXL - Profil | Pá 22.7.2011 20:21:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Paráda, dlouho jsem nedal jedničku videu bez rozmšlení.

      Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:23:25

      Halen >> Kdysi v čase minulém a dávném jsem nebyl členem ČRS a tak jsem to šel jednou v noci zkusit na pstruhovku Desinku . Mněřil 81,5 cm a vážil 1,15 kg. Byl dobrej uzenej.
      Pro rejpaly- je to spoustu let promlčené.

        Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:18:54

        mulis >> říká ti něco název ÚHOŘ ŘÍČNÍ?! jestli ne tak nevím, jak jinak ti to vysvětlit.

          Nmasař00 - Profil | Čt 21.7.2011 19:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Maxxx - >> jak jinak než za 1

            NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:57:56

            Kalužmistr >> mám usek řeky kde uhoři jsou ale tedko nemám týden ani potáhnutí... Prostě nechtějí přijímat potravu to je celé:-) ty slimáky chci taky vyzkoušet jeden uhoř mi vydávil ve vaně 5 slimáků a nepočítaně pijavek:-)

              NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:41:32

              Kalužmistr >> tak to je pro mě překvátko, díky za info

                NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:36:09

                FrancJosef >> Když jsem jednou kuchal hada tak měl sežráno všelijakých zjevů mnoho a taky slimáci ale ne ty velký co sežerou všechno co potkaj ale ty malí černý a to je holá zkutečnost.

                  Ndufus666 - Profil | Čt 21.7.2011 18:36:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  no keby som to nevidel, tak neuverim....dik za nadherne video, mas tam 1

                    NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:32:03

                    Kalužmistr >> ¨Neříkej, že se něco dá chytit i na slimáka.... těch je všude přehršle...

                      NFrancJosef - Profil | Čt 21.7.2011 18:31:33

                      Stanley88 >> dřív to tam určitě bylo, nezkoumal jsem, jestli je to pořád, beru to tak nějak jako fakt...

                        NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:28:31

                        Stanley88 >> Ono těch nástrah je hodně, třeba slimák, pijavice, housenky atd. ale to nejdůležitější je aby tam ty úhoři byli, potom to je hračka.

                          NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:25:02

                          Kalužmistr >> Jo to jsem taky slyšel chce to vyzkoušet ale ne jednou ale několikrát.. když zabere na rousnici a na sýr ne je jasno:-)

                            NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:23:04

                            Stanley88 >> Jednou mě říkal starší rybář který nachytal hodně úhořů že výborná nástra je pěkně voňavej olomouckej syreček, já to ještě nezkoušel tak nevím.

                              NTóny - Profil | Čt 21.7.2011 18:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tak to je rachot čumim jak umim.palec nahoru!

                                NJozka - Profil | Čt 21.7.2011 18:09:46

                                Maxxx >> A jo, jen se lépe podívat a nejen to přelétnout.

                                  NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 18:08:24

                                  Kalužmistr >> já bych řekl že ty játra nebudou ani tak to počem uhoř půjde ale ten tuk z ryb. Každopádně rybí moučka bude asi lepší náhrada:-)

                                    NMaxxx - Profil | Čt 21.7.2011 18:08:23

                                    jednou jsem s kolegou nachytal přes den snad 20úhořů ale přisuzoval jsem to změně počasí bylo to v dešti ale hodně brutálním,kolega to pak odnesl nastydlejma ledvinama a 14 dní s ním nebyla řeč.Pak se mi povedlo ve Španělsku v pravé poledne chytit úhoře na spláveček na žížalku.

                                      NKalužmistr - Profil | Čt 21.7.2011 18:06:50

                                      Stanley88 >> Já jsem už na játra chytal a můžu říct že jsem chytil akorát zero.

                                        NStanley88 - Profil | Čt 21.7.2011 17:57:45

                                        FrancJosef >> chytat na játra se podle mě může:-) Díval jsem se a nedočetl se nic o tom že to není možné.. tak nevím