Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NAzbest - Profil | Po 30.5.2011 14:46:59

Standey >> to psal podobnej chytrák, jako jsi ty:-))Zřejmě odborář:-)
Jistě že v rámci konstatace že "brambor i švestka jsou z říše fauny" bys obstál, ale rovnítko mezi nima není.

    NStandey - Profil | Po 30.5.2011 14:45:12

    Azbest >> A tohle si dej zarámovat ty...
    http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/min​drak

      NAzbest - Profil | Po 30.5.2011 14:39:35

      Standey >> nemyslím, že by ses měl samostatně poustět do rozsáhlejších projevů a už vůbec ne do definování psychologických pojmů, o nichž nemáš evidentně ani bílou páru-to totiž asi v odborářských příručkách nefiguruje, že?
      Tvá perla:"Mindrák je komplex méněcennosti a to v případě JV určitě nehrozí..." je skutečně obdivuhodným smícháním švestek a brambor.
      Je mi fuk, co s tím má JV, ale ten začátek věty, ten si dej zarámovat:-)))
      Než budeš příště vševědoucně o něčem kázat, tak si o tom něco málo přečti, abys nebyl imrvére za Stoupu:-).Jen nečti na "shodech", aby sis neublížil ještě víc...
      Mezi překlepem a hrubkou je taky poměrně značný rozdíl-víš?
      Ale zase je fakt, že se můžeš přikrejt láskou a tolerancí v odborovém pojetí-to je velká bašta.

        Nyvana - Profil | Po 30.5.2011 8:59:46

        Zbynda56 >> No tak já nevím,ale víš co se říká škoda každý rány co padne vedle.:-)))

          NZbynda56 - Profil | Po 30.5.2011 8:32:20

          yvana >> Dobré ráno.Nebylo by lepší říct - syn slušně vychovaných rodičů ?

            Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 8:26:04

            Chose >> morálka a sebeúcta mi zabraňuje žít normální život:-)

              NChose - Profil | Po 30.5.2011 8:22:07

              Standey >> Prď na to. Já je sice v jednom směru chápu,ale vše má nějaké hranice.Né vše jde v životě a hlavně v podnikání lehce a proto musejí být nepřístupní a mít ostré lokty,ale do normálního života je to tak trochu překážkou.Tady je pruser u těchto lidí ten,že se přestanou kontrolovat a jsou tací jaký jsou. Ucta k lidem a tolerance neznají a mají jen rádi skalmí obdivovatele a jejich tleskače.

                Nyvana - Profil | Po 30.5.2011 7:55:36

                nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 7:51:29 >> Tobě taky přeju moc hezký den,já vím,že jsi slušně vychovaný chlapec:-)))

                  NJKL - Profil | Po 30.5.2011 7:52:36

                  Tedy spojovat si odbory s tolerancí, a snad dokonce i s láskou k nepříteli, zřejmě třídnímu, ... tak to by mne nenapadlo snad ani v deliriu. :-))

                    Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 7:51:29

                    yvana >> jsem-li tázán, ze slušnosti odpovím:-)
                    Dobrý den Ti přeji.

                      Nyvana - Profil | Po 30.5.2011 7:45:10

                      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 7:37:37 >> To máš při pondělku sílu se hádat?Kluku ty přijdeš jednou do pekla:-))))
                      edit:Ty budeš žít z Azbestem?:-))

                        NStandey - Profil | Po 30.5.2011 7:43:00

                        nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 7:37:37 >> Máš pravdu. Spolu s Azbestem tvoříte jeden z nejzoufalejších párů zde na mrku. Zkuste žít spolu, když máte podobný problém s opačným pohlavím. Tam by to mohlo klapat... A teď už musím pracovat, tak zas někdy...

                          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 7:37:37

                          Standey >> to je zoufalé, člověče. Že si v té Své zašívárně se Svým vystačíš je pochopitelné. V Tvém kolektivu je i jednooký králem. Já nemám potřebu Tě opravovat nebo poučovat. Já respektuji mozkovou vybavenost každého. Pouze zpřesňuji. Já nemůžu jen tak plácat, jako Ty nebo vágus, pytlákova schovanka.

                            NStandey - Profil | Po 30.5.2011 7:28:09

                            nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 1:09:19 >> Už jste opravdu oba trapní s tím poučováním v oblasti pravopisu. Napřed si zameňte před vlastním prahem a potom někoho můžete poučovat. Radši udělám semtam nějaký ten překlik, než abych se choval k lidem jako totální buran.

                              Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 1:09:19

                              já si schody neobjednal, tudíž je ani neodebéřu. To myslím není sporný.

                                Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 1:07:12

                                Standey >> nastuduj si něco o vztahu fotr-syn.

                                  NStandey - Profil | Po 30.5.2011 0:35:56

                                  nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 0:30:57 >> Dobrá tedy. Ale ani zde se nedoberem schody, jelikož nejsem přesvědčen o tom, že by člověk, který má téměř vše po čem v životě touží byl zamindrákovaný. Mindrák je komplex méněcennosti a to v případě JV určitě nehrozí...

                                    Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 0:30:57

                                    Standey >> já jsem šťastný. V profesním šťastný, v osobním spokojený. Začalo to v momentě vystoupení z odborů:-) Ale vratme to k zamindrákovanému hlupci, který šel vstříc médiím

                                      NStandey - Profil | Po 30.5.2011 0:21:53

                                      nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 30.5.2011 0:15:12 >> Nehodlám tě nikam vodit. Při troše dobré vůle trefíš sám. A když se budeš hodně snažit, tak budeš třeba v životě i šťastný.

                                        Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Po 30.5.2011 0:15:12

                                        Standey >> ale stendy, jak bych v kepitalizmu přežil, kdybych byl takovej ňouma. To je tak prostinký, tak prostinký. Hele, ručkuješ tu mezi náma a já v celku nevím proč. Do stádečka mne nepřivedeš, chceš se vyrovnat?

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka