Jakub Vágner, rybář

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář

Autor diskuse: DAVISS - Profil , 26.5.2011

NStandey - Profil | Po 30.5.2011 0:03:53

Azbest >> Není třeba hledat. Naštěstí své slabé místa oba dáváte dost na obdiv...

    NAzbest - Profil | Ne 29.5.2011 23:59:46

    Standey >> ty už nevíš kudy kam, viď?:-))
    Snažíš se najít slabý místo?:-)))
    To máš blbý hochu. Já jsem v pohodě a co se bab týče, tak vím moc dobře, proč si to doma nepěstuju.Ono bohatě stačí to, co lítá po světě.
    Tvoje partnerka (pokud je to skutečně žena-radši se pořádně podívej), samozřejmě nemůže chápat mne, když má doma něco tak zoufalýho, jako je odborář.
    Taková, kdyby se snažila nahlídnout do mne, tak bych se musel hodně pohoršit.
    Její názor je stejně relevantní, jako tvůj Hodný Stando:-))

      Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 29.5.2011 23:57:00

      Standey >> já věřím, že své partnerky vážíš, ostatně děláš to i kaprům, tak proč bys to nedělal ženským:-)

        NStandey - Profil | Ne 29.5.2011 23:54:59

        nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 29.5.2011 23:47:48 >> Tak s tím se neztotožňuju. Já si své partnerky vážím a žen všeobecně také. Možná zde bude zakopaný pes takových lidí jako jsi ty a Petr. Chce to zamyslet se a třeba budete mít u žen také úspěch, kdo ví...

          Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 29.5.2011 23:50:32

          hele stendy- veřejně. Co je šeptem, to je čertem.

            Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 29.5.2011 23:47:48

            Standey >> neznám petra, ale u nás doma se stará zastaví jedině, když jde složit uhlí. Tož tak, asi. Jak říkal kolega- kdybych měl piču pod paží, tak se o ženskou obejdu.

              NStandey - Profil | Ne 29.5.2011 23:44:12

              nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 29.5.2011 23:41:04 >> Žádnou starou neznám. Moje partnerka je mladší než já. Zeptej se Petra proč má smůlu u žen?

                Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 29.5.2011 23:41:04

                Standey >> standej, ty si šlapeš na vedení.Zrovna tvoje stará by se měla naučit pochopit význam slova tolerance:-)

                  NStandey - Profil | Ne 29.5.2011 23:33:08

                  Azbest >> Trošku to poopravím, páč koukám, že v podnikání se mu daří, ale pokulhává to jinde...
                  Člověk který nezná slůvko tolerance to minimálně v osobním životě nikam nedotáhne a proto mu nezbývá nic jiného než se navážet do slušných lidi a tím si honit ego. Ženská o něj nezavadí a vlastně ani není divu. Moje partnerka když si to tady semnou čte, tak jen semtam prohodí "proboha co je tohle za deb*la" A z toho všeho pramení ta touha odsuzovat, navážet se a bezdůvodně urážet... Budha pronesl jednu větu, kterou jsem vzal za svou. MILUJTE SVÉ NEPŘÁTELE. Proto ti odpouštím Péťo.

                    NAzbest - Profil | Ne 29.5.2011 23:27:48

                    Standey >> ten, kdo to nikam nedotáhnul, ten končí v odborech hošánku:-)))
                    Stará známá věc.

                      Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 29.5.2011 23:25:54

                      Chose >> neměj strach, seš hluboko pod mou rozlišovací schopností.

                        NStandey - Profil | Ne 29.5.2011 23:19:09

                        Lee-Haney >> Kašli na něj. Člověk který nezná slůvko tolerance to v životě nikdy nikam nedotáhne a proto mu nezbývá nic jiného než se navážet do slušných lidi a tím si honit ego.

                          NAzbest - Profil | Ne 29.5.2011 22:35:59

                          Lee-Haney >> promiň, že jsem na tebe zapomněl.
                          K blbům se taky slušně nechovám.

                            NLee-Haney - Profil | Ne 29.5.2011 22:33:28

                            Azbest >> Nebuď směšný ty jsi se neuměl chovat nikdy k nikomu,max ke svým vlezdopr.elkám.

                              NAzbest - Profil | Ne 29.5.2011 22:24:09

                              Standey >> mně je cizí slušné chování k dobytkům-toliko k tomu.

                                NStandey - Profil | Ne 29.5.2011 21:09:02

                                Azbest >> Tak aby ti to nebylo tolik líto. I tebe mám rád, přesto že slušné chování je ti cizí.

                                  NZbynda56 - Profil | Ne 29.5.2011 20:44:45

                                  Arne >> Ale já si myslím, že zrovna proto by-nechci říct STARŠÍ- slušní rybáři měli ty mlaďochy u vody vychovávat.To co je špatné se samo nezmění.MUSÍŠ SE POKUSIT o změnu sám.Pro svoje čisté svědomí(ale to už se dnes nenosí),se snažím na maximum.Ono někdy vydržet s těma děckama to není žádný med-ALE...

                                    NChose - Profil | Ne 29.5.2011 17:57:06

                                    nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 28.5.2011 8:26:16 >> Věř tomu že bylo lepší jít na ryby než plkat tady a to ještě stebou.Hlavně jsem jel s kamarády a byla domluvená hodina srazu a tak jí dodržím. Omlouvat se klukum za pozdní příjezd jen kuli tomu že mě na Mrku zdržel nějakej ...... by asi neprošlo . Nemám co obhajovat,nebo ty si toho napsal dost.Jsou dvě možnosti proč chceš mou obhajobu na to co jsem napsal. Buď jste za klávesama dva a proto nevíš co si napsal a nebo jinak SNAD MYSLÍŠ a jinak to cvakáš do kláves.Prosím,už na mě nereaguj a najdi si jinou ovečku.Zdar.

                                      NAzbest - Profil | Ne 29.5.2011 14:44:45

                                      Standey >> neomlouvej se a radši se nauč česky, když furt máš potřebu někoho poučovat.
                                      Plky o lásce si taky nech na vejbor.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 28.5.2011 23:51:48

                                        Venca888 >> Jarda Vítek je zpět a očividně v dobré formě

                                          Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka