Jakub Vágner, rybář
Diskuse k bleskovce Jakub Vágner, rybář
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Azbest - Profil | Út 31.5.2011 11:25:54
Hlupák se česky psát nenaučí a tak musí vytvářet představu, že mu na tom nesejde-to je přece klasika:-).
Komu není shůry dáno...
Nad barákem mi proletěla 2x stíhačka-už jste to spustili?
Víš proč je levice zrovna levicí?
Asi jo.Protože jsou tam všichni leví a uměj dělat jen levárny.
Standey - Profil | Út 31.5.2011 9:51:38
Tak ještě jednou.
DSSS má pramálo společného s komunisty. Taky bys měl začít studovat, to totiž ví každý vůl a tobě jako extra volovi to extra píšu... A tvé lekce z jazyka českého si nech pro ty, kteří ti to žerou. No a co se googlování týče, není z mé strany potřeba, vím co je mindrák a teď už je dokonce i jisté, že jím trpíš...
meteor - Profil | Út 31.5.2011 8:32:32
Azbest - Profil | Út 31.5.2011 8:30:46
Perlama svině krmit, to je vlastně hřích.
1)Ovládat rodný jazyk, to je základ pro každého, kdo se pokouší o psanou komunikaci a taky je to jeho vizitka a zvášť na veřejném mediu.
Pro tvou informaci-obviklé je opět jako pěst na oko.Nebrali jste v odborářském kroužku vyjmenovaná slova?Měli byste začít."Schodné" pýšou ygnoranťy-ptří tam "h".
Krajíc se neukusuje-ten se ukrajuje.Ukusuje se z krajíce.
2)Tobě je prostě zbytečné vysvětlovat trpělivě, že kážeš bludy a že neplatí, cos napsal.Nikdo netvrdí, žes napsal cosi o původu,ale napsals, že mindrák je komplex méněcennosti, což generálně v žádném případě neplatí.
To sis zase narychlo něco vygoogloval a ono je to zase špatně.Odborná literatura je o něco víc, než poučky pro děti-studuj Freuda, Junga, Yaloma a uvidíš-ono to za pár let dojde i tobě:-)
Tvá neschopnost nejen sebereflexe, je pro odboráře a vůbec komunisty symtomatická.
Velké sousto sis nabral ty, akorát zjišťuju, že to vůbec nedokážeš posoudit.
Každý se může mýlit, ale jen skutečný hňup trvá na nesmyslu, aby si zachoval tvář-co na tom, že křivou.-))
A buď tak laskav-netvrď, že přemýšlíš. Už to zní jako totální protimluv.
Standey - Profil | Út 31.5.2011 7:01:52
Azbest - Profil | Po 30.5.2011 23:39:56
Kvůly je moc pěkný:-))))
Martin2284 - Profil | Po 30.5.2011 23:29:32
Chose - Profil | Po 30.5.2011 23:20:42
Azbest - Profil | Po 30.5.2011 23:14:52
Ale oprav si drobnou chybku.
Nepíše se tradyční, nýbrž tradyčňý:-)
S tou hnusnou reklamou souhlasím.
Chose - Profil | Po 30.5.2011 23:07:16
Azbest - Profil | Po 30.5.2011 22:47:37
Udělám ti službu a vysvětlím ti, jak to je.
Komplex méněcennosti, je jasná věc. Je to nespokojenost sám se sebou.
Se svou fyziognomií, vzděláním, majetkem, společenským postavením, respektem u druhých, majetkem, pracovními výsledky a oceněním, zdravím, životními peripetiemi, atd.
Mindrák, je nepříjemná vzpomínka, vracející se událost, noční můra, může se týkat třeba i úmrtí v rodině, jakýkákoli trvale v podvědomí uložená nepříjemná věc, které vůbec nemusí souviset s jakýmkoli komplexem, natož aby nutně měla souviset s komplexem méněcennosti.
Vnímáš rozdíl?
Google není vůbec žádná ideální encyklopedie a stejně tak ani Wikipedie. Jsou tam povšechné informace navíc heslovitě popsané a často se dost míjejí se skutečností.
To jen abys věděl, že googlování hloupost (ani moji) léčit neumí.
Jinak-pokud bys chtěl mluvit o něčí úrovni, tak si vzpomeň na ten trapný pokus o diskreditaci číhosi soukromí a pokud bys měl trochu úrovně, tak by ses začervenal i když jsi neublížil.
To je skutečně hodně nízko.
Ale to je už jedno.
Mne už to nebaví, protože já se rád bavím ve věcné rovině na bázi reálných argumentů a to se tu prostě nekoná.
Není partner.
Azbest - Profil | Po 30.5.2011 22:35:11
Já trvám na svém pořád, takže kde vidíš nějakého dvojníka?
Azbest - Profil | Po 30.5.2011 22:34:11
Ať si klidně polykači navijáků na JV koukají. Mně stačí, že na něj nekoukám já, pokud stačím přepnout, když mi vleze do televize v reklamě.
Co mi vadí, je fakt, že když uvedu argumenty proti, tak podobné bečení, které ty vyluzuješ, pořád tvrdí, že mu závidím a že nemám jediný důkaz.
Když důkazy předložím, tak se furt bečí o mé závisti, nenávisti, intoleranci, aroganci, a blablabla-pořád dokolečka.
Když se tak chlubíte svou tolerancí a komunikativností, tak proč místo debaty o uvedených faktech dokážete jediné-obvińovat mne nesmyslně ze zaslepenosti.
Kdysi jsem měl tento spor s Maldou, ale ten narozdíl od Vás dokázal pochopit oč se jedná a nakonec to dokonce uznal.
Tak se zachová chlap a že jsem to zrovna od věčně vyskakujícího a bitkou vyhrožujícího Maldy vůbec nečekal.
Kdybych měl počítat, kolikrát tys už napsal top samé, tak bys měl značně vysoké skóre.
Co trochu originality?
Totéž se týká i hodného ,milujícího a tolerantního Standy.
Lee-Haney - Profil | Po 30.5.2011 22:03:12
Nejlepší jsou ty jeho projevy o lopatách a ovcích a evidentně už stárne protože ani číst mu nejde a v textech vidí něco co tam není.Mě dokonce nazval fanouškem JV i přesto že jsem tohle nikde nenapsal,ani nijak nenaznačil.Prostě jen stačí s ním nesouhlasit a už jsi vyvrhel.Se jen divím že už není prezident zeměkoule s jeho přehledem.
Ale je to místní legenda a má holt nějakou pifku na JV.Ono je tu spousta lidí co JV nemá ráda.Napišou si svoje a svět se točí dál,ovšem u Azbesta to překypělo v jakousi schizofrenii.Se jenom divím že ještě nezaložil nějaký odboj.:)
Každopádně jak už jsem psal jeho přehled o JV by mu mohl závidět kdejaký skalní fanda.:)
Zbynda56 - Profil | Po 30.5.2011 20:32:57
Standey - Profil | Po 30.5.2011 14:53:37
Červené karty: Venca888, Dave≻, Hanacka
Kde to žije - všechna témata
7:33Rybáři vs ochránci přirody 71
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










