Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

NMajsher - Profil | Ne 19.12.2010 17:07:17

Martin M. >> video super, sympatické bylo obětování vlastního života a zdraví :), koukám, že jste pořešili taky hudební smyčku - ve stylu Iggy Popa- Passenger :) - rokověji to já můžu :)
Chtěl bych se zeptat na ten podběrák, co je to zač? Díky

    NMartin M. - Profil | Ne 19.12.2010 15:39:44

    Svery >> Ahoj, pouzivam obycejne pletenky, co nejtenci - "neznackove". Proste dyneema.

      NSvery - Profil | Ne 19.12.2010 14:59:54

      Martin M. >> Ahoj Martine,pěkné video.
      Chtěl bych se tě zeptat jaký používáš návazcový materiái a o jakém pruměru a nosnosti.

        NMartin M. - Profil | Po 13.12.2010 9:58:00

        Frída >> ahoj, je to krmitkovy methodmix s vajickem, pokud si dobre pamatuji.

          NFrída - Profil | Ne 12.12.2010 17:21:20

          Ahoj Martine. Chtěl jsem se zeptat na to těstíčko v jednoduché kaprařině 2. To je domácí bo kupované?

            Nšaffa - Profil | Ne 28.11.2010 12:55:20

            diky ja sem se přejmenoval z šeši na šaffa dik

              NMartin M. - Profil | So 27.11.2010 22:45:01

              šéša >> od 200 do 6000 Kc/ks.

                NMartin M. - Profil | So 27.11.2010 22:44:27

                Balci >> ahoj, ja nejsem zadny znalec situace na trhu, vyzkousel jsem jen malo kaprarskych prutu, zeptej se prosim v kaprarskych diskusich zde na MRKu.

                  Nšéša - Profil | So 27.11.2010 19:32:52

                  ahoj martine kolik stojí jeden ten pípák na ryby díky

                    NBalci - Profil | Pá 26.11.2010 17:09:49

                    Ahoj,
                    chtěl bych příští rok zkusit chytat tímto způsobem. Menší rybník, žádné daleké odhozy. Jaké pruty a navijáky si pořídit? Můžeš poslat označení, nebo doporučit, kde nádobíčko sehnat? Dík

                      NMartin M. - Profil | Po 8.11.2010 22:00:22

                      Rick >> velke ryby merim az doma :-)

                        NRick - Profil | Po 8.11.2010 13:58:46

                        Martin M. >> Chytaš moc málých ryb, ten metr je málo režaty mezi 70-90cm :), pěkna prace

                          Nores - Profil | So 6.11.2010 7:43:45

                          no tak jo kdy a kde samozrejme sem myslel privlacove video

                            Nkadlan - Profil | Pá 5.11.2010 18:26:28

                            ores >> U nás tedka akorát zemědělci vláčí pole tak se kdyžtak přijed podívat.

                              Nores - Profil | Pá 5.11.2010 18:08:23

                              mohli byste dat uz vlaceci video posledni je v puli cervence

                                NMartin M. - Profil | Pá 5.11.2010 10:05:32

                                penda19 >> mam to napsano v profilu ;-)

                                  Npenda19 - Profil | Pá 5.11.2010 9:55:49

                                  Martin M. - >> jakej je tvůj největší kapr???

                                    NJarda Š. - Profil | Pá 5.11.2010 9:22:28

                                    RačmajstR >> Proč ne s Karlem Niklem? Vždyť to je velice dobrý komik.

                                      NRačmajstR - Profil | Čt 4.11.2010 17:20:27

                                      Martin M. >> Doufám že nebude s Karlem Niklem!! Ale s Milanem Tychlerem!!

                                        Nmontyyy623 - Profil | Čt 4.11.2010 16:55:34

                                        to nám nemůžeš udělat :-( :-D :-D