Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

NMartin M. - Profil | Čt 4.11.2010 15:43:06

FILKO >> dalsi video bude o vikendu, ale ja v nem nebudu, dost bolo, je cas na zmenu ;-)

    NFILKO - Profil | St 3.11.2010 18:40:54

    Martin M. >> Presne tak, pak by se vsichni divali na DVD prehravaci. A kdy pak vyjde dalsi videiko? Ale doufam ze to bude zase s stebou, protoze tyhle videa jsou nej. Ty bys mel jit kandidovat na nejakeho herce :-D De ti to fakt dobre.

      NMartin M. - Profil | Út 2.11.2010 21:43:18

      chip11 >> ahoj, nejakym zpusobem ano, ale navod sem davat nebudu, protoze to neni v nasem zajmu ;-) Davame sem videa zdarma proto, aby nam to pritahlo divaky a ti zustavali na MRKu co nejdele.

        NMartin M. - Profil | Út 2.11.2010 21:42:05

        rybař.1 >> ahoj, o vikendu

          Nchip11 - Profil | Út 2.11.2010 21:10:37

          Zdravim a chvalim za video vazne super ale mel bych takovy dotaz jesteli je mozne si to video nakym zpusobem stahnout...dik za odpoved.

            Nrybař.1 - Profil | Út 2.11.2010 18:25:37

            ahoj martine muzu se zeptat kdy bude dalsi video

              Nrover - Profil | Út 2.11.2010 11:32:55

              Martin M. >> Zdravím a děkuji za odpověď. To riziko je samozřejmě velké, ...a chápu, že video musí být pro diváka atraktivní a zajímavé. Ale v případě " obyčejných" svazovek bych nebyl až takový skeptik, ten Domanín s pár dalšími může být vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Sám vím o svazovkách na Vysočině, kde by ses bát nemusel :-)

                NMarda - Profil | Út 2.11.2010 7:59:57

                Mě se video taky moc líbilo. A k těm svazovkám - na tomhle videu se ukázalo, že nestačí jen lépe zarybněný revír a nahodit to kamkoliv. Martin tady hezky ukázal, že je potřeba přemýšlet na tím, kde a jak krmit, jak je taky občas vhodné nechat místo a ryby odpočinout, jaké stačí vybavení, montáže, návnady a nástrahy na to, aby si člověk zachytal. Přesně takhle se dá chytat i na svazovkách, jen ne každý den. Ale na druhou stranu, někdy i líp. A vzhledem k tomu, že vím, co všechno je spojený s natáčením, nedivím se, že vsadil na větší šanci na úspěch, to je naprosto logický.
                Za tu koupačku smekám a věřím, že by pro kapra zašel i kdyby u toho nebyly kamery. Přece tam nenechá rybu viset, jako mnoho jiných rybářů, kteří raději utáhnou cívku a postupným odcházením od vody s prutem v ruce zkouší, co povolí dřív.

                  NDohny001 - Profil | Út 2.11.2010 6:58:20

                  Kdy bude nové video? Psalo se, že 15. a na konci měsíce 30/31.

                    NLálos - Profil | Po 1.11.2010 23:41:18

                    Dave≻ >> >Dave - 1.11.2010 20:43:21 >> a co na takovým videu z té svazovky jako uvidíš? co z něho budeš mít, jakej odkaz přinese? Jak sedí na židličce a čeká? A na konci řekne hmmm, tak jsem nic nechytil? Ani případnej záběr neuvidíš, protože kameraman nebude snímat pruty ty dlouhé hodiny. Tady z toho si vezmeš něco, co se ti na tom líbilo, navíc víš, že to funguje a pak to můžeš zkusit na té svojí svazovce. Navíc Martin M. ze sebe borca určitě nedělá, jen dává tipy, jak co dělat a pokud vím, všechny jeho předchozí videa byly ze svazovek a tohle taky není soukromák, jen svazovka s jinými pravidly

                      NJak.novi - Profil | Po 1.11.2010 23:31:37

                      Martin M. >> Kdy bude nové video?

                        NDave> - Profil | Po 1.11.2010 20:43:21

                        Martin M. jse opět snaží udělat ze sebe borca, který umí chytat kapry na soukromé vodě.Měl by zkusit svazovku protože tam se na pěknou rybu čeká i celej den a to počítám s tím že si místo zmapuju a několik dní předem krmím a i to párkrát zklame.

                          Nmedvidek 1 - Profil | Po 1.11.2010 19:11:21

                          Pěkný video,jen škoda jak ses rochnil ve vodě-že ti nepřišel záběr na druhej prut-to by bylo supr akce a povídala manželka že se máš trošku v létě opálit.at ti to jezdíííí

                            NJohn Barley - Profil | Po 1.11.2010 18:21:14

                            Zdar lovče, opravdu parádní video a pěkný ryby, jen ti nezávidím tu koupačku, ale co by kaprař pro pěknou rybu neudělal.

                              NMartin M. - Profil | Po 1.11.2010 15:29:37

                              rover >> ja si nemyslim, ze v kazdem reviru je nejaka zajimava ryba - napr. jsem rad chodil na Domaninsky rybnik (20ha), ten se ted po asi 30 letech slovoval a nic zajimaveho v nem nebylo. Jit s kamerou na uplne neznamou vodu je riziko, do ktereho se mi nechce jit. Co tam natocime, jak probiha uplne obycejny lov zakonceny 2kg kaprem (kdyz bude stesti)? Nevim, nedokazi si predstavit, co by na tom bylo pro divaky zajimave. Asi jen zaver, ze "takto tedy ne" ;-) Samozrejme ze se musis kazde vode venovat abys tam chytl neco nadprumerneho.

                                Nrover - Profil | Po 1.11.2010 12:15:43

                                Martin M. - >> Ahoj Martine, letí pochvala, velmi hezké video, ...jako vždy.
                                Nezkusíš taky někdy pro Tebe "totálně" neznámou obyčejnou svazovku ? Jednou jsem někde četl diskuzi o malých / velkých rybách právě na často prochytávaných svazových vodách, kde Jakub V. psal něco v tom smyslu, že velké ryby jsou všude, jen se musí vědět, jak v té konkrétní lokalitě na ně. A až bude mít čas, tak postupně každou větší v revírech ČR prochytá, a dokáže ( nebo přesněji bude se snažit dokázat ), že ty velké ryby tam opravdu jsou. Ta myšlenka se mi celkem líbila, možná i námět pro Tebe...?
                                Přeji šťastný lov.

                                  NGRUPA - Profil | Ne 31.10.2010 9:45:00

                                  Martin M. - >> .....video je jako vždy parádní, (tuhle větu si snad někam uložím), bylo tam všechno, krásné ryby, obětavý lovec..:-)), jednoduché montáže a způsoby lovu na boilie.
                                  Jednoznačně za 1!
                                  Ať Ti to hrrčííí.......

                                    Npavel68 - Profil | So 30.10.2010 12:40:58

                                    kubah >> Von je hroznej tajnůstkář o))

                                      Nkubah - Profil | So 30.10.2010 10:20:00

                                      pavel68 >> a jaký má navijáky,vlasce a háčky :-))

                                        Npavel68 - Profil | So 30.10.2010 3:02:52

                                        Martin M. >> Nedělej zagorku - tak co to je za rákosky a kde to točíš ?

                                        o)))