Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

NMartin M. - Profil | St 9.2.2011 20:10:52

Kockopes >> nevim, to nejde uhadnout. Vetsina montazi se MUZE zamotat, jde o to jak casto. Jedina jistota je potapeni a pokladani montazi az na dno.

    NKockopes - Profil | St 9.2.2011 19:49:00

    jasně na menší vzdálenost to jde, ale když potřebuju hodit dal tak se to motá..pomuže průběžná montaž s trubičkou 30 cm pokud návazec je kratší??..nebo bužirka podobna gumičce na ventilky?

      NMartin M. - Profil | St 9.2.2011 19:07:13

      Kockopes >> jiste - nahazovat sikovne a opatrne :-) Nebo pouzit misto pletenky na navazec tvrdy monofil (amnesie, fluorocarbon) a plno dalsich monzosti, ale vetsinou je o cviku a citu.

        NKockopes - Profil | St 9.2.2011 19:04:32

        zdravím lze i jinak zabránít zamotávání montáže při náhozu krom pve sáčku nebo punčochy??

          NMartin M. - Profil | Čt 3.2.2011 21:35:36

          beny1997 >> ahoj, revir neprozdarim, promin, ryby chytam pres 25 let.

            Nbeny1997 - Profil | Čt 3.2.2011 21:28:03

            Dobrý večer velice pekne video ohodnoceno za 1 lepsi video uz bejt nemuze nadherene vysvetleno vse a rad bych se zeptal jaky to byl revir ty ryby byly prekrasne a chteů bych se zeptat od kdy chytate??? dekuji Roman

              Ntriball - Profil | Čt 27.1.2011 11:04:12

              Martin M. >> dekuji za vysvetlenie

                NMartin M. - Profil | St 26.1.2011 22:47:34

                triball >> RS by s tim mit problemy nemela, ale vis jak ;-) Neslysel jsem tedy, ze by nekdo mel problemy za zpusob navazani montaze, pokud dodrzi pravidlo max dvou navazcu apod. Pokud myslis samosek, tak to neni montaz, ale zarizeni s pruzinou, ktere pri zatahnuti za vlasec vymrsti prutem = samo zasekne.
                Urcite existuji i jine, slozitejsi montaze, kde je vetsi sance, ze olovo po utrzeni odpadne.

                  Ntriball - Profil | St 26.1.2011 22:14:32

                  Martin M. >> jsem prave myslel ze ta prubezna montaz je bespečna. Nechci kaprum a inym rybam ublizovat ale ta montaž s bročkem se my pači. Možná se zeptam blbe ale za polopevnou a pevnou montaž nebudu mat problemi s rybarskou straži ? Dekuji a sorry možna za blbou otazku, jenom začínam

                    NMartin M. - Profil | St 26.1.2011 22:02:01

                    triball >> pokud nad brockem neni zadny uzel, tak brok sjede a olovo odpadne. Ona to teda neni pro kapra zadna slast ani bez toho olova :-(

                      Ntriball - Profil | St 26.1.2011 21:51:07

                      chybicka....montaz s bročkem

                        Ntriball - Profil | St 26.1.2011 21:45:31

                        Martin M. >> ahoj Martin, chci se te opytat na tu poloprubežnou montaž s pročkem nad prubežným olovem, neni to pro kapra nebezpečné když se silon utrhne nad bročkem ? Dekuji za odpoved

                          Ncvoky - Profil | St 12.1.2011 20:12:20

                          diky moc

                            NMartin M. - Profil | St 12.1.2011 19:44:21

                            cvoky >> ahoj. je to daiwa twilight specialiast 360cm 1.75 lbs a cenu presne nevim, ale kolem 2.500 kc/ks. Znovu ale musim poznamenat, ze to nejsou pruty urcene na kapry.

                              Ncvoky - Profil | St 12.1.2011 19:01:18

                              ahoj Martine chtel bich se zeptat co stojí ty pruty co maš a od jake jsou znacky diky moc

                                NMartin M. - Profil | Pá 7.1.2011 0:14:36

                                Grimaso >> Ahoj, vlasec asi 0.33, olova 50 gramu. Myslim, ze to tam nekde i rikam.

                                  NGrimaso - Profil | Čt 6.1.2011 22:21:46

                                  ahoj Martine super video :-) rád bych se zeptal kolikátku používáš vlasec a kolikátka jsou olůvka ve videu díky

                                    NMartin M. - Profil | St 22.12.2010 19:49:03

                                    neprduch >> ahoj, diky ale presne ti to nereknu, neni to dulezite a ani si to nepamatuji.

                                      Nneprduch - Profil | St 22.12.2010 17:55:08

                                      Ahoj Martine. Pěkné video, zase jsem se něco přiučil. Můžeš prozradit výrobce tebou používané PVA síťky a plnicího tubusu, a také co to bylo za plovoucí boilí?

                                        NMartin M. - Profil | Ne 19.12.2010 18:11:51

                                        Majsher >> je to shimano beastmaster, cestovni verze - slozene do asi 50cm i s ruckou.