Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

NEmkocejn - Profil | Po 25.10.2010 0:18:41

JO JO jo ...Martin umííí... perfektní video - krásně zdravé ryby. SUPER.

    NMartin M. - Profil | Ne 24.10.2010 23:57:35

    kopr69 >> na vode, jakou popisujes, bych chytal uplne stejne.

      Nkopr69 - Profil | Ne 24.10.2010 23:09:31

      Martin M. >> Tak to je skoda ze trojku nechystas.Tesil jsem se ze nam ukazes jednoduchou kaprarinu na vode ktera je bezne dostupna vsem rybarum.
      Myslim ze na techto vodach na kterych se toci vetsina takovych filmu jako je ten tvuj by ryby nachytalo 9 z 10 rybaru a to na jakoukoliv nastrahu.
      Nic proti tobe a tvemu filmu ale nic mi to nerika a myslim ze rybari ktery uz ma neco za sebou take ne a nejak jsem ani nepochopil koho jsi chtel oslovit a cim.

        Njartas - Profil | Ne 24.10.2010 17:34:39

        Martin opět nezklamal, nádherné video.

          NFlorish - Profil | Ne 24.10.2010 17:22:18

          kurell >> klidně i celý den ... :)

            Nmima - Profil | Ne 24.10.2010 17:10:08

            Martin M. - >> Pěkné trenky :o)) Klobouk dolů, moc lidí by tam nevlezlo....

              NMartin M. - Profil | Ne 24.10.2010 15:55:00

              poody >> je to svazova voda, na ktere neplati celosvazova povolenka. Vetsich ryb je tam dost mimo jine proto, ze tam jsou horni miry a vubec prisnejsi pravidla.

                Npoody - Profil | Ne 24.10.2010 15:21:52

                Ahoj. Chci se zeptat jestli je tahle voda na svazovce nebo je to nějaký soukromý revír?...spíš asi soukromý podle velikosti ryb...?

                  NMartin M. - Profil | Ne 24.10.2010 14:01:42

                  kopr69 >> treti pokracovani nebude. Cilem videa neni ukazat, ze umim chytat ryby, ale instruktaz a motivace, takze nejake "kdo z koho" nebo nejake "zavody" v tom nehledej.

                    Nkopr69 - Profil | Ne 24.10.2010 13:42:24

                    Ryby pekne ale zajimave ze braly jen na tom jednom miste.Doufam ze treti pokracovani uz bude na bezne komukoliv dostupne svazovce.Tam se teprve ukaze kdo z koho.

                      NKarel M. - Profil | Ne 24.10.2010 11:46:33

                      díky moc a za chyby se omlouvam psal sem to v práci v rychlosti :)

                        NMartin M. - Profil | Ne 24.10.2010 11:33:12

                        Grizly >> Ahoj, ja jen znovu zduraznim, ze to jsou extremne mekke pruty a pro kaprarinu pro vetsinu rybaru temer nepouzitelne. Pockej, az je budes mit nekdy v ruce, nez si na ne udelas nazor.

                          Njircek - Profil | Ne 24.10.2010 9:49:38

                          Grizly >> Cau, vidim, ze se ptas Martina, tak doufam, ze ti nebude vadit, kdyz odpovim za nej. Jedna se o pruty Daiwa Twilight specialist 3.60m 1.75lb. Jakozto spokojeny majitel jsem neco k temto klacikum napsal zde http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=629657.

                            NGrizly - Profil | Ne 24.10.2010 8:53:18

                            Petrov zdar Martin ! Velmi pekne, fascinujuce a inspirujuce video ! Rovnako ako vsetky ostatne. Vyzaruje z nich hlavne pohoda, profesionalita a k tomu kopec peknych ryb. Jedna otazka : co su to za pruty na ktore chytas ? Ta ich akcia sa mi velmi paci a aj ked chytam takmer vyhradne na privlac, Tvoje videa ma tak hecuju, ze vazne uvazujem o ciastocnej zmene orientacie !

                              Nfotrpotr - Profil | So 23.10.2010 21:12:18

                              moc krasne video 1

                                NMartin M. - Profil | So 23.10.2010 20:34:12

                                Karel M. >> volim to podle nalady :) Oboje lze pouzit na vetsine reviru. Kdyz uz mne nebavi parmy a cejni, jdu na kapry a pak zase naopak.

                                  N: vydrák - Profil | So 23.10.2010 18:21:53

                                  Karel M. >> Co ty chyby?

                                    NKarel M. - Profil | So 23.10.2010 18:10:35

                                    Martine mohl bych mít takovou otázku na co chitáš radči na feeder nebo na kaproví pruty a kdyžtak z jakýho důvodu a při jaký příležitosti volíš díky moc:)

                                      Nšéša - Profil | Pá 22.10.2010 21:46:25

                                      ahoj martine ne moc pěkne video ta voda určitě byla teplejší než v řece ja semmusel do řeky ve 2stupněh pro ůhoře 85cm konec byl moc pěkny mám feedroví prut za 1750Kč je to dobrý nebo moc ne

                                        NLachmi - Profil | Pá 22.10.2010 20:36:22

                                        super video :) metr dokonalej a posledni kapr taky smekam za 1*