Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

Nwries - Profil | Pá 22.10.2010 18:15:15

Moc pěkný videjko

    Neccor junior - Profil | Pá 22.10.2010 13:42:41

    Martin M. >> Moc hezke.Spravny rybar sel do ti vody a ty ses ten spravny rybar.Si dobrej rybar :-)

      Nsirseal - Profil | Pá 22.10.2010 10:52:58

      M.M. je boreeeeeeeeeeeec.skoda ze neprisel zaber na druhu udicu kdys sbyl v tej vode.
      spravny rybar da do teho vse

        Nfishmen17a - Profil | Čt 21.10.2010 22:48:50

        Tradičně výborné video a luxusní metr :)

          NGrasel - Profil | Čt 21.10.2010 18:03:51

          Krásný video,hlavně ten konec,ten mě teda dostal,v takový kose do vody to už chce notnou dávku odvahy!Dávám jednoznačně za 1!

            Nuni - Profil | Čt 21.10.2010 17:26:07

            jo, tak to má ten správný "hepyjend" ,,, já říkám, Martin ve svých videjích nezklame ,. pochopitelně za jedna

              Npechy - Profil | Čt 21.10.2010 15:00:35

              brrr )) moc pěkně koukatelný video...s krásnýma úlovkama i pěknýma trenýrkama :-)))))))

                Nboyscout - Profil | Čt 21.10.2010 14:33:45

                facit >> to je u něj normálka. Celkem běžně vleze na Nových Mlýnech do vody a jen v trenclích plave ráno když je ještě kosa s kýblem partiklu zakrmit. Někde bych ještě možná našel i video jak se probojovává vlnami :-)

                  Nfacit - Profil | Čt 21.10.2010 0:39:17

                  Tak neco takového jsem ještě v českých vodách neviděl. Podzimní koupačka v trenýrkách s podběrákem v ruce ... :-)) Do toho bych ani já nešel, klaním se ti až k zemi.
                  Jen ten výstup zpátky na břeh bych rád viděl a myslím že takových je nás tu víc.

                    Nxifa - Profil | St 20.10.2010 21:56:28

                    Pěkný,graduješ! Jsem natěšen na příští děj.Petrův zdar a za 1s poklonou.

                      NDavii - Profil | St 20.10.2010 21:50:59

                      opravdu suprové video s jestě pěknějšíma kouskama.... jako každé jiné :)

                        Ng60 - Profil | St 20.10.2010 19:19:45

                        opět perfektní video chtělo by aby toho bylo víc ať se máme v zimě na co dívat

                          NŠlapeto - Profil | St 20.10.2010 16:37:55

                          Martin M. >> :))))))....škoda

                            NTempus - Profil | St 20.10.2010 16:36:15

                            Martin M. >> to nevadí, my se ti smát nebudeme :D

                              NMartin M. - Profil | St 20.10.2010 16:31:05

                              Šlapeto >> to bohuzel nejde, mel jsem omylem rozepnuty knoflicek.

                                NMartin M. - Profil | St 20.10.2010 16:26:35

                                kurell >> ahoj, zeptej se prosim v poradne Kaprarina zde: http://www.mrk.cz/poradna.php?id=3
                                Asi bude zalezet, jakou frekvenci zaberu ocekavas a o jak velke/opatrne ryby se jedna. Muze to byt od 1 do 24 hodin, ale nekdo nechava i dele.

                                  NŠlapeto - Profil | St 20.10.2010 16:25:35

                                  Martin M. >> Martine, hoď sem prosím ještě bonus, jak se dostáváš na břeh :))

                                    Nkurell - Profil | St 20.10.2010 16:22:36

                                    jsem začátečník s lovem na boilies a chci se zeptat jak často mám zkoušet prohazovat vodu(myslím jak dlouho mám nechat nástrahu ve vodě),je to hodina dvě???Díky

                                      NP!F - Profil | St 20.10.2010 16:00:32

                                      Martin M. - >> Tak tym plaveckym vystupenim si ma totalne dostal, parada, malokto by tam vliezol a verim ze nielen u mna mas za jedna - nemyslim video kde je to jasne, ale ako rybar/clovek.

                                        NVydrýsek666 - Profil | St 20.10.2010 15:35:41

                                        Moc pěkný video a krásný ryby za 1