Jednoduchá kaprařina 2

Diskuse k rybářskému videu Jednoduchá kaprařina 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 18.10.2010

Npepulda - Profil | Ne 20.3.2011 15:08:09

pěkný video a pěknej revír... nevíte někdo kde to je?

    Nvoxid - Profil | Ne 20.3.2011 10:29:33

    mazar >> dík :)

      Nmazar - Profil | Ne 20.3.2011 10:27:32

      voxid >> Pročti si diskuzi už na to odpovídal tak 254x :).

        Nvoxid - Profil | Ne 20.3.2011 9:56:08

        Martin M. >> hezké video,jaké používáš pruty?

          NDajdo SVK - Profil | Ne 13.3.2011 11:52:05

          Martin M. >> Moc krásne video. A chcel by som sa opýtať, či na takéto krátke rybačky je lepšie keď používam plávajúcu boiliu okolo 10 mm alebo väčšiu okolo tých 18mm.

            NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2011 0:00:42

            petan 2 >> ano, ikdyz nekdo muze tvrdit, ze nejsou ve studene vode tak vonave

              Npetan 2 - Profil | Čt 10.3.2011 21:22:56

              Ahoj rybaři hlavně ty Martine chtěl jsem se zeptat jestli se dají halibutky používat na začátku roku děkuji Petr....

                NJiří D. - Profil | St 9.3.2011 16:14:55

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Díky za odpověď :)

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 9.3.2011 16:13:38

                  Jiří D. >> rybu cca 10 kg můžeš vytáhnout i na vlasec 0.12mm. Pokud ovšem máš na mysli ve vodě. Pokud bys jí chtěl zvedat ve vzduchu, tak ti ten vlasec nevydrží, popřípadě nevydrží ryba a praskne (jak vlasec, tak ryba) Na ryby kolem 10kg bohatě stačí vlasec 0,25mm

                    NJiří D. - Profil | St 9.3.2011 16:10:12

                    Chtěl bych se zeptat, přišel mi vlasec 0,35 mm údajná nosnot je 8,05 kg a chci se zeptat jestli je na ten vlasec možný vytáhnout i ryby těžší cca. 10 kg a víc. Předem díky za odpověď, jinak video krásné a ten poslední kapr docela macek :))

                      NMicrob - Profil | So 5.3.2011 16:06:30

                      Super video ale nejraději chodím na kapra na heřmanicy rybník je fakt super

                        NMraroz (houba) - Profil | Pá 4.3.2011 17:48:47

                        Martin M. >> Díky moc

                          NMartin M. - Profil | Pá 4.3.2011 16:32:44

                          Mraroz (houba) >> ano, mohou, ale efektivnejsi a levnejsi to bude s kukurici.

                            NMraroz (houba) - Profil | Pá 4.3.2011 15:40:13

                            Paradni video ale muzou na boilie zabrat kapri okolo 45cm?

                              NMartin M. - Profil | Út 1.3.2011 14:52:47

                              Matic11 >> ahoj, kdyz das na hacek PVA snurku s nastrahami, nebo puncochu, tak by se to zamotat nemelo nikdy. Take je rozdil, jestli se to snazis hodit za horizont nebo na 40m.

                                NMartin M. - Profil | Út 1.3.2011 14:51:59

                                Honza1999 >> ahoj, pouzivam vlastne jen puncochu nebo PVA snurku, ale nekdo pouziva pytlik a pred uzavrenim do nej jeste nalije treba CSL, melasu nebo dalsi tekutiny, ktere nerozpousteji PVA. Pokud tohle nebudes delat, tak je podle mne puncocha vyhdonejsi.

                                  NMatic11 - Profil | Po 21.2.2011 22:04:18

                                  zdravím,jak to děláš že se ti ta průběžná montáž s olovem s obratlíkem nezamotává?když to vytáhnu tak je to skoro pokaždy zamotany

                                    NHonza1999 - Profil | So 19.2.2011 9:08:37

                                    Ahoj Martine jsem začátečník a chtel bych se zeptat jestli je víhodnejsí kupovat pva pytlík nebo puncochu dekuji .A jinak pěkné video a kapři.

                                      Nhofiček - Profil | So 12.2.2011 16:39:33

                                      Martin M. - >> je to dobrý video

                                        NKockopes - Profil | St 9.2.2011 21:58:28

                                        to je fakt..i tak děkuju a mimochodem skvělý video a v létě hned vyzkoušim halibutky