Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NUD163 - Profil | Pá 26.3.2010 14:17:16

Martin M. - >> Je to spojeno s nějakými hmotnějšími požitky? Já že bych sakra přitlačil. :o)))

    NNetipa - Profil | Pá 26.3.2010 14:15:41

    XAXAP >> Už se nějak dopátralo, kdo je teda ten lůzrvelmistr?

      NNetipa - Profil | Pá 26.3.2010 14:15:06

      KOLIBŘIK >> Já jsem si svou auru zasloužil. Mnoho začínajících popřípadě tápajících rybářů se mě neustále ptá na rady a já jim rád poradím a nasměruji správným směrem

        NMrknato - Profil | Pá 26.3.2010 14:00:15

        Venca888 >> Snad mně to pan profesor Wimmer promine. Dlouho jsem nehovořil, až teď jsem se osmělil.....

          NXAXAP - Profil | Pá 26.3.2010 13:56:17

          KOLIBŘIK >> netřeba mě vážit, stačí se zeptat. Sic jsem virtuálně-empatický, rovnou odpovídám:
          - aktuálně: cca 98kg
          - tendence: setrvalý stav
          - startegie pro nejbližší kvartál: zvyšování kvality na 1kg, zvyšování poměru akceschopného svalstva a uskladněného tuku

            NVenca888 - Profil | Pá 26.3.2010 13:55:29

            Mrknato >> pozor... máš tam jednu chybičku... ale spíš jen kosmetickou...

              NMrknato - Profil | Pá 26.3.2010 13:54:14

              Já to s dovolením přeložím .
              Brnógában lakom, de most épen Pozsonyban vagyok. Én is sört kérek. Neked van igazad tényleg. Mi csinálsz a hetvégég?-Már nem tudok.

                NKOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:48:21

                XAXAP >> Zdravím.XAXAPE já si tě snad začnu vážit od rána třetí luxusní zápis.Díky .

                  Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 13:46:44

                  KOLIBŘIK >> vytrhni si z kontextu co chces:-) tu to mas ve zkratce: cela aura je nesmysl, kdo podle ni soudi druheho, sam je nesmysl :-)
                  (v podstate souhlas s tvym zapisem z 12:52:14)

                    NXAXAP - Profil | Pá 26.3.2010 13:46:39

                    už se to tu probíralo v Plkárně, provedu shrnutí:

                    - kdo má auru 100, je velmistr
                    - největší velmistr je Boyscout, bo je z Brna
                    - velmistr s nejnižším pořadím je lůzrvelmistr
                    - ostatní (co nemaj sto) jsou prostě jenom lůza

                      NKOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:41:28

                      usak >> Jen to přelož všechno a pěkně najednou at se to nevytrhne z textu a není to zavádějící.

                        Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 13:39:36

                        KOLIBŘIK >> nemuzu najit patricny prekladac :-) ale muzeme po castech, cemu nerozumis?

                          NKOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:38:35

                          Mrknato >> Co to meleš mě stačí ČB,ještě jsem mu poslal dík.

                            NMrknato - Profil | Pá 26.3.2010 13:37:05

                            KOLIBŘIK >> No vidíš, auru můžeš mít 100, ale jak dál? Barevná Aurora ti ji zvedne, to je fakt. My co jsme si do profilu dali jen černobílé, máme ji na 150..... průser.

                              NKOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:36:02

                              usak >> Stačí prozatím Česky.

                                Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 13:34:57

                                KOLIBŘIK >> do jake reci?

                                  NKOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:33:16

                                  usak >> AHOJ.Můžeš nám ten tvůj blábol přeložit.

                                    Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 13:31:42

                                    Venca888 >> furt nic, fotka musi byt barevna! :-)

                                      Nusak - Profil | Pá 26.3.2010 13:29:49

                                      Kdyz se tak koukam min. na tuto stranku, tak je to tu vicemene diskuse 100 aurovcu vs. vydrak :-)

                                      Proboha, snad(?!) tu neni nikdo, kdo by si vazne ze sytosti oblacku kolem nicku honil triko, nebo to bral jako smerodatny klic k urcovani kvality diskutera(nedejboze kvality neceho jineho:-) ...drivavejc jsem taky myslel, ze je to spis oceneni "osobnosti" MRKu, uz si to nemyslim ....navic staci mrknout dnes, kteri experti se prolhali a pronadavali ke stovce :-( Takze asi tak, me teda aura, jako cokoliv, co by tu o nekom neco zasadnejsiho vypovidalo nestaci...

                                        NMrknato - Profil | Pá 26.3.2010 13:27:25

                                        ...my, král Jelimán :))) >> Snad jen to, že jsi gay, Slanečka, Žaluda či cikán.... tomu se říká pozitivní diskrymynace. A dělá ji i stát, tak proč ne MRK?