Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

tomm - Profil | Pá 26.3.2010 15:58:25

rams >> Jo, to docela má logiku.

    rams - Profil | Pá 26.3.2010 15:55:29

    tomm >> Já to chápu tak, že se jedná o aktivního člena MRKu v diskuzích, kdy si pouze selským rozumem přefitruju, co je dobře míněná rada od rybáře, respekt. názor a co je kalení vody.

      Carchy - Profil | Pá 26.3.2010 15:52:08

      Venca888 >> Furt nic.
      Mam to asi nějaký rozbitý nebo co :-(((


      :-)

        tomm - Profil | Pá 26.3.2010 15:49:09

        rams >> Nevím jestli tě chápu dobře, ale jak souvisí aura s váhou příspěvků?

          rams - Profil | Pá 26.3.2010 15:46:40

          Martin M. - >> Četl jsem pouze poslední stránku příspěvků ne téma AURA. Osobně si myslím, že je to perfektní pomůcka, kdy si každý, zejména nově zaregistrovaný na MRKu může ověřit váhu jednotlivých názorů uplatňovaných v diskuzích. A že na AUŘE každému záleží,to je jasné z příspěvků k tomuto tématu, kdy se každý tváří ve svém názoru, že opak je pravdou, ale jejich snažení vyznívá jako heslo: "Budeme stávkovat, ale nikdo o tom nesmí vědět!".

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 26.3.2010 15:20:06

            navrhujem sa k tejto teme NEvyjadrovat ak mate auru v p..... *howg*

              hona1 - Profil | Pá 26.3.2010 15:17:29

              Souhlasím s vydrakem, aura je na h…..:D ja auru nemám a taky žiju, až ji budu chtít tak začnu psát jak vzteklej a zásobovat mrk fotkami a za par dnů ji mám taky takže nechapu lidi, který si na tom zakladaj

                Anýzový dědek - Profil | Pá 26.3.2010 15:14:08

                Mam s aurou akorat negativni zkusenosti! Ve vetsine pripadu slouzi akorat k tomu, aby vas jini spiclovali a popr. napadali. Kdo chce tu mou? Za basu piva je vase!!!

                  UD163 - Profil | Pá 26.3.2010 14:47:35

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 14:30:25 >> Já se polepším. Nechám si udělat tlustý brejle, a pak budu číst i ty nejmeší písmenka.

                    Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 14:30:25

                    UD163 >> Nicméně vrátit ji musíš naplněnou. To tady fakt nikdo nečte pravidla registrace?

                      UD163 - Profil | Pá 26.3.2010 14:29:13

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 14:28:09 >> Uff, to se mně ulevilo...

                        Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 14:28:09

                        UD163 >> Bonboniera je prázdná, takže to je jedno

                          Venca888 - Profil | Pá 26.3.2010 14:27:16

                          usak >> no, dá se to natvat náhradní cívkou... bude to namotaný na ruličce od Harmasanu...

                            UD163 - Profil | Pá 26.3.2010 14:26:48

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 14:20:06 >> Ňák mně to uniklo. Je ta bonboniéra dia? Páč jinák mám smůlu. :-(

                              KOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 14:23:19

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 14:15:06 >> Já raději nikomu neradím.Nekončí to ůspěchem.Je to v lidech.Ani jsem se sem do této diskuse už nechtěl vracet,proto že jsem napsal vše.Jen mě se...,když se tady neustále někdo lituje nebo dělá hrdinu.Svůj dnešní zápis z hod.12.52.byl můj poslední k této diskusi.Venku je pěkně tak se přestěhuji za rybami.Naše nálady se uvolní a bude zase klid.

                                usak - Profil | Pá 26.3.2010 14:23:16

                                Venca888 >> jo jo, ale 40m budes mit na nahradni (samo grafitove) civce:-)))

                                  XAXAP - Profil | Pá 26.3.2010 14:21:39

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 26.3.2010 14:15:41 >> titul lůzrvelmistra je dynamický, je to proměnná ... musel bys hledat v Plkárně, kdo je jeho současným držitelem

                                    Netipa - Profil | Pá 26.3.2010 14:20:06

                                    UD163 >> Za přesáhnutí 50% dostaneš bonboniéru. Za dosáhnutí 100% ji musíš vrátit. Je to napsaný v podmínkách pro registraci. Tys to nečet?

                                      Venca888 - Profil | Pá 26.3.2010 14:18:57

                                      UD163 >> jasně, že jo... kdo bude mít nejvyšší auru získá prut Tokoz a naviják Rex s 80-ti metry vlasce 0,40

                                        usak - Profil | Pá 26.3.2010 14:18:52

                                        UD163 >> jasne, dnes jsem kupoval po predlozeni "aurakarty" cervy za 10,- :-)))