Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

KOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:24:14

Venca888 >> Jo konečně něco pozitivního.Jsem rád Venco když máš dobrou náladu.Posilám tí poděkování za tvůj vynikající příspěvek.To patří k tomu obrázku.Jinak se rád o své recepty dělím se všema.

    Venca888 - Profil | Pá 26.3.2010 13:23:07

    KOLIBŘIK >> já myslel, žes je tam vložil, abys nám je zatajil...

      KOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:22:14

      kakr >> Zdravím já je tam dal proto abych se oně s váma podělil.Stojí za to oba dva.

        Venca888 - Profil | Pá 26.3.2010 13:22:11

        kdo vloží fotku Aurory, má automaticky auru 200%... jako já...

          kakr - Profil | Pá 26.3.2010 13:19:27

          KOLIBŘIK >>
          Jestli ta aura nebude nějak nenažraná, kouk jsem Ti do karty , dva recepty, to bude asi vono....

            ...my, král Jelimán :))) - Profil | Pá 26.3.2010 13:16:51

            ...takže co krom návštěvy profilu ještě zvedá auru?
            ...a co krom editace profilu snižuje auru? :-))

              KOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 13:06:04

              Mrknato >> Ahoj.víš komu patří má opověd.

                Mrknato - Profil | Pá 26.3.2010 13:04:38

                KOLIBŘIK >> Mám takový pocit, že to tu píšeš minimálně podruhé....... S tebou se měřit je těžké, jsi disident, možná patryzán, v příbuzenstvu máš legionáře, možná jsi podstrojoval Vaškovi, s takovými se my obyčejní Babicovi strávníci měřit nemůžeme, snad jen gumou v trenýrkách.

                  KOLIBŘIK - Profil | Pá 26.3.2010 12:52:14

                  Martin M. - >> Zdravím.Já už jsem se několikrát podělil o mé pocity k auřre Není to tak dlouho co jsem se na tyto stránky mezi vás zaregistrval.Hned na začátku jsem ale měl dosti velký respekt z rybářů kteří stoprocentní aru měli.A já jsem si myslel že je to nemožné a strašně těžké jí vůbec někdy získat.Stoprocentní auru jsem získal za tři měsíce a devět dnů z toho mě ještě dvakrát při ůpravě profilu bylo smazáno jednou pět a podruhé deset procent.Můj názor a upozornuji je to jen můj.Je to každého z nás zadost učinění jak vysokou auru má.A pokud s tím nesouhlasí nemusí tady hlásat jaký je chudinka nebo hrdina.Já si tady vážím zápisy všech kdo sem přinese mezi nás něco pozitivního co mě jako rybáře obohatí o další zkušenosti.Vaše názory se tu odráží ve vašech povahách.

                    Martin M. - Profil | Čt 25.3.2010 21:07:51

                    Zamykam do zitrka pro sklidneni emoci.

                      vydrák - Profil | Čt 25.3.2010 21:06:01

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 25.3.2010 21:01:23 >> Zvedni co chceš.A nevymejšlej pitomosti.Víš dobře,že smazání kohokoliv nic neřeší.Ovšem,jestli jsem ti trnem v oku,poslechni jardu2004 a nereaguj na mně.

                        jarda 2004 - Profil | Čt 25.3.2010 21:02:29

                        vydrák >> Jo v pohodě.

                          Netipa - Profil | Čt 25.3.2010 21:01:23

                          vydrák >> Když říkáš. Já si každopádně nemůžu pomoct. Když tady hrdině vykřikuješ, ať ti seberou auru, že ti to je jedno, zcela jistě víš, že toto nelze a právě proto mi to přijde jakožto falešné hrdinství. Ale je to jen můj pocit. A propos, když souhlasím s tím, aby byl vedle aury vymazán i sám vydrák, zvednout mám co?

                            vydrák - Profil | Čt 25.3.2010 21:00:53

                            jarda 2004 >> Špatně jsi mě pochopil.Tu partičku jsem myslel obrazně.Ne tebe nebo kohokoliv jiného z naší diskuse.
                            Ani mé zápisy nejsou žádnou provokací,to co zde píšu myslím naprosto vážně.

                              Mrknato - Profil | Čt 25.3.2010 21:00:32

                              vydráku, to co žádáš, žádá jako argument skutečná lůza......

                                pepa-č - Profil | Čt 25.3.2010 20:59:46

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 25.3.2010 20:51:28 >> je sice hezké, že se jej snažíš utěšit v těžký životní moment, ale je to marné. vydrák již pochopil - a to poznání je velmi bolestivé - že 100procentní aura je strašně důležitá. A on jí nemá. Prostě jako když se najednou v padesáti probudíš zpocený ze sna a zařveš na celé sídliště: "Já jsem promarnil svůj život" a vstaneš a vyběhneš do tmy a začneš dělat kokotiny a dohánět vše, co ti uteklo mezi prstama. Ale prostě víš - i když to na sobě nedáš znát - že je pozdě a vše je pryč a nikdy se to nevrátí a čas za tričko nechytneš.

                                Umíš si ten pocit představit?

                                To musí být hrozný, no uznej. A to teď vydrák prožívá.

                                Ruku na srdce, kdo z nás by tohle ustál? Ha?

                                  meteor - Profil | Čt 25.3.2010 20:58:46

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> to má být překopané staré a v praxi ověřené "čím hloupější sedlák, tím větší brambory"? :-D

                                    jarda 2004 - Profil | Čt 25.3.2010 20:58:21

                                    vydrák >> Já tě nepránýřuji a nemusíš mne škatulkovat nepatřím do žádne party ale tak jak ty jsi vyslovil svůj názor tak já také. A diskutuji taky slušně nehledej zlo tam kde není. A pokud by sy mne trošku víc znal tak by jsi věděl že si občas rejpnu ale napadání a podobné akce nepatří mezi mé koníčky.

                                      vydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:56:56

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 25.3.2010 20:51:28 >> Ale Niku.Já přeci nestojím o 100% auru.Jak ti to mám vysvětlit.Jedině takhle:Kdo souhlasí,aby byla vydrákovi vymazána aura na nulu,ať zvedne virtuální pravici.

                                        vydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:55:07

                                        jarda 2004 >> O.K Já to vidím tak,že jsem prostěl reagoval na diskusi.Když M.M. zakládal tuto diskusi,nemohl očekávat,že se tady sejde partička,která mu bude mazat med okolo huby.Vyslovil jsem negativní názor ale slušně.Chápu,že zde pranýřuju jeho dítě(auru) ale bude to muset zkousnout.
                                        A nebo mě vymazat.