Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NMrknato - Profil | Čt 25.3.2010 20:54:26

vydrák >> Souhlasím, pak ale nevím, co s tím má dočinění aura?
Venca888 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 25.3.2010 20:38:54 to vystihl dokonale..... Právě proto se s tebou o tom bavím a bavím se tvými argumenty. To snad provokace není?

    NNetipa - Profil | Čt 25.3.2010 20:51:28

    vydrák >> Ale Romane. Tak se tady zas nečerti. To že nemáš auru 100% ještě neznamená konec světa

      Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:47:37

      Mrknato >> Milý Mrknato.Už jsem psal,že neporovnávám a nehodnotím rybáře podle aury.I kdybys měl nulu,poté,co jsem měl možnost se s tebou několikrát virtuálně setkat,bych měl na tebe stále stejný názor.
      Lidé,čtěte mi pořádně mé zápisy-platí pro všechny.

        Njarda 2004 - Profil | Čt 25.3.2010 20:46:38

        vydrák >> Kolego to byl jen můj názor na to co jsi napsal. Podle mého to trošku bagatelizuješ nic víc nic míň.

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 25.3.2010 20:45:11

          Treba tu zaviest este karmu, karmu mozu danemu autorovi (komentaru) pridavat alebo uberat vsetci nie len autor otazky / prispevku ;-)

            Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:44:53

            jarda 2004 >> Na to se nedá a ani nechci reagovat.

              NMrknato - Profil | Čt 25.3.2010 20:44:46

              vydrák >> Jelikož se můžeme shodnout, že aura toho moc o pisateli neříká, pak nechápu tvůj příspěvek, protože pochopit nelze. Chápat to lze snad jen tak, že ti nejsem sympatický. Pokud bych měl auru 0, byl by tvůj názor na mě jiný?

                Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:42:51

                pepa-č >> To jsem rád.

                  Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:42:11

                  Martin M. >> To byl příklad,pouhé konstatování o tom,co jsem psal.Viz.můj předešlý zápis.

                    Njarda 2004 - Profil | Čt 25.3.2010 20:41:28

                    vydrák >> Pro někoho je aura důležitá někdo ji ignoruje to je fakt. Ale ti co mají auru 100% už tady nějakou dobu píší a na vzájem se znají a vědí co od koho může očekávat a od lidí co mají auru menší nebo téměř nulovou a nevyplněnou kartu nečekám víc než provokaci. A proto je pro mne aura zajímává a celkem směrodatná. A to že Mrknato píše tak jak píše ještě neznamená že na něj musím reagovat není nic jednodušího než mlčet a pokud nemlčím tak vím do čeho a do koho se pouštím a celkem dopředu znám výsledek ale u těch které neznám tak nevím co mohu očekávat.

                      Npepa-č - Profil | Čt 25.3.2010 20:40:25

                      vydrák >> neboj, každý, kdo tvé vstupy četl, si obrázek udělal.

                        Npepa-č - Profil | Čt 25.3.2010 20:39:47

                        Venca888 >> :-)))

                          NMartin M. - Profil | Čt 25.3.2010 20:39:16

                          vydrák >> tak co potom znamena tohle? "Sice máš 100% auru,kterou si získal za 51 poděkování"

                            NVenca888 - Profil | Čt 25.3.2010 20:38:54

                            vydrák >> je s podivem, že o něčem, co tě nezajímá, jsi schopen tak zajíceně diskutovat... :-)

                              Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:37:06

                              Martin M. >> Ty jsi mi špatně rozuměl?Já o Vaši auru nemám zájem.Klidně mi ji vynuluj.Oblíbil jsem si tenhle server pro získávání znalostí a kamarádů a ne k vůli jakés pochybné auře.Kdo bude chtít,může si pročíst mé vstupy a udělat si o mně obrázek.Na to nepotřebuju auru.Petrův zdar

                                NCarchy - Profil | Čt 25.3.2010 20:36:19

                                vydrák >> Souhlas,není co dodat.

                                  NMartin M. - Profil | Čt 25.3.2010 20:32:34

                                  vydrák >> dekovani auru nezveda.

                                    Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 20:29:45

                                    Mrknato >> No vidíš.Tvůj projev si může každý tady přečíst a udělat si o tobě úsudek.Ty jsi zrovna typ člověka,o kterém jsem mluvil.Sice máš 100% auru,kterou si získal za 51 poděkování,ale Tvé zápisy a provokace tomu rozhodně neodpovídají.Všímavý rybář má možnost pročíst Tvé vstupy plné provokací,jimiž si zde na MRKu všeobecně znám.
                                    Děkuju velmi,že jsi se mi připletl do cesty a já na tobě mohl ukázat,jak výše aury u rybáře je velmi zavádějící a scestná. Petrův zdar

                                      NMrknato - Profil | Čt 25.3.2010 19:58:06

                                      vydrák >> Tak u tebe platí 100% co říkáš. U tebe bude skutečně jedno, zda-li máš auru 0, nebo 50, nebo si děláš legraci, či jsi jen přebral...... Co je zcela jasné, že pro mě jsi nepřinesl zcela nic podnětného, nového, snad jen svrbění....

                                        Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 19:42:44

                                        Martin M. >> To máš jistě pravdu,Martine.Porovnávat může člověk podle zápisu druhého rybáře a udělat si o něm obrázek.Ale porovnávat rybáře podle výše aury je nesmysl.Já to tak cítím.Je to čistě můj názor,každý ať si to vyhodnotí sám.Ale jestli budu mít 1% auru 5 let,nebo 100% auru za půl roku je mi jedno.Petrův zdar