Aura člena MRKu

Diskuse k bleskovce Aura člena MRKu

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.3.2008

NMartin M. - Profil | Čt 25.3.2010 19:22:48

vydrák >> Nebudu ted psat o aure, ale obecne o diskusich na webu - clovek se zaregistruje a pise do diskusi, ziskava si sve ctenare a sve priznivce a odpurce. Podle mne rozhodne nemuze platit, ze "rybar si je pred rybarem roven". Neni si roven. Nekdo vi a povi, nekdo z toho ma jen srandu, jiny by chtel poradit a neumi to, nekdo je 100x v ignorovanych, jiny ma 1000 pratel, nekdo pise clanky a dava zapisy do Montazi apod., nekdo jiny jen cte a nic nerekne, aby mu to ostatni nevychytali atd. Ne, v sile jmena si zde nejsme rovni. Brand building funguje i zde.

    NMafi - Profil | Čt 25.3.2010 19:13:49

    Kocháč >> HUŽ sem pryč a mlčím !(((()))

      NMafi - Profil | Čt 25.3.2010 19:13:02

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 25.3.2010 19:05:07 >> Tak to sem si nevšim - kuwa , že sem ten
      surfcast - 420 cm dával pryč !!! jajajaja-

        NKocháč - Profil | Čt 25.3.2010 19:07:03

        Mafi >> No to je další level, kdo není spolupracovník či tester jakoby nebyl.

          NNetipa - Profil | Čt 25.3.2010 19:05:07

          Mafi >> Čím delší prut, tím lepší rybář (ostatně délku prutu reflektuje i aura na mrku)

            NMafi - Profil | Čt 25.3.2010 19:03:37

            Kocháč >> Zapoměl jsi , že vybavení je jedna věc a lepší kule a susponzor je druhá co činí extra rybáře - rybářem !

              NKocháč - Profil | Čt 25.3.2010 18:54:44

              bender >> no to rozhodně

                Nbender - Profil | Čt 25.3.2010 18:53:36

                Kocháč >> To jo no a taky je jasný,že čím větší máš auru,tím jsi člověk důvěryhodnější a lepší :o))

                  NKocháč - Profil | Čt 25.3.2010 17:50:57

                  vydrák >> hele je přece jasný, že kdo má lepší vybavení je taky lepší rybář.

                    Nvydrák - Profil | Čt 25.3.2010 17:42:57

                    Zdravím všechny.
                    Řeknu Vám jednu věc,aura je na prd,nevyjadřuje osobnost autora.Jak získat snadno auru?Poradím Vám.Např.spousty rybářů si vydobily auru posíláním mraky fotek na MRK,aniž by se mnohdy týkali diskusí nebo ryb.Nebo jsou tu rybáři,jednoho znám,kteří píšou velmi velmi dlouhé články do všech možných diskusí,aniž by věděli proč a o čem píší.Opravdu je to tak,neboť filtr,který zvyšuje auru, tyto reakce zaznamená.Proto je možné,že má někdo 500 poděkování a 25% auru,a naopak někdo má 60 poděkování a 100% auru.Je to nereálné a zavádějící.
                    Co se týče mně,na auru prdím.Není pro mne důležitá.Kdyby mi teď administrátor ubral moji auru na nulu,je mi to šumák.Z kýmkoliv na Mrku diskutuji,nehledím na jeho auru.Vždyť je to hloupost.
                    Rybář si je před rybářem rovný.Jestli má někdo vyšší auru,nebo dražší vybavení,co na tom sejde.
                    PS.Neberte můj dlouhý zápis jako pokus o vyšší auru,to bych vážně nerad.Potřeboval jsem jen napsat,co si o tom myslím.Petrův zdar

                      Nbender - Profil | Čt 25.3.2010 17:25:45

                      Auru nějak neřeším,ale už jsem se setkal s chlápkem na webu (bazar) co mi kvůli tomu,že nemam žádnou auru,odřekl obchod:o)
                      Jinak nechápu,když jsem měl před hodinou 5% a v profilu jsem si změnil zasíláni SZ na email,tak jsem o těch 5% přišel a jsem zas na nule.Asi jsem nějaký despota bo co si o mě ten program myslí :o))

                        NVenca888 - Profil | Po 22.3.2010 9:21:54

                        v týhletý diskuzi se dějou neskutečný věci... ještě by sem mohl zavítat Azbest a vyprávět tu o tom, jak je důležitý, abysme na sebe byli hodný, nenapadali se a vyjadřovalo se s úctou a pokorou...

                          NFishky - Profil | Ne 21.3.2010 21:12:02

                          fcgh

                            NFlip - Profil | Ne 21.3.2010 21:11:08

                            A kde je ta aura?V prd...i:-)))))))

                              Nvydrák - Profil | Ne 21.3.2010 19:35:13

                              KOLIBŘIK >> KOLIBŘIK - ® Ne 21.3.2010 15:17:59
                              Netipa >> Ahoj.Napiš Vydrákovi ten tě miluje.

                              Co to znamená ?

                                Njarda 2004 - Profil | Ne 21.3.2010 19:32:12

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 21.3.2010 15:13:09 >> Zajisté tento pán ke mužem dvou tváří.

                                  NTWIN 69 - Profil | Ne 21.3.2010 15:27:57

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 21.3.2010 15:25:38 >> Však to je jeho problém,tahat kostlivce na povrch.Zítra valím na veletrh hodit oko na novinky.Zatím to tam prý za moc nestojí,ale to si raději zjistím sám

                                    NNetipa - Profil | Ne 21.3.2010 15:25:38

                                    TWIN 69 >> To Kolibřík vytáhl vydráka. Zubař je plánován a odkládán již několik měsíců

                                      NTWIN 69 - Profil | Ne 21.3.2010 15:24:19

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 21.3.2010 15:21:17 >> Chce to odvahu jít k zubařovi.já jsem to odkládal 3 měsíce.A dajte pokoj Vydrákovi,už to schytal dost v Tvojí diskusi

                                        NNetipa - Profil | Ne 21.3.2010 15:24:19

                                        kakr >> to už je pasé. Teďka frčí udělat si tady na mrku vlastní byznys s vláčecíma nástrahama.
                                        Jinak vždycky můžu zabrousit do kaprařiny a tam se báječně a svátečně pohádat :-)