MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:40:29

TWIN 69 >> Tak odvážný a udatný nejsem :-) ps. Jak velká byla ta skvrna ?

    NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:38:19

    Enšpígl >> člověk s lokomotivou neudělá nic.neshledal jsem na ní známky poškození.pouze se trochu obarvila na rudou barvu!!!jinak nic.horší je to s člověkem.na něm lokomotiva zanechá následky katastrofální.poučení tedy zní!neskákej proti jedoucí lokomotivě!!!

      NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:37:07

      TWIN 69 >> Tady chlap pěkně riskoval. Sice ten vlak jel docela dlouho po spadnutí závor, ale třeba v Lužicích je vlak do minuty na přejezdu po spadnutí

        NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:32:08

        TWIN 69 >> Však říkám nic pro lidi se slabším žaludkem. Já bych měl asi jakou zajímavou podívanou, co udělá lokomotiva s člověkem. Mdloby na mě šly jen při odberech krve, když mi bylo pět. Jinak ok

          NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:28:38

          Enšpígl >> to teda ne.několik cestujících blilo a několik to viditelně nemohlo rozdýchat.mě to naštěstí nic nedělá.

            NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:27:20

            TWIN 69 >> No hnus teda, nic pro slabší nátury.

              NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:25:57

              Enšpígl >> jo,bohužel jo.na lokomotivě krev a zbytky mozku.pod vagony postupně ruky,nohy a ten zbytek pod předposledním vagonem.kupodivu našli hasiči i policajti fungující mobil v tašce.

                NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:22:28

                TWIN 69 >> Ty jsi jel v tom vlaku ?!

                  NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:18:47

                  Enšpígl >> viděl jsem loni jednoho sebevraha v Brně-Králově Poli.docela hnus když ho sbírali kolem vlaku.

                    NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:17:28

                    TWIN 69 >> noo, tak odklízet rozmetané ostatky lidí, to je věru zážitek na celý život

                      NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 12:40:15

                      Enšpígl >> aspoň se kluci nenudí!!!

                        NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 9:25:16

                        TWIN 69 >> A hasiči maj potom práci :-(

                          NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 21:15:08

                          Enšpígl >> holt vjíždět na přejezd před vlakem se nevyplácí.většinou to dopadne velmi špatně.
                          no nic,dneskaj musím končit.měj se fajn a zase někdy tady.ZDAR

                            NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 21:13:33

                            TWIN 69 >> tak tak, ale ten rozdíl je mnohem markantnější páč musíš počítat i vozy jeden rychlíkáč váží cirka 25 tun a když jich je 5 ? hm nic dobrého

                              NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 21:11:08

                              Enšpígl >> no a to se potom nemůžeš divit,že to auto je totálně na šrot.

                                NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 21:06:05

                                TWIN 69 >> Pruměrná česká mašina 85 tun a auto 1,5 tuny

                                  NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 21:03:24

                                  Enšpígl >> no bodejť by mělo to auto šanci.jenom si vezmi kolik váží lokomotiva a kolik auto.

                                    NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 21:01:23

                                    TWIN 69 >> skrz, na skrz ti lidi nemají šanci !

                                      NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 21:00:50

                                      TWIN 69 >> Podívej se, kam do toho auta až pronika ta lokotka http://www.youtube.com/watch?v=v_eePKKfbJI&playnext​=1&list=PLF961CF4D63D5621C&index=5