MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 17:05:33

Enšpígl >> to máš pravdu.na letošní sezonu mám kromě krmení vše,takže jenom koupím boilies,pelety a nějaké ty mixy.

    NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 17:03:01

    TWIN 69 >> Já drobnosti beru v prodejně, jen navijáky a pruty beru na netu ( téměř vždy se to vyplatí )

      NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 17:00:42

      Enšpígl >> ty e-shopy co jsem TI psal jsou ověřený a rychlost dodání je velmi rychlá.jelikož přesně vím co chci,tak to nemusím ani vidět a jenom si to objednám.pouze krmení beru přímo od výrobce.

        NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 16:55:40

        TWIN 69 >> Já jsem objednával u sportcarp.cz, nasoutokushop.cz a ted čekám na shimano technium 4000 FC z rybarskepotreby-zima.cz, měl by dojít dnes, ale pořád nic

          NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 16:40:55

          TWIN 69 >> Kde nakupuješ na netu ?

            NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 16:38:27

            Enšpígl >> taky si to myslím,holt nevydržel v konkurenci.z Polska vozí hodně lidí.ono na hodonín stačí bohatě 2 prodejny.aspoň si rozdělí těch pár lidí co k Pekšovi chodili.ono je stejně podstatný to,že spousta z nás dneskaj nakupuje na netu a většinou víme co chceme.

              NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 16:31:56

              TWIN 69 >> Přesně tak, u nádraží mají a pokud nemají, tak se jde k Barczovi, který většinou má. Dle mě měl ten pekša blbou obchodní politiku, říkal že lidi si kupují levné věci, které jim vždy vystačí a za chvíli si tu samou věc berou znova. Takže tam neměl naviják nad 1500 kč a prut nad 2000 kč. Takže cenovou relaci, na které mohl nejvíc vydělat tam ani neměl. Jinak zboží měl převážně z Polska co jsem si tak všímal. mikado a jaxon. Jinak trochu shimana, relaxu, okumy a to je vše. řídil se vlastním myšlením a ne většinovým. Tak to vidím alespoň já.

                NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 16:23:26

                Enšpígl >> holt se nechytl,ale to je realita.stejně chodím k nádraží.tam je to na pohodu.a když něco nemají,tak se zastavím u Barcza.hodně taky beru přes net.

                  NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 16:21:17

                  TWIN 69 >> Jo. To byla časovaná bomba otevřít ryb, prodejnu ve městě s dvěma pořádnýma rybářskýma obchodama, a ještě s tím sortimentem o ničem, to se dalo čekat že nepřežije zimu.

                    NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 16:17:49

                    Enšpígl >> pekša to zabalil?no to je novinka.nevím o tom nic.akorát tam měl super peletky na které to dobře jezdilo.naštěstí mám na ně nový zdroj.

                      NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 16:16:14

                      TWIN 69 >> víš o tom že ty ryb. potřeby u křižovatky už klekly ? nejsou tam

                        NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 15:11:28

                        TWIN 69 >> tak Ahoj

                          NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 15:05:50

                          Enšpígl >> to nemůže nikdo z nás.teď musím odejít.nejmladší došel ze školy a já se sním musím učit.zatím ZDAR.

                            NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 15:04:01

                            TWIN 69 >> asi tak, její problém. Dle mě kdyby se chovala jako normální dospělá holka, tak by s ní ten šohaj zůstal, ale nebyl jsem u toho nevidím do toho tak nemohu posoudit

                              NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 15:02:32

                              Enšpígl >> to je vážně smůla.jenže to už vrátit nejde.akorát je škoda mladý holky.

                                NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:59:45

                                TWIN 69 >> no nevím. Byla to dcera od souseda, a pokud byl tata v práci, tak si tam udělala večírek = chlastali, hulili a dělali bordel a ona zvlášť byla slyšet ( vulgární výrazy ) Pak se s ní rozešel nějaký kluk, odeslal smsky a šup na vlak.

                                  NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:54:15

                                  Enšpígl >> to je divná sebevražda.škoda mladý holky.ale na druhou stranu je to jistota a pokud si člověk zvolí takovou smrt,tak je to jeho volba.

                                    NEnšpígl - Profil | Út 18.1.2011 14:52:25

                                    TWIN 69 >> Aha víš jak v Lužicích hupsla holka pod večerní rychlík z Holomóca do Brna ? Slyšeli jsme houkání a brždění, no tak jsem se tam šli podívat že :-) Výsledek ? Když jsem chtěli projít pod mostem rozsvítilo se červené světlo a ,, Tady pčr, běžte zpět, skočil tu sebevrah pod vlak " A bylo po prohlídce..

                                      NTWIN 69 - Profil | Út 18.1.2011 14:42:55

                                      Enšpígl >> borec skočil na spodek a ta skvrna se táhla dolů pod lokomotivu,takže jsem moc neviděl.pak nás odehnali policajti.