MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 20:59:02

Enšpígl >> jo,to můžeš.

    NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 20:57:45

    TWIN 69 >> moment pošli ti zajímavý odkaz

      NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 20:54:24

      Enšpígl >> moc dobře si na to vzpomínám.žádná sranda to určitě nebyla.ono stačí čelní srážka v rychlosti 50 km.taky mazec!!!!

        NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 20:51:47

        TWIN 69 >> jj, eviduji, Víš o tom masakru, co se stal asi před 12 lety na Mikulčickém bývalém přejezdu ? Ranní rychlík ( šohaj ) tam smetl auto s ožralými mladochy, co hazardovali tak, že čekali až pojede vlak a že přejedou pod padajícími závorami, to poslední auto to nestihlo smetl je čelně rychlík, vyšlo to přesně tak, že jeden nárazník = přední okno auta a druhý nárazník = zadní okno auta, no a když vezmeš v potaz že nárazníky jsou umístěné ve výšce hlavy člověka sedícího v autě, připočti rychlost 140 km/h + cca kilometr a půl kdy je tlačil před sebou, kdy se auto téměř celou dobu otáčelo na střechu a na povozek, páč se zadrhávalo o pražce. Co si myslíš že z nich zbylo ? sekaná s omáčkou... Jedna holka to přežila, ale moc končetin ji nezbylo

          NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 20:27:04

          Enšpígl >> to je zajímavé zaměstnání,akorát si musíš pořídit pořádné stěrače na sebevrahy!!!je jich čím dál víc.

            NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 20:25:03

            TWIN 69 >> Leda tak při matuře :-) Jinak nevím kde bych jinde větný rozbor využil :-) Já chci jezdit na lokomotivě a proto musím jít na elektrotechniku do Břeclavi, tam je hlavní fyzika

              NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:44:10

              Enšpígl >> jen se uč,to budeš v životě potřebovat!!!

                NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 18:39:22

                TWIN 69 >> čau, jdu se učit

                  NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:33:38

                  Enšpígl >> napsat TI je můžu,ale jim se moc chtít nebude.jedou většinou ve své privátce a nikam se moc nehrnou.když tak bys mohl pozvat:
                  MIRAXD
                  Sokolík
                  jambo

                    NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 18:31:06

                    TWIN 69 >> Tak napiš mi nicky těch čecháčků, jak jsi chtěl at je můžu pozvat

                      NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:27:45

                      Enšpígl >> tak,přesně tam.jinak sorry,já nestíhám odepisovat.jedu v dalších dvou privátkách s Čecháčkama a tam je to hustý.

                        NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 18:24:42

                        TWIN 69 >> Ten vracák že ?

                          NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:23:00

                          Enšpígl >> v neděli tam bylo prázdno.dobrý flek by mohl být vzadu u benzínky.

                            NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 18:21:52

                            TWIN 69 >> Taky si říkám, ideál a ani jeden lovec

                              NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:19:26

                              Enšpígl >> dobrý výběr fleku!!!

                                NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 18:16:55

                                A co takhle na salaji v rybářích co ? mírné kakao a normální stav ( možná o 10 cm mín )

                                  NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 18:14:19

                                  CarpPavel >> escorrt - 17.1.2011 18:13:19 >> pokud nebude nějak mrznout,tak o víkendu se chystám taky.jen tak na červíky.

                                    Nescorrt - Profil | Po 17.1.2011 18:13:19

                                    TWIN 69 - jo díky ještě uvidím a o víkendu asi se tam ukážu už to namočit tak ějak s lehka

                                      NTWIN 69 - Profil | Po 17.1.2011 17:59:17

                                      CarpPavel >> escorrt - 17.1.2011 16:33:59 >> jo,částečně je kolem palachu u přítoku.jinak je ještě pod ledem.včera jsem viděl 3 lovící.

                                        NTrezi - Profil | Po 17.1.2011 17:21:56

                                        taky bych někam zašel povolenka doma byly ste nekdo někde?