MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Po 17.1.2011 16:38:40

TWIN 69 >> hm, tak to jsem se minuli i časově

    Nescorrt - Profil | Po 17.1.2011 16:33:59

    TWIN 69 - jak to vypadá s lavorem už je rozmrzlý? dík

      NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 17:26:50

      Enšpígl >> barevný bolońský psík.takový malý černo-bílý chlupáč.

        NEnšpígl - Profil | Ne 16.1.2011 17:24:47

        TWIN 69 >> Co máš za psa ?

          NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 17:23:22

          Enšpígl >> to jsem fotil při cestě na Lavor.za hodinku jsem šel zpátky.ale to je jedno,asi jsme se minuli.

            NEnšpígl - Profil | Ne 16.1.2011 17:19:37

            TWIN 69 >> Ale já skoro za tmy, tady svítí slunko vysoko na obloze, já tam byl až při západu

              NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 17:18:42

              Enšpígl >> to jsme se minuli,já tam byl taky i se psem.

                NEnšpígl - Profil | Ne 16.1.2011 17:16:26

                TWIN 69 >> Ted před momentem jsem u Moravy byl. Jinak mě omluv , mám ted jednu povinnost

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 17:09:27

                  Enšpígl >> já taky.dnešní Morava odpoledne.a lavor je už chytatelný.dnes viděni 3 lidi.

                    NEnšpígl - Profil | Ne 16.1.2011 17:07:09

                    TWIN 69 >> Tak jsem tu

                      Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 21:25:50

                      TWIN 69 >> okis maj sa sak uz idem ja ja off idem priatelke, musim posluchat rano chcem ist na ryby aspom na 3 hodky heh.

                        NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 21:23:53

                        franto1231 >> přesně jak říkáš.no nic,dneska to musím zabalit.tak se měj fajn a zase někdy na této diskusi.

                          Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 21:19:08

                          TWIN 69 >> jasne prave, preto nechcem špekulovat a vymyslat, ked mi nic nejde v talone mam nejake hotovky na chytanie a na to sa vzdy podari zaber aj ked aspom od malej ryby

                            NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 21:16:30

                            franto1231 >> každý máme svoje boilies.mě dobře funguje Cherry od CDB.absolutně nejlepší na svazovce i bez předchozího krmení.

                              Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 21:14:47

                              TWIN 69 >> no vidis to, ked mi posiela kamos veci tak mi to posle ako dopis v sacku a do 1,5kg je to za 5,-eciek,,..ked je to balik je to za 600,-kaček....už som si tu stranku kukol zoberiem si len tigri orech a kopopne semienko kuknem ten jatrovy tekuty....to je vse....boilies....brat nebudem....

                                NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 21:09:25

                                franto1231 >> jasně že bude vystavovat pod jménem Carp-B.mají dobrý ceny a uštříš za to poštovný.není mi jasný proč je to tak drahý když máme tu EU.

                                  Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 21:07:37

                                  TWIN 69 >> diks za radu, cize ta firma bude pod nazvom carp -B? pokukam to a ked sa mi to bude pozdavat kupim nieco na leto....to uz aj viac aspom to postovne nebude tak boliet...zas usetrim a veciach

                                    NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 21:05:01

                                    franto1231 >> no pokud pojedeš do Prahy,tak firma tam bude vystavovat.vím to přímo od majitele.takže není problém si to objednat a vyzvednout na výstavě.

                                      Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 21:03:37

                                      TWIN 69 >> mna skor zaujima ten tekuty jatrovy expract je tam dobra cena na litri....mozno objednam na skusku...200ml...zas ale to postovne radsej to kukne niekde ked tam bude...lebo vec stoji 20 kč a poštovné 600kč

                                        NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:57:42

                                        franto1231 >> mám ten lososový olej a na jaro budu brát boilies brusinka-krab a játra-oliheň-česnek.no a k tomu nějaký pelety na krmení i s dipem v půllitrovém balení.