MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:55:46

TWIN 69 >> od carp-b beries co

    TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:46:41

    franto1231 >> v tomhle mám jasno,beru krmení od CDB a pak od carp-B.a chybu v tom určitě neudělám.

      franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:45:25

      TWIN 69 >> stranku som si nehal otvorenu uvidim, si to mozno obzriem, a porovna ceny....

        TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:44:32

        franto1231 >> játra jsem nebral.poslední věc mám od nich lososový olej a ten je za velice dobrou cenu.s majitelem se znám osobně.ceny má dobrý a kvalita je taky dobrá.

          franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:42:28

          TWIN 69 >> akurat som sa siel spytat na kvalitu lebo už som sa pár x tak opalil a kvalita sa mi nepacila...bravas od tial aj tekute jatra? to by som si musiel najskor popozerat nazivo a onuchat co a ako...

            TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:38:53

            franto1231 >> tak jo.ceny super a kvalita moc dobrá.

              franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:31:58

              TWIN 69 >> idem to kuknut....co je to zac

                TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:22:04

                franto1231 >> byli za osm stovek.ale letos budu brát pelety od carp-B.více najdeš na www.carp-b.cz

                  franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:20:33

                  TWIN 69 >> pelety si kupujem vzdy cerstve v partizanskom 25kg 55,-eur

                    TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:19:49

                    franto1231 >> já tam byl jenom jednou pro halibut pelety v akci a taky se mě tam moc nelíbí.takový Lídl pro rybáře.

                      franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:18:39

                      TWIN 69 >> z Ravenu Brno nechcem vidieť ani olovko, hrší obchod a služby som ani nevidel.....to je bazar nie predajna....

                        TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:15:57

                        franto1231 >> holt krize dosáhla i do rybářských prodejen.a co v Ravenu Brno?tam nic nemají?

                          franto1231 - Profil | So 15.1.2011 20:12:52

                          TWIN 69 >> uvidim podla ceny, aspom si ich tam osaham a cez net si ich objednam....najradsej by som to vyriesil osobne ale ked u nas su taky predajcovia co prd maju....

                            TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 20:05:23

                            franto1231 >> boilies si vezmu tady a nemusím nikam jezdit.do Brna to mám po cestě z práce,takže to proběhnu a nakoupím jenom pár drobností.ale kdybych kupoval pruty,tak jedině osobně.to se nedá přes net.snad se TI v Praze podaří dobře nakoupit.

                              franto1231 - Profil | So 15.1.2011 19:57:25

                              TWIN 69 >> ked nic nepotrebujes tak sa ti ani neoplati, jedine si ist oci popast...ja tam idem hlavne kvoli prutom na navijakom. Na SR ich maju za super cenu, ale je to len netovy obchod, cize si ich potrebujem niekde vyskusat u nas ich nikde nemaju....jedina volba je v Prahe....na vystave....V BA neviem ci budu mat pruty tam skor komponenty na boilies a boilies...

                                TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 19:21:36

                                franto1231 >> no že je to takové špatné jsem nevěděl.já si vždy u Tomíka vybral co jsem potřeboval.a stojan měl daleko levnější než u nás.ale pruty jsou u nás levnější,to je pravda.kluci mě říkali o výstavě v Blavě,ale mě se tam nechce jezdit a počkám si na Brno.stejně skoro nic nepotřebuju.pár maličkostí koupím aji tady v Hodoníně a krmení stejně beru od firem z Hodonína.

                                  franto1231 - Profil | So 15.1.2011 19:15:58

                                  TWIN 69 >> tak heh nesranduj, Slovensko je pred ceskom akurat len v tom ze je u nas 3 mes..nonstopka, inak sme o cele kolecko pozadu hlavne co sa týky rybarsky veci a sortimentu hlavne drahsie veci tu nikde nezozenies v krame aby si si to kukol...lebo to nikde nemaju len na objednavku....a neni tu ani jedna poriadna vystava v BA v Inchebe to už umrelo davno...

                                    TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 19:10:44

                                    franto1231 >> no však je to sranda když na Moravě češi vytahují o půlnoci udice z vody a na druhé straně se chytá pořád.holt Slovensko je dál než my.to už vím dávno.

                                      franto1231 - Profil | So 15.1.2011 19:08:41

                                      TWIN 69 >> tak to hej, cez leto su pri vode rozruchy hlavne ked su prazdniny a teplo, v oktobri sa tam už stretavaju tie iste osoby, len skoda ze už neni v tomto obdoby nonstop lov..

                                        TWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 19:00:06

                                        franto1231 >> a´t se daří aji Tobě!!!!nonstopka je dobrá věc,ale nesmí si to rybáři kazit sami,což se hodně často stává.