MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:56:47

TWIN 69 >> no ta nonstopka je dobra vec, už len kvoli tomu ze nemusis ako saso o pol noci stiahnut pruty a rano zas o pol 4 vstat a nastrazit, nielen ze si rusis lovne miesto......byt na mne neham nonstopku celý rok, kto chce nech mrzne, aj tak by tam boli stale tie iste postavy pri vode a nie ze 4 hodky su dobre sak aj ryba potrebuje oddych, ryba oddychuje vtedy ked neberie a to je dost casto si myslim...tak nech sa dari na Musove...

    NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:51:18

    franto1231 >> do Brna pojedu určitě.závody letos jen jedny a to v květnu v Čechách na soukromáku.jinak žádnou výpravu nechystám kromě víkendů na Mušově.je tam letos poprve nonstopka a mám tam domluvený karavan u kamoša.

      Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:46:25

      TWIN 69 >> Ja sa chystám ku nám na Carp Show Slovakia, potom ako som ti hovoril do Prahy - Tetnani a ked s apodari chcel by som ist aj do Brna....to uvidime. V apríli a máji mám na pláne nejaké preteky a tak isto aj v septembri a októbri

        NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:43:51

        franto1231 >> naposledy jsem s Milanem mluvil v Břeclavi na carp Show.kamoš si u něho chce objednat nějaký boiliesy,takže ho tam povezu až bude nakouleno.

          Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:42:06

          TWIN 69 >> Milana Tomíka poznám, v Skalici mám tiež kamaráta dobrého čo chodia na ryby celá rodina...

            NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:39:27

            franto1231 >> ne,bývám na jižní moravě.k moravě to mám asi 200 metrů.akorát jezdím do skalice k Milanovi Tomíkovi nakupovat.má super prodejnu a dá se sním dobře pokecat.

              Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:37:16

              TWIN 69 >> ja chodim s kamaratom ma pežot partner new, no a už sa tam pomaly ani nenapracnene ked tam das 380 cln + motor spalovak 2 bivi, krmivo, tasky .... je problem....Bývas na SR?

                NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:34:57

                franto1231 >> a hlavně musí mít velký kufr,aby se tam dostala kompletní výbava.je toho čím dál víc a náš Hyundai už to pomalu ani nepobere.a to jezdíme jenom ve dvou se synátorem.

                  Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:32:25

                  TWIN 69 >> tak to potom hej, istota je istota

                    NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:31:45

                    franto1231 >> je to v Německu domluvený přes rodinu co tam dělá od převratu.takže přímo od majitele a se servisní knížkou.to je jistota.

                      Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:16:54

                      TWIN 69 >> tak v AAA aj u nas su to riadne ..... vies co. Kazdy bazar je ošmek, najlepšie bud kupit od znameho alebo od nejakeho dedka co to ma len v garazi a obcas niekam s babkou ide...alebo potom ozaj už len to Nemecko...

                        NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:12:24

                        franto1231 >> dá se sehnat do 300 letos,takže příští jaro bude o nějakých 70 levnější.je lepší si pro něho zajet.tady v bazaru bych nikdy auto nekoupil.ani v AAA.tam jsou pěkný potvory.vím to na 100% od známýho co u nich dělal prodejce.

                          Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:09:06

                          TWIN 69 >> ja tak to bude drahsie asi cooo? 3 roky je akurat super po zabehu...

                            NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 18:05:37

                            franto1231 >>nechci starší automax.3 roky.

                              Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 18:01:35

                              TWIN 69 >> tusim viem ktorí to je. Tak tam teda hej a ročník?

                                NTWIN 69 - Profil | So 15.1.2011 17:54:49

                                franto1231 >> mám zálusk na Peugeot 3008.tam se toho vejde už dost.příští rok na jaře bude už doma.

                                  Nfranto1231 - Profil | So 15.1.2011 17:53:27

                                  TWIN 69 >> no som v diskusii a ake auto to ides brat do Nemecka?

                                    NMIRAXD - Profil | Čt 13.1.2011 18:24:58

                                    CarpPavel >> escorrt - Palošu tak to ti přeju hodně štěsti taky už mám abstak

                                      Nescorrt - Profil | Čt 13.1.2011 17:18:43

                                      tak kde to bere :-),v neděly jdu pro papíry a jdu na ně

                                        NTWIN 69 - Profil | St 5.1.2011 18:50:30

                                        Ahoj,mám volné místo v autě do Břeclavi na Carp Show!!!!kdo má zájem,tak ať mi napíše SZ nebo zavolá!!!