MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NMIRAXD - Profil | Pá 24.12.2010 17:31:39

TWIN 69 - Jo ja taky v nedelu jedem do hodoša tak se ozvu

    NTWIN 69 - Profil | Pá 24.12.2010 15:30:01

    MIRAXD >> jo,stromek nachystaný a řízky z prasete obalené!!!

      NMIRAXD - Profil | Pá 24.12.2010 15:15:39

      TWIN 69 - Tak co stromek nachystaní a kapr obalení

        NLEXMARK - Profil | Pá 24.12.2010 10:45:30

        veselé vánoce všem.

          NTWIN 69 - Profil | Pá 24.12.2010 10:25:48

          Všeckým krásné Vánoce!!!

            NMIRAXD - Profil | Pá 24.12.2010 9:32:17

            Chlapi krasné vánoce

              NTom3ks - Profil | Ne 19.12.2010 18:56:24

              zdravím nabízím goralku (trnka) ,kdo má zajem pište na SZ...

                NTWIN 69 - Profil | Ne 19.12.2010 18:51:13

                MIRAXD >> tož potom zavolej a já za tebou dojedu na pokec.papíry odevzdám v lednu a zrovna si vezmu nové.pojedu tam aji s mladým.

                  NMIRAXD - Profil | Ne 19.12.2010 18:48:35

                  TWIN 69 - Vitaj z jakých hor doktore,asi v nedělu jedem k našim tak ti dam vědět zitra idu pustit zbytek rybek na potok a už to odevzdám

                    NTWIN 69 - Profil | Ne 19.12.2010 18:43:04

                    MIRAXD >> vitaj Miro,šak Ty si z hor.tam je to normální!!!

                      NEnšpígl - Profil | Ne 19.12.2010 18:42:26

                      TWIN 69 >> :-) Ne ! nepřivolávej neštěstí. Minulý rok roztál sníh 23. 12. tak aby to letos vydrželo, at můžu vzpomínat, že jsem jako dítě zažil vánoce na sněhu :-))

                        NMIRAXD - Profil | Ne 19.12.2010 18:38:18

                        TWIN 69 - U nas bylo už několikatý den naměřeno tolik

                          NTWIN 69 - Profil | Ne 19.12.2010 18:34:37

                          Enšpígl >> největší sranda je v tom,že na Vánoce má být celkem teplo.snad tedy zase budou na blátě.

                            NEnšpígl - Profil | Ne 19.12.2010 18:31:46

                            TWIN 69 >> no já taky, ale co už.

                              NTWIN 69 - Profil | Ne 19.12.2010 18:28:02

                              Enšpígl >> pokud to nebylo nic jinýho,tak je to dobrý.na bruslích jsem nestál hodně dlouho.děcka občas chodí,ale já už ne.radši mám tu vodu rozmrzlou!!!

                                NEnšpígl - Profil | Ne 19.12.2010 18:25:00

                                TWIN 69 >> alespon se bude moct bruslit, já měřil led na lužáku- 4 cm, tak jsem jel na zimák. Bruslení je docela příjemné odreagování ( až na to že jsem si pořádně nabil prdel o led )

                                  NTWIN 69 - Profil | Ne 19.12.2010 18:18:16

                                  zdar chlapi,dneskaj ráno ve 4.30 bylo u Břeclavi naměřeno -17 stupňů.To je vážně hnus!!!

                                    NKolis - Profil | Út 14.12.2010 10:59:02

                                    Čus, fšichni, kouknu z balkonu,..... voda není vidět....o)))

                                      NOrf - Profil | Út 14.12.2010 10:48:07

                                      Enšpígl >> hlavák myslím, kukal sem průtok šel důle tak by se snad dalo

                                        NEnšpígl - Profil | Út 14.12.2010 9:32:42

                                        Orf >> Já bych šel hned, ale jsem nachlazený, tak se asi na obhlídku nedostanu.Myslíš salaju, nebo hlavní tok ?