MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NOrf - Profil | Út 14.12.2010 7:04:04

a bude mrznout... nebyl jste se někdo kuknout na moravě jestli by se nedala?

    NEnšpígl - Profil | Po 13.12.2010 19:40:27

    A zase mrzne

      Nescorrt - Profil | Ne 12.12.2010 6:47:49

      MIRAXD - jojo no ale nevím nevím po neděly mají být velké mrazy zase a má sněžit a sněžit tak uvidíme no

        NMIRAXD - Profil | So 11.12.2010 15:06:34

        CarpPavel >> escorrt - Palo nevim jestli berou ale rozhodne to zitra pujdu zkusit jestli nebude valit a po nedeli tam budu chodit take ted mam volno

          Nescorrt - Profil | So 11.12.2010 14:54:49

          MIRAXD - co teda Miro kde berou jdeme na ně co?

            NMIRAXD - Profil | So 11.12.2010 12:04:17

            určitě by to šlo

              NMIRAXD - Profil | So 11.12.2010 11:59:29

              ještě by to šlo

                NMIRAXD - Profil | So 11.12.2010 11:56:30

                přeharada

                  NMIRAXD - Profil | So 11.12.2010 8:20:30

                  TWIN 69 - Zdar draku jak je mě už prca idu ven ze psem na přehradu se projit už su doma 14 dni a nikde sem nebyl, tu zasej chlopa, chtel jsem jet na brigadu na veseli na šter ale cesty zasnežene a přišti tyden jedem pro děcka bud do italky nebo do rakus na pul cesty tak nebudu v takovem počasi riskovat včera mě to ztačilo po hodošu na sněhu tak razim kava už vypita

                    NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:28:44

                    TWIN 69 >> tak dobrou

                      NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 21:26:17

                      Enšpígl >> zatím se měj fajn.jdu chrápat.ráno jedu ve 4.15 do Brna.ZDAR

                        NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:25:35

                        TWIN 69 >> Joo to musíš skandovat ve prospěch autora a aji se najde poděkování :-)

                          NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 21:24:35

                          Enšpígl >> no to určitě,akorát si musíš dávat pozor na karty,protože se občas objeví nějaký tupoň a to je pak hned!!!

                            NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:22:56

                            TWIN 69 >> Na nic, chtěl jsem jen naznačit že pokud nemohu na ryby, tak si alespon o nich budu povídat a s toho, jak známo roste aura

                              NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 21:18:13

                              Enšpígl >> na co je TI aura???já si píšu většinou v privátní diskusi a tam je to na pohodu

                                NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:16:48

                                TWIN 69 >> aura bude jen stoupat, jak se budu nudit !

                                  NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 21:14:16

                                  Enšpígl >> už aby to bylo!!!!ale ještě to bude chvilku trvat.takže zatím máme jen MRK

                                    NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:10:09

                                    TWIN 69 >> Furt je hnusně, zima, deštivo a pak se to naráz zlomí a břehy jsou obsypané

                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 21:06:52

                                      Enšpígl >> šak kamoš mě psal,že by si šel nahodit aji na kryťák jakou mívá v zimě abstinenci.ale,vždyť se dočkáme.

                                        NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 21:04:35

                                        TWIN 69 >> Se vždy mužu ukousat nudou v zimně. Jak není aspon březen, tak se mi nechce