MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 20:55:19

Enšpígl >> sníh mám tak rád max. za oknem.jinak radši teplo abych mohl k vodě.

    NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 20:47:17

    TWIN 69 >> no tak to je jiná. Ale ně mě zas nepůsobí ta břečka dobře, všechno je mokré, blátivé, já radši snížek

      NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 20:37:18

      Enšpígl >> no mě se ten sníh moc nelíbí.jezdím každý den autem do Brna a radši mám suché silnice.

        NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 20:35:43

        TWIN 69 >> A pomaličku směrem k nám ! Už se těším, páč nemám rád břečku

          NTWIN 69 - Profil | Čt 9.12.2010 20:34:44

          Enšpígl >> má,ale zatím je klid.sněží jenom těsně za Brnem a pak už je sucho

            NEnšpígl - Profil | Čt 9.12.2010 20:32:50

            TWIN 69 >> tak nám má zase nasněžit

              NEnšpígl - Profil | Ne 5.12.2010 18:28:59

              TWIN 69 >> Jo díky já udělám věci do školy a jsem tu

                NTWIN 69 - Profil | Ne 5.12.2010 18:20:40

                Enšpígl >> zatím se měj.

                  NEnšpígl - Profil | Ne 5.12.2010 18:18:16

                  TWIN 69 >> Přesně já ted letím, pak pokecáme

                    NTWIN 69 - Profil | Ne 5.12.2010 18:06:20

                    Enšpígl >> krmení si beru přímo z CDB,ale drobnosti se dají sehnat i u toho Barcza.taky to tam není špatný.jinak samozřejmě nejlepší je u nádraží.dobře se mu to rozjelo.

                      NEnšpígl - Profil | Ne 5.12.2010 18:02:51

                      TWIN 69 >> Nádraží je nej... tam jsem si to oblíbil. vždy co hledám najdu. Ještě barč je dobrý, ale některé ceny... Ale zas krmení má levné

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 5.12.2010 18:00:55

                        Enšpígl >> taky radši chodím k nádraží a nebo přes net.to je pohoda.

                          NEnšpígl - Profil | Ne 5.12.2010 17:17:45

                          TWIN 69 >> Ale jinak v poho. Moc nakupovat tam nechodím, málokdy

                            NTWIN 69 - Profil | So 4.12.2010 14:06:32

                            Enšpígl >> byl jsem tam u něho párkrát a něco málo i koupil.co jsem chtěl to měl a to mi stačí.

                              NEnšpígl - Profil | Pá 3.12.2010 21:06:18

                              TWIN 69 >> hm, ještě když jsem šel kupovat gumy a potřeboval jsem bílou, tak povídal že bílou po něm nikdo nechtěl ( dle mně nejlepší barva ) - jo je to pekša

                                NTWIN 69 - Profil | Pá 3.12.2010 19:57:26

                                MIRAXD >> Miro,musím se přes víkend pořádně vyležet.nějak na mě sedla rýma a včera večer jsem léčil nachlazení svařákem.nepomohlo to!!§

                                  NMIRAXD - Profil | Pá 3.12.2010 19:51:29

                                  TWIN 69 - Ja nevim jak se jmenuje a je mě to jedno,zitra asi pujdu na vlačku uvidim jakse bude dat jet

                                    NTWIN 69 - Profil | Pá 3.12.2010 19:21:10

                                    MIRAXD >> jo,to myslíš Pekšu nebo jak se jmenuje?

                                      NTWIN 69 - Profil | Pá 3.12.2010 19:20:30

                                      Enšpígl >> pěkná pohádka!!!

                                        NEnšpígl - Profil | Po 29.11.2010 21:20:44

                                        MIRAXD >> Já taky vezmu co potřebuji a občas pokecám ( k nesmyslnostem se nevyjadřuji ) a jdu.