MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NMIRAXD - Profil | Po 29.11.2010 20:31:07

Enšpígl - Mě nic jen tak jsme pokecali a ja si vzal co potřeboval a v klidu odešel

    NEnšpígl - Profil | Po 29.11.2010 18:14:00

    MIRAXD >> co vykládal tobě za fantasy ?

      NMIRAXD - Profil | Po 29.11.2010 18:12:27

      Enšpígl >> Enšpígl- jo vim parkrat jsem tam byl,tak kluk míva pěkne sni

        NEnšpígl - Profil | Po 29.11.2010 18:10:29

        MIRAXD >> Tam naproti besedy - jestli víš kde

          NMIRAXD - Profil | Po 29.11.2010 18:09:32

          Enšpígl - U Barscza nebo kde tak to by mě zajimalo

            NEnšpígl - Profil | Po 29.11.2010 18:04:09

            MIRAXD >> A schválně jestli víš kdo to tvrdí ?

              NMIRAXD - Profil | Po 29.11.2010 18:00:55

              Enšpígl - To teda jo kluk jedl asi vtipnu kašu

                NEnšpígl - Profil | Po 29.11.2010 14:04:48

                MIRAXD >> vážně nepovedená reklama :-)

                  NMIRAXD - Profil | Po 29.11.2010 11:44:41

                  Enšpígl >> Enšpígl-To se asi fak probudil

                    NEnšpígl - Profil | Ne 28.11.2010 21:36:29

                    angelo >> Je možné že je lovil na salaji na 0,16mm, ale pak se asi probudil :-))

                      NEnšpígl - Profil | Ne 28.11.2010 21:34:50

                      angelo >> V Bílovicích v pohodě tam není ani klacík, jenže na salaji kde každých 10m je větev a každých 20 strom mi to příjde jak fantasy

                        Nangelo - Profil | Ne 28.11.2010 21:32:25

                        Enšpígl >> jo to jo..treba by se postestilo ale je to hodne riskantni ze nekde zajede

                          NEnšpígl - Profil | Ne 28.11.2010 21:30:18

                          angelo >> no právě, a metrový sumál když mu povolíš tak je ve vázce natotata. Mně to příjde jak nepovedená reklama...

                            Nangelo - Profil | Ne 28.11.2010 21:28:03

                            Enšpígl >> nevim..zkus a uvidis :) myslim si, ze by se hodil silnejsi silon..je tam dost vazek a se silonem 0.16 bys mu musel povolovat aby to neupalil

                              NEnšpígl - Profil | Ne 28.11.2010 21:25:05

                              Co myslíte je reálné tahat metrové sumce na silon 0,16mm raptor na salaji ? Mně to tvrdí jeden prodejce a udá se mi to jako pěkná pohádka..

                                Nangelo - Profil | Ne 28.11.2010 21:07:20

                                TWIN 69 >> taky tomu neverim...a pokud to napadne pres noc tak to budou dobre brecky

                                  NTWIN 69 - Profil | Ne 28.11.2010 19:48:36

                                  MIRAXD >> tady zatím nesněží a nevěřím jejich předpovědi o 30-ti cm sněhu.tady teda určitě ne.

                                    NMIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 19:46:00

                                    TWIN 69 - Cesta v pohodě akorat se tam držel už snih

                                      NTWIN 69 - Profil | Ne 28.11.2010 14:30:38

                                      MIRAXD >> přeji příjemnou cestu!!!

                                        NMIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 14:29:30

                                        ok. ted valim do zlina