MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Ne 28.11.2010 14:26:43

MIRAXD >> no to určitě pojedeme.v sobotu koupím červíky a pro jistotu si vezmu sebou i vláčák.to aby jsme nezmrzli!!!

    MIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 14:01:33

    TWIN 69 - No a mi někam jajedem přišti tyden když bube čas ne, a to asi v nedělu

      MIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 14:00:12

      CarpPavel >> escorrt - To maš pravdu že ještě idu ale čas už asi nebude uvidime loni jsem měl kapřika ještě den před silvestrem tak su zvědavi jak bude letos

        TWIN 69 - Profil | Ne 28.11.2010 13:18:12

        CarpPavel >> escorrt - 28.11.2010 13:16:44 >> vydrželi jsme horší počasí než je dnes.určitě k vodě ještě pojedeme.akorát to asi změním na dravce a vláčku.banda lidí z Orlíku mě slušně zásobila.

          escorrt - Profil | Ne 28.11.2010 13:16:44

          TWIN 69 - když jsi dobře oblečený a dobré oblečení tak ti to ani nedojde ta zima

            TWIN 69 - Profil | Ne 28.11.2010 13:13:03

            CarpPavel >> escorrt - 28.11.2010 13:12:09 >> to je možný,ale v té kose se mě tam nechce čekat

              escorrt - Profil | Ne 28.11.2010 13:12:09

              MIRAXD - ale kde Miro kapři pořád berou

                MIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 12:50:49

                Včerejši rybačka 1 cejn dnes už nic tak to byla asi posledni moje ryba v tomhle roku uvidime jake bude počasi

                  MIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 12:49:36

                  dnes

                    MIRAXD - Profil | Ne 28.11.2010 12:44:18

                    tak to už vypada blbě stim počasim už nam to pomali zamrza

                      Trezi - Profil | Po 8.11.2010 17:00:55

                      maxikubik >> :D

                        maxikubik - Profil | Ne 7.11.2010 22:39:55

                        Jo a stálo to za hov...

                          Trezi - Profil | Pá 5.11.2010 17:25:53

                          Tak co kluci byly ste nekde na rybach ??

                            TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:57:02

                            yvana >> proto jezdím na soukromáky.tam se musíš chovat slušně.jinak končíš!!!

                              yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:54:15

                              TWIN 69 >> No já to vidím skoro pořád.

                                TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:52:25

                                yvana >> V Dubňanech se masaří.2-3x denně u vody a kapři končí v hospodě výměnou za cigára a pivo.však budou čumět až se na výroční schůzi zeptám přímo člověka kterého jsem při tom viděl na vlastní oči!!!

                                  yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:50:01

                                  TWIN 69 >> No tady se sejdou lidi a včera tam bylo dost veselo.

                                    TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:45:25

                                    yvana >> na mém domovském rybníku v Dubňanech se nasadí a hned jsou tam místní nezaměstnaní a důchodci a masaří se naplno....

                                      yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:43:03

                                      TWIN 69 >> Tady už nasazovali,ale jestli něco zůstane to nevím.Včera tam masařilo ave velkém plno lidí a z toho nebyl jediný důchodce.

                                        TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:29:16

                                        yvana >> a co se děje?že by se zásobovali na zimu????my ještě čekáme na svazovce na vysazení.teda já už nečekám,mě je to fuk,ale místní důchodci čekají!!!