MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:26:42

TWIN 69 >> No včera tam byli masařské závody,ale hlavně je voda moc nahoře a místo mám zatopený.Tady je tolik rybářů,že si tohle nepamatuju.

    TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:22:10

    yvana >> to je tam tolik lidí?

      yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:17:55

      TWIN 69 >> No chytám,ale když já se pořád nemůžu dostat na řeku,jenom do zátoky.

        TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:14:40

        yvana >> Jenže tyhle jsou ze soukromáku.a TY je chytáš na svazovce!!!

          yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:12:08

          TWIN 69 >> No za tyhle ryby nic jiného nemůže být.Ty moje ryby jsou podle těch tvých hodně malý.

            TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:09:50

            yvana >> Děkuji za pochvalu děvčico.

              yvana - Profil | Ne 31.10.2010 20:08:25

              TWIN 69 >> Tak to moc velká gratulace jsi fakt šikula.

                TWIN 69 - Profil | Ne 31.10.2010 20:04:28

                MIRAXD >> tak to možeš byt rád,že nemáš broky v kožuchu..
                dneskaj poslední den v Kelčanech .nej měli 78 a 83cm

                  MIRAXD - Profil | Ne 31.10.2010 16:55:54

                  m

                    MIRAXD - Profil | Ne 31.10.2010 16:53:16

                    Včera na přehradě 5 ks a dnes odpoledne 7 ks kapra od 35-55 cm,včera byl lov ukončen dřiv kvuli myslivcom byli tam večer na kačenach

                      escorrt - Profil | Ne 31.10.2010 7:06:34

                      to už je aj vychytané

                        TWIN 69 - Profil | So 30.10.2010 18:52:22

                        angelo >> furt stejně.na lavoře vysazeno,ale nějak se tam nechystám.

                          angelo - Profil | So 30.10.2010 11:06:23

                          hoj..tak jak vam to jde po vysazeni :))

                            Trezi - Profil | Po 11.10.2010 11:34:26

                            CarpPavel >> escorrt - 11.10.2010 6:05:04 >> Pěkný kousek:)

                              escorrt - Profil | Po 11.10.2010 6:05:04

                              poslední chytačka na kapry na celý víkend,sice bylo v noci 1 stupen ale rybám to nevadilo,není to žádná soukromá voda ale normální svazovka kapr 80cm 10,50kg

                                TWIN 69 - Profil | Ne 12.9.2010 17:12:36

                                Tak co pánové,jak Vám dopadl víkend?
                                tady máte malou vzpomínku na včerejší lov.
                                Má 115cm

                                  yvana - Profil | Ne 5.9.2010 21:08:46

                                  TWIN 69 >> Dobrou.

                                    TWIN 69 - Profil | Ne 5.9.2010 21:00:08

                                    yvana >> Jesetera mám v plánu lapit ještě tento rok.teď už ale musím jít spát.Ráno vstávám ve 3hodiny.Tak se měj fajn a zase někdy tady.DOBROU NOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                      yvana - Profil | Ne 5.9.2010 20:57:07

                                      TWIN 69 >> Hlavně chytni toho jesetera.No já taky nevím co bude,mám toho na příští týden dost.

                                        TWIN 69 - Profil | Ne 5.9.2010 20:54:57

                                        yvana >> te´d mě čeká celý týden v práci a o víkendu se mi snad podaří dostat k vodě