MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 18:00:49

angelo >> NE,jel jsem zasej do Metlařova.Docela to šlo.zatím je tam klid,ale tento týden se má sadit další várka Kaprů,takže to zesej budou mít důchodci hody.

    Nangelo - Profil | Út 15.6.2010 17:53:28

    TWIN 69 >> hoj...byls na tom LAVORE?

      NTWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 17:43:30

      farevelak >> zdar,jelikož mám jenom š dny dovolené,tak sedím na rybách dopoledne a odpoledne se věnuji rodině.na to,že chodím jenom v okolí HO se celkem daří.Dneska 1xKapr,1x Amur a pochopitelně zasej pár Cejnů.ještě zítra a pak zpátky do práce.

        Nfarevelak - Profil | Út 15.6.2010 15:28:01

        TWIN 69 >> Zdar chlape..jak to jde?? Už udíš,griluješ a huba masná od ucha k uchu?? :-))))

          NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 15:19:13

          angelo >> šak s těch příchutí boiliesů musí být Kapři zmatení jak bacil v lékárně.A nějak moc nevěřím,že by všechny ty nej.příchutě byly tak spolehlivé jak se píše.

            Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 15:15:51

            TWIN 69 >> :DD presne tak..si je rozezerem a nebudou pak brat na nic :))

              NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 15:15:18

              angelo >> šak já taky do krmelce nějak moc nedávám.jen tak ne chuť a vůni.žrádlo mají ryby na háčku,tak ať si nevybírají a žerou co je.

                Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 15:13:28

                TWIN 69 >> ja tam pouzivam jen samostne olovo na privesu a krmeni tam hazu...zalezi na tom kdo cemu dava prednost ja zrovna tem olovam

                  NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 15:10:16

                  angelo >> přesně tak,na panáčka.koupil jsem levné psí granule,tak je to pomleté na šroťáku a namrskám to do krmelce se šrotem a řepkou

                    Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 15:09:01

                    TWIN 69 >> pak dej vedet jestli neco slo

                      Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 15:08:07

                      TWIN 69 >> tu davam taky pod zrnka ono to tak nadlehci..proste na panacka :)

                        NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 15:06:44

                        angelo >> já dávám kukuřici na silikon a je to taky v pohodě.ono je to stejný jako na vlas.někdy si mezi zrnka dám plov.pěnu.

                          Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 15:04:37

                          TWIN 69 >> jj mas to blizko nemusis nekde daleko jezdit a da se tam zachytat taky...kup kuku v plechovce a na vlas 3 zrnka nahodis, misto prohodis dvema hrstema kuku, muze byt aj varene, a ryba se musi dostavit :)) tak to delam ja a jednou se mi stalo ze sem nic nechytl z 6 dochazec tusim :)

                            NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 14:53:54

                            angelo >> na salaji jsem nebyl,takže nevím jestli je chytatelná.Čoveče ten Lavor mě nenapadl.Už jsem tam nebyl dva měsíce,tak bych ráno mohl zajít.jen tak na pohodu trochu pospat v křesle.

                              Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 14:14:38

                              TWIN 69 >> zajdi na Lavor :) ... a jak to vypada na Salajce dole?

                                NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 13:58:10

                                angelo >> ne moc daleko,jenom v Dubňanech na Močidlech.ráno tam pojedu zase,protože mě nic jiného nenapadá a samotnému se mi nechce nikam jezdit

                                  Nangelo - Profil | Po 14.6.2010 13:55:07

                                  TWIN 69 >> jo a kde byls?

                                    NTWIN 69 - Profil | Po 14.6.2010 12:16:57

                                    angelo >> jo byl,včera 3 kapři,1 Amur a asi 20 Cejnů.fajn odpoledne.dnes ráno 1 Kapr a opět hromada Cejnů.ještě jedu zítra a pak dva týdny pauza.

                                      Nmaxikubik - Profil | Ne 13.6.2010 22:02:17

                                      angelo >> Já sem byl a věci suším ještě teď!!!

                                        Nangelo - Profil | Ne 13.6.2010 18:54:42

                                        Hoj
                                        Byl nekdo na rybach o vikendu ?