MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Pá 11.6.2010 18:57:39

MIRAXD >> Ale co na ně pomože?včíl už asi nic.Jenom hodně kořalky a pak je to jedno

    MIRAXD - Profil | Pá 11.6.2010 18:53:58

    CarpPavel >> escorrt - Jak projet běž pěcho a uvidime kdo se bude smát toto nebylo ani v 97

      escorrt - Profil | Pá 11.6.2010 5:56:14

      MIRAXD - hahaha rychlo sis to rozmyslel,já tam ještě nebyl,chceme to projed až se to uklidní,no ale nevím nevím,

        MIRAXD - Profil | Pá 11.6.2010 5:44:54

        CarpPavel >> escorrt - tak to je, jenom řikam jestli to bude aj tady tak tam skapem nebo se tam ani nedostanem a kdo si to chce otestovat ted at se tam jede podivat, misto je to paradni bylo videt že je tam aj dost ryb natlačene v olšavě měl jsem to v planu na vikend,změna planu nejdu nikam

          escorrt - Profil | Pá 11.6.2010 5:25:50

          MIRAXD - tak to je ale velký průser,nevím jak to přežijeme

            TWIN 69 - Profil | Čt 10.6.2010 21:07:18

            MIRAXD >> a co uděláme aby nás nesežrali za týden.už jsem nasadil B-komplex ve vysokých dávkách a k tomu budeme muset dát pár lahváčů

              MIRAXD - Profil | Čt 10.6.2010 21:04:23

              TWIN 69 >> twin 69 - to ma pravdu nic jsem v životě nezažil jak dnes než jsem zavřel auto tak jich tam vletělo snad sto zastavil ses a hned byl plny komaru hruza pochybuju že by pomohl repelent

                TWIN 69 - Profil | Čt 10.6.2010 20:48:44

                kanic >> to TI bohužel věřím.jsou čím dál odolnější.uvidíme v sobotu u vody a příští týden na minivýpravě

                  kanic - Profil | Čt 10.6.2010 20:45:22

                  TWIN 69 >> zajeď si tam a změníš názor,je to opravdu náročné

                    TWIN 69 - Profil | Čt 10.6.2010 20:43:36

                    kanic >> my to nějak přežijem,ale hlavně aby sa dala Morava dokupy a dalo se tam chytat.nejaký ten komár nás nemože přece rozházet

                      kanic - Profil | Čt 10.6.2010 20:42:05

                      TWIN 69 >> cyklus rozmnožování je již spuštěn a asi nic nezabrání kalamitě.Rybolov na Moravě pro letošní rok nebude zrovna pohodový,zažil jsem chytačku v kož.rukavicích a s moskytierou ale letošní nástup komárů jsem ještě neviděl

                        TWIN 69 - Profil | Čt 10.6.2010 20:37:45

                        kanic >> hlavně aby se neopakovaly ty lijáky.to dělá těm potvorám bzučivým moc dobře.

                          kanic - Profil | Čt 10.6.2010 20:34:58

                          na Hliníku jsem byl dnes a je to v pohodě,horší je to na Rohatecku - komáří kalamita a navíc jsou tam narušené cesty kolem Moravy,na polích stále hodně vody,rozsáhlé zahnívající laguny

                            MIRAXD - Profil | Čt 10.6.2010 19:57:10

                            Končan >> Končan-Chlapi řikali že su všude ale u nas nic

                              Končan - Profil | Čt 10.6.2010 19:26:15

                              MIRAXD - Miro to samé je i na hliníku.

                                MIRAXD - Profil | Čt 10.6.2010 18:56:38

                                CarpPavel >> Zdar chlapi dnes jsem byl na morave se podivat v Kostelanech na soutoku s olšavu a katastrofa tolik komaru jsem nikdy nezažil musel jsem uj utěkat jak ses zastavil hned byl plny komaru to jestli bude aj tady tak snad ani repelenty nepomužou

                                  escorrt - Profil | Út 8.6.2010 17:54:09

                                  angelo - viděl jsem samé malé kolem 50-60cm

                                    angelo - Profil | Út 8.6.2010 17:52:22

                                    CarpPavel >> escorrt - 8.6.2010 17:37:53 >> aj neco vytahli pekneho?

                                      escorrt - Profil | Út 8.6.2010 17:37:53

                                      dnes zátah na odlečováku,a pan Werner koukal z povzdálí jak kluci to valí agregátem

                                        TWIN 69 - Profil | Ne 6.6.2010 15:58:46

                                        Končan >> Ahoj Davide,akorát jsem dojel z Kozojídek.Byli jsme si s Mirou trochu zachytat.Celkem fajn voda a klid.Něco jsme aji vytáhli,takže spokojenost.
                                        Ono těch nešťastníků z těch povodní bude víc.tady jsme ještě dopadli dobře,horší je to na severu Moravy