MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

LEXMARK - Profil | St 16.6.2010 20:18:12

TWIN 69 >> Zdar. Taky jsem tam byl v neděli. Jen jeden záběr ale pěkná 60sátka na ty moje smrady. O víkendu valím na 24hodinovku do Ostrožské.

    kanic - Profil | St 16.6.2010 20:16:09

    TWIN 69 >> kdy to došlo ?

      angelo - Profil | St 16.6.2010 20:14:28

      TWIN 69 >> tak sis ty 3 dny zachytal :)

        TWIN 69 - Profil | St 16.6.2010 19:50:29

        angelo >> dneska opět v Dubňanech,sice pršelo,ale přesto mi to celkem šlo.Kapři 43,45,49cm.Vše došlo na Kukuřici.

          TWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 19:19:15

          MIRAXD >> Vitaj šohaju,tak si vyber,buď Tě sežerou moskyti nebo skapeš z teho smradu z hnití.Asi bude nejlepší nechat ještě chvíli Moravěnku odpočívat...

            MIRAXD - Profil | Út 15.6.2010 18:53:51

            TWIN 69 >> Zdarec chlapi byl jsem se dnes podivat na morave v rohatci na kolonce komaru na slunku nic ve stinu mraky smrad z polich jak hnije trava a ryby a neda se tam jet autem je to rozbyte ta cesta voda ju vzala tak nevim letos jak to dopadne

              angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:40:02

              CarpPavel >> escorrt - 15.6.2010 18:38:35 >> jo znam a timto se taky ridim

                escorrt - Profil | Út 15.6.2010 18:38:35

                angelo - když krmíš chytáš,když nekrmíš nechytáš,znáš to

                  angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:29:49

                  CarpPavel >> escorrt - 15.6.2010 18:26:18 >> a jak ti fugujou? ja jsem nato chytl cejna :)) tento rok to zkrmim uz mi zavazi...ja radsi boilie

                    escorrt - Profil | Út 15.6.2010 18:26:18

                    angelo - JISTĚ

                      angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:25:12

                      chytate nekdo i na pelety od CDB ??

                        angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:19:13

                        TWIN 69 >> ja mam kupenu sladkou kukuricu a chytl jsem nato na Musove kapra 68...funguje dobre to CDB :)

                          TWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 18:16:44

                          CarpPavel >> escorrt - 15.6.2010 18:14:27 >> ověřená kvalita a hlavně máš klid od cejnů.letos se mi podařilo na tu brusinku karase 45cm.krasavec to byl,a tak plave dál na Močidlech....Zítra zkusím dát švestku a uvidíme co a jak...

                            escorrt - Profil | Út 15.6.2010 18:14:27

                            TWIN 69 - CDB šlape když se chce

                              TWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 18:14:15

                              angelo >> není potřeba to říkat.nám stačí fotka a hned víme kde to je!!!!

                                angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:10:57

                                TWIN 69 >> jojo...ja sem byl ted nakole projet se a podivat se kolem vody...na Salajce se uz da celkem chytat akorat je spinava a je tam hrozne ale hrozne komaru, to se neda....a pak na Luzak se podivat a dom...po ceste jsem nasel dobrou vodu coz asi kazdy zna ale nebudu to tu radsi rikat :)

                                  TWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 18:08:48

                                  angelo >> v neděli to bylo lepší.dnes jsem si sedl na jiné místo.uvidíme zítra.mám poslední den dovolené,tak doufám,že přijde neco většího.ale oba dva dnešní byly krásné hrčáky

                                    angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:05:31

                                    TWIN 69 >> tak to se da

                                      TWIN 69 - Profil | Út 15.6.2010 18:04:24

                                      angelo >> kapr 45,Amur 52cm.oba dva na boilies brusinka od CDB.

                                        angelo - Profil | Út 15.6.2010 18:01:54

                                        TWIN 69 >> :)) a jake miry tech ryb byly cos chytl ? :)