MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Končan - Profil | Ne 6.6.2010 14:23:11

TWIN 69 - A takto dopadla kámošova zahrádka..Za elektrárnů u Telého járku.Propadla sa tam před časem silnic aj z velků částí Mirovéj zahrádky.

    Končan - Profil | Ne 6.6.2010 14:15:53

    TWIN 69 - Čau Milane včera se na Hliníku utrhl břeh s topolem u škvárového hriště jak bylo čerpadlo.Tak tak,že tam nejsů ve vodě aj ty panele.Moc jim nechybělo.

      TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 21:42:21

      angelo >> dočkáme se aji větších ryb.je to letos hodně ovlivněno tím počasím.lítá to nahoru dolů,a to není dobře

        angelo - Profil | So 5.6.2010 21:41:11

        TWIN 69 >> a jak dneskaj na tom novem reviru? slo neco?

          angelo - Profil | So 5.6.2010 21:40:56

          TWIN 69 >> doufejme :)

            TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 21:37:36

            angelo >> přesně tak,aji na žížalu se dají lapat.šak za 14 dní to vypukne

              angelo - Profil | So 5.6.2010 21:36:38

              TWIN 69 >> tak at se ti jeden zadari aspon metrovy :))

                angelo - Profil | So 5.6.2010 21:33:45

                TWIN 69 >> jako sumcu je tam fakt hodne.. k veceru jak prestanou zabery od bile ryby tak je nej to mrsnkout na sumca..vim ze na zizale se tam aj chytaji

                  TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 21:31:49

                  angelo >> kamoš tam na fousatý jezdí a mám slíbeno,že mi ukáže svýho fleka.tak snad se podaří nějakýho lapit

                    angelo - Profil | So 5.6.2010 21:30:33

                    TWIN 69 >> jo to jo, ja jsem tam zatim chytl jen okouny, karasy, cejny

                      TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 21:21:58

                      angelo >> asi si tam letos zajdu na nějakýho fousatýho

                        angelo - Profil | So 5.6.2010 21:14:37

                        TWIN 69 >> jo jo to ja taky...kazdy rok tam aspon o prazdninach 4x zajdu :)

                          TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 21:13:35

                          angelo >> Já taky moc ne,ale určitě se tam podívám až to spadne

                            angelo - Profil | So 5.6.2010 20:59:04

                            TWIN 69 >> Jeste, ze na tu Moravu nejak nechodim :))

                              TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 20:57:32

                              angelo >> za hodně dlouho.možná tak měsíc když nebude pršet znova

                                angelo - Profil | So 5.6.2010 20:56:34

                                TWIN 69 >> tak to je dost...jsem zvedavy kdy se da do normalu :)

                                  TWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 20:55:25

                                  angelo >> no,vody je dost a Morávka je jak kakao

                                    angelo - Profil | So 5.6.2010 20:55:13

                                    MIRAXD >> jo...takze uz tam zacina byt mistama sucho jestli tam ryby skacou??

                                      MIRAXD - Profil | So 5.6.2010 20:54:01

                                      angelo - Ja tam byl dneska ,luky su plne ryb

                                        angelo - Profil | So 5.6.2010 20:51:11

                                        TWIN 69 >> takze jeste celkem dost vody....vcera sem se byl podivat do Rohatca...je to tam docela dobre splouchle :) ale uz nastesti klesa....doufejme ze ty deste uz nebudou takove