MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 20:50:36

A ještě další

    NTWIN 69 - Profil | So 5.6.2010 20:49:17

    Morava dnes navečer

      NTWIN 69 - Profil | Pá 4.6.2010 21:22:54

      LEXMARK >> Máš to v SZ.nebo mi zavolej na mobil

        NLEXMARK - Profil | Pá 4.6.2010 19:04:44

        TWIN 69 >> Zdar.Jel bych s tebou.věci mám už naládované v autě,tak pojedu svým.Kam to bude a kde si dáme spicha.Dneska jsem byl na Včelíně a za celé dopoledne ani záběr.ZDAR

          Nangelo - Profil | Pá 4.6.2010 18:11:09

          Tak dnes na Lavor jsem sel nakonec ve 2 hodiny. Byl jsem tam jen do 3 hodin, strasne foukal vitr a dele jsem to nevydrzel. Mel jsem nahozeny jen jeden prut, protoze jsem vedel ze budu za chvilku balit. Sice se jedna jizda povedla, ale nevytahl jsem nic. Tak si aspon naladu spravim v nedelu v Bilovicach :) Jinak jsem se byl podivat do Rohatca a je to docela mazec, ale uz to klesa.

            NTWIN 69 - Profil | Pá 4.6.2010 9:12:02

            mam dobry tip na zitrejsi lov.cerstve vysazeno a povoleno chytat teprve od stredy.jedu tam v sobotu rano.zatim sam a v aute mam dva volne fleky.ma nekdo zajem?vecer budu tady,tak pokud ano dejte vedet.ZDAR

              NMIRAXD - Profil | Pá 4.6.2010 5:37:04

              TWIN 69 - U nas je to v pohodě ale co jsem videl na Veličce a Radejovce tak hruza a včera Morava zvihla vic než před 14 dni

                Nangelo - Profil | Čt 3.6.2010 21:54:08

                Zitra frcim zas na Lavor..tak uvidime mohlo by to byt podobne jako minule :))

                  Nmaxikubik - Profil | Čt 3.6.2010 21:36:10

                  TWIN 69 >> No špatné! Ať to bereš z které stránky chceš!!!

                    NTWIN 69 - Profil | Čt 3.6.2010 21:30:29

                    tak co chlapi,jak je to s vodou na Moravě???

                      NTWIN 69 - Profil | St 2.6.2010 22:13:39

                      MIRAXD >> vitaj Miro.tak jak to vypadá u vás s vodou?teď jsem dovařil Tygřáky.ještě dvě 12 hod.šichty a máme víkend.už se těším k vodě.nějak je toho na mě moc.

                        NTWIN 69 - Profil | St 2.6.2010 21:32:23

                        Končan >> je to špatný s tou vodou a modli mese,aby nebylo ještě hůř.

                          NKončan - Profil | St 2.6.2010 20:36:21

                          CarpPavel >> escorrt - Pavli každý den nemože byt posvícení tak třeba příště.Myslím si,že aj ty ryby toho majů taky dost.Tolik dní hnusná,špinavá,studená voda plná kdoví čeho.Už aby to všechno opadlo.Jenže to ještě nějaký týden potrvá.

                            Nescorrt - Profil | St 2.6.2010 20:29:12

                            Končan - jo vím,ani tuk dneska

                              NKončan - Profil | St 2.6.2010 20:25:58

                              CarpPavel >> escorrt - Čau Palošu
                              jo jsu aj nejsu dělám večeřu a ještě pár věcí k tomu.Tá voda je mega, ale s tím sa musí počítat když tak prší.

                                Nescorrt - Profil | St 2.6.2010 20:16:38

                                Končan - JSI tady?

                                  Nescorrt - Profil | St 2.6.2010 19:39:18

                                  Kyjovka dnes ve 4 odpoledne,bohužel jsem nic nechytl protože je moc zdvyhlá voda hnus

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:43:26

                                    CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:38:50 >> to si piš že jo.nejsem břídil

                                      Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:38:50

                                      TWIN 69 - jo v poho nech si to pro sebe díky

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:38:15

                                        CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:34:07 >> jak to určitě vím a jestli si myslíš že bych to roztroubil tady na mrku,tak se šeredně pleteš.najsem mladej a blbej.to bys mohl pochopit,takže buď v klidu.