MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:34:07

TWIN 69 - stejně jestli víš kde to je,tak je mi to jedno protože,byly tam rybáři a nechytly ani šupinu,už druhý den,takže když nevíš jak tak ti to asi nepůjde,petrův zdar :))))

    Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:32:58

    TWIN 69 - hm a kde?

      NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:30:47

      CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:25:57 >> my už víme kde to je.

        Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:30:08

        TWIN 69 - no to je hrozně málo,chytalo se tam mnohem víc kaprů

          NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:27:08

          CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:24:52 >> jen dva kapři na tolik rybářů je málo.a to jednoho chytl úplný jouda.kapr 60 cm s ním mával po rybníku a on nebyl schopen ho ani přidržet.

            Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:25:57

            TWIN 69 - ne kluci,neprozradím to,to se neříká,už tak tam jezdí hodně lidí,je to hnus,už tam nejedu,voda opadá takže ryba už tam nebude

              Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:24:52

              včelínek je zrádný,jednou tam jedeš a nachytáš a podruhé zase nic

                NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:23:09

                angelo >> počkáme jestli se náš kolega odhodlá nám to prozradit

                  Nangelo - Profil | Ne 30.5.2010 20:21:38

                  TWIN 69 >> neni to slepe rameno ?

                    NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:19:51

                    angelo >> ty schodky jsem už někde viděl a na 50 % si myslím,že vím kde to je

                      Nangelo - Profil | Ne 30.5.2010 20:17:54

                      CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:12:19 >> tos chytal kde? nekde za Hodoninem?

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 30.5.2010 20:17:46

                        CarpPavel >> escorrt - 30.5.2010 20:12:19 >> když se daří,tak se daří.my dnes na Včelínku bez záběru 4 hodiny.prozradíš nebo ne?

                          Nescorrt - Profil | Ne 30.5.2010 20:12:19

                          Dnes opět moc dobrá chytačka,na feder ve dvou 26 kaprů nad 50 cm,největší měl 68cm,trošku nám pršelo do toho ale v tom braly ti velcí,a těch malích do 50 cm snad asi 40ks,prostě je to paráda,chytáno i na peletky od CDB

                            Nescorrt - Profil | So 29.5.2010 20:18:45

                            MIRAXD - aha já jen tak nevím jestli tam někdy pojedu,jen tak vyzvídám víš,ale dík

                              NMIRAXD - Profil | So 29.5.2010 20:14:56

                              CarpPavel >> escorrt - palošu bracha tam byl a řikal že většinu se tam chyta na turkyn

                                Nescorrt - Profil | So 29.5.2010 19:57:11

                                TWIN 69 - ok tak se měj a nachytej

                                  NTWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:55:37

                                  CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:52:50 >> tak max.25 sedících rybářů.Dnes se loučím.jdu balit na ten Včelínek.Zdar a ať se daří na tajné vodě.nehodíš tipa přes SZ

                                    Nescorrt - Profil | So 29.5.2010 19:52:50

                                    TWIN 69 - počkej třetina to je kolik?podle tebe

                                      NTWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:47:24

                                      CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:44:07 >> jel jsem kolem do vřesovic na chatu a to je cesta kolem.jedeš z HO přes Raťky,pak do Milotic,SkoronicVlkoše a ve Vlkoši rovně do Kelčan.projedeš celé Kelčany směrem na Osvětimany a na konci v levotočivé zatáčce uvidíš po pravé straně rybník.Podle mne tam byla tak třetina míst obsazena

                                        Nescorrt - Profil | So 29.5.2010 19:44:07

                                        TWIN 69 - jako a ty jsi tam byl dneska?kolik tam bylo lidí?a kde to tam je?