MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:42:30

CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:40:49 >> klasická všehochuť.sladké,rybina,maso.ale těch boilísáků je tam opravdu málo.chytala tam hromada dorostenců

    escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:40:49

    TWIN 69 - jo a boilis jaké nevíš?

      TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:39:36

      CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:36:21 >> to je divný,ale můžeš ho dát na přívěs nebo do PVA.takže v pohodě.Kluci tam chytají opravdu na všechno.V podstatě je to placená svazovka.viděl jsem žížaly,kukuřici,chleba,rohlíky a podobné nástrahy.a do krmítka většinou obyčejný šrot

        escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:36:21

        TWIN 69 - no ryby ale nic moc,že je tam zakázáno krmit boiliesem a chytat se na něj může,co to je za hovadinu

          TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:29:14

          CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:26:18 >> já o tom psal Mirovi SZ a nějak se mi to pomíchalo,protože kolem mě běhají děcka,pes a žena.info najdeš na www.hrazkari.cz .taková divná voda.žádný stromy jen pár keřů.čisté dno a podle lidí co jsem tam sondoval je celkem slušně nasazeno.

            escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:26:18

            TWIN 69 - ale ty jsi o Kelčanech nic neříkal,psal jsi o Včelínku,a v těch Kelčanech jsi byl?jak je to veliké atd..nějaké informace bližší?

              TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:24:29

              CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:23:01 >> já píšu o Kelčanech a ty myslíš včelínek.tak tam budu zítra

                TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:23:24

                CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:21:41 >> dneska jsem jel odpoledne do Vřesovic na chatu a mluvil jsem i se správcem.většina ryb chycených na hrázi a největší 12 kilo

                  escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:23:01

                  TWIN 69 - a nevíš jestli je velké vápno obsazené?

                    escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:21:41

                    TWIN 69 - aha a kdy jsi tam byl,že víš kolik je tam lidí?

                      TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:20:10

                      CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 19:18:18 >> no,na to že byl víkend,tak kolem vody nic moc lidí nebylo a podle informací ještě přisazovali.

                        escorrt - Profil | So 29.5.2010 19:18:18

                        TWIN 69 - jo je to dobrá voda,ale hrozně profláknutá,jezdil jsem tam před loni a docela pěkných kaprů,ale chodí tam hrozně moc lidí

                          TWIN 69 - Profil | So 29.5.2010 19:02:08

                          CarpPavel >> escorrt - 29.5.2010 18:58:52 >> na CDB jedu taky a zítra valím na Včelínek

                            escorrt - Profil | So 29.5.2010 18:58:52

                            ted jsem se vrátil s s chytačky,5 hodin u vody a asi 40ks kaprů parádní chytačka,i dvě udice najednou jsem zdolával,nej. 53cm a dva mi utekly byly větší tipuji kolem 65 cm,revír neprozradím zatím jdu tam zítra znovu,vše plave dál,krmeno metodmixem od CDB

                              TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 19:22:48

                              MIRAXD >> O.K.

                                MIRAXD - Profil | Pá 28.5.2010 18:37:52

                                TWIN 69 - jo dobře snad už bude aj morava v klidu

                                  TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 18:29:02

                                  MIRAXD >> já jdu taky na fušku,ale zadarmo v rámci rodiny.domluvíme něco na červen ať možeme v klidu u vody pokecat.5.6. jedu do Kostic a pak už nic domluveného nemám

                                    MIRAXD - Profil | Pá 28.5.2010 18:24:30

                                    TWIN 69 - zitra valim na fušku a pak bud do kozojidek nebo mam tady u nas pujdu na soukromak su tam pozvany od minuleho tydne

                                      TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 18:21:45

                                      MIRAXD >> Eště si ze mě dělej srandu.už s tím začal aji synátor.A kam jedeš přes víkend?

                                        MIRAXD - Profil | Pá 28.5.2010 18:17:49

                                        TWIN 69 - jo třeba na tom včelinku nebudeš mět smolu