MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 18:09:06

angelo >> myslím MIRAXD,mě ti Cejni berou pořád.

    angelo - Profil | Pá 28.5.2010 18:07:29

    TWIN 69 >> :)))

      TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 17:57:21

      angelo >> dej pokoj s Cejnama,aji Mira si už ze mě dělá srandu jak si na mě ti Cejni zasedli

        angelo - Profil | Pá 28.5.2010 17:54:06

        TWIN 69 >> jo jo mas pravdu :) ale dnes me cejni ani neotravovali....tam musis vedet jak na ne a ono to potom jde :)

          TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 17:51:55

          angelo >> pokud jsi šikovnej,tak chytneš pokaždé aspoň Cejny.pokud jsi dřevo,tak tam nechytneš rybu ani za tři dny v tahu

            angelo - Profil | Pá 28.5.2010 17:48:00

            TWIN 69 >> jj taky jsem tam zacinal chytat ted si tam zajdu jen tak po skole treba...myslel jsem si ze tam je malo ryb ale az tak malo jich tam neni

              TWIN 69 - Profil | Pá 28.5.2010 17:44:17

              angelo >> no vidíš,že to jde!!!Blahopřeju!!!Mám letos zatím jednoho malého amurka-45cm,ale to přijde.A Lavor není zase tak špatná voda.všichni jsme na ní vyrůstali.

                angelo - Profil | Pá 28.5.2010 17:41:58

                Dnes jsem zasel na Lavor od rana a chytl jsem si tam prvniho amura 58 a pak se prisel podivat kaprik 45..nato ze je to Lavor se mi tam dnes libilo :)

                  angelo - Profil | Pá 28.5.2010 17:39:46

                  Quo >> je to Morava 4 svazova voda...zeptej se Koncana ten tam chodi furt :) .... jsou tam parmy kapri amuri sumci cejni a dalsi bila ryba :)

                    Quo - Profil | Pá 28.5.2010 10:31:27

                    Dotaz na Hodoňáky: občas jezdím k Hodonínu na ryby a Teplák jsem chtěl vyzkoušet - místní posedávající mi tvrdili, že je to tam samý truman (am. sumeček). Nikde jsem tam ale nenašel číslo revíru - je to tedy revír (svazový), nebo ne? Příp. plavou někde poblíž tito vousáči?
                    Díky.

                      kanic - Profil | Pá 28.5.2010 8:20:29

                      MIRAXD >> podívám se tam,ale na druhé straně je lepší když se ryby vezmou než aby se to podusilo,všechno se slovit stejně nedá

                        MIRAXD - Profil | Čt 27.5.2010 20:10:31

                        kanic - dneska jsem slyšel od jednoho že se chodi pytlačit někde na petrovske luky podsekavat trojhakama tak by to chtělo něco podniknut jedine štěsti že žadneho nedostal vždycky se mu prej vytřepal

                          kanic - Profil | Čt 27.5.2010 15:46:46

                          Končan >> to jo,vody teče dost,ale s rybama to bude dobré.Horší to bude na rohatecku,tam jsou velké laguny,chystám se to obeznat op víkendu a popř.domluvit nějakou brigádu

                            Končan - Profil | Čt 27.5.2010 15:11:09

                            kanic - Dobrý
                            já jsem sa stavil včera na Nesytu jak jsem jel do práce.Na lůkách už není nic.V odlehčováku je ryb a vody ještě dost.

                              kanic - Profil | Čt 27.5.2010 14:52:13

                              TWIN 69 >> dnes jsem se pohyboval kolem Hodonína,voda je je opadlá,ryby jsme nenašli

                                TWIN 69 - Profil | St 26.5.2010 19:53:57

                                Orf >> To s těma mobilama je dobrý nápad.Další otázka jestli se fakt někdo ozve.Ale nápad je to dobrý.Já bohužel mám v posledních měsících času nedostatek.V práci propustili hodně lidí a te´d je moc práce a nikoho nechtějí přijmout,takže si to s klukama musíme rozdělit mezi sebe.jsem tam od rána do večera každý den a přes víkend jsu rád,že si odpočinu u vody.

                                  Orf - Profil | St 26.5.2010 7:37:34

                                  TWIN 69 >> to máš pravdu, ale řekni kdo má nato čas být aktivní v MO já ze svého okolí takového nikoho neznám.Siláckých řečí májí všichni dost ale nikdo se nechce aktivně zapojit. Nás pár na schůzy dalo na sebe mobily, aby když bude třeba tak, že Mo vypomůžeme, teda pokud se ozvou že. Tak sem zvědavej jestli se někdy ozvou.

                                    TWIN 69 - Profil | Út 25.5.2010 20:35:01

                                    Enšpígl >> fanatik - 24.5.2010 22:19:27 >> Však jednou budeš dospělý a pak uvidíš co se dá a co nedá.Celý hodonínský výbor stojí za velké kulové a nikomu to nevadí.Je potřeba udělat generační výměnu,ale to páni důchodci nedovolí,protože by ztratili vliv na rybáře.

                                      fanatik - Profil | Po 24.5.2010 22:19:27

                                      TWIN 69 >> :-((( Bohužel máš pravdu. Co já bych chtěl udělat. Ale ve 13 letech věku díru do světa neudělám. Tem odlehčovák bude jistě vybrán. Svaz na to sere. Ato ani nechtěj vědět co se děje při vysazování pstruhů do Sudoměřic :-(

                                        TWIN 69 - Profil | Po 24.5.2010 22:13:07

                                        Enšpígl >> fanatik - 24.5.2010 22:09:15 >> šlak aby jich trefil.já nebudu řešit nepořádky MO Hodonín.jsem v Dubňanech a mám klid.Už mě stačilo co bylo na těch Vykopávkách.jestli si nechají vybrat ten odlehčovák v lužicích,tak je to na odvolání výboru a měli by jste to zařídit vy z HO