MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 22:09:15

TWIN 69 >> je jich plnej nesyt ( hnědočechů )

    NTWIN 69 - Profil | Po 24.5.2010 22:02:25

    Končan >> moc neriskuj,víš že tam budou hnědočeši.Ať si to vyřídí Ríša Werner.je to MO Hodonín a nás se to netýká

      NGRUPA - Profil | Po 24.5.2010 22:01:29

      Končan >> Jsi hrdina!!!! FISH HERO

        Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 21:59:43

        CarpPavel >> escorrt - 24.5.2010 19:39:50 >> to jako na lužáku !?!

          Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 21:58:51

          Končan >> jj, já taky radši smích :-)))))))))))To bylo je takové přirovnání

            Nescorrt - Profil | Po 24.5.2010 19:43:03

            aha tak to jo,je to tam uzavřené,je tam propadlá silnice

              NKončan - Profil | Po 24.5.2010 19:40:07

              CarpPavel >> escorrt - Já jsem nepsal,že jich je tam milion jen,že tam sů a kapři to byli protože jsem jich viděl na dva metry od sebe jak jsem sešel pod hráz.Jinak ještě jezdily pod hladinů.Mluvil jsem tam s Michalem z nesytu říkal že potřebuje 4 kuse na prodej aby měl na fet.Aj starý suchánek už sa tam oblizoval na hrázi.A víš jak to je na Nesytě.Byl jsem tam v sobotu po šesté.Dnes máš o dva dni pozdějš.Víš co sa dá za dva dni vytahat do podběráků.Jen já sám jsem u Kyjovky před šlahačků vytáhl 26 kusů.Celkem 2 hodiny práce a nej 65 cm.Podle té dnešní fotky je tam už o dost méň vody.

                Nescorrt - Profil | Po 24.5.2010 19:39:50

                o víkendu se podařilo kamošovy na hliníku 52cm candátek,ale musel jít zpět do vody,a pak se přehnal deštík a ukázala se krásná dvojtá duha

                  Nescorrt - Profil | Po 24.5.2010 19:34:12

                  Končan - Dejve ty ryby co tady řešíš že jsou na tý louce tak jsem tam byl a jsou tam tak 3 ryby,a kdo ví jestli to jsou kapři,podle mě to nejsou kapři,ty tady s toho děláš jak kdyby tam bylo milion kaprů,proboha

                    NKončan - Profil | Po 24.5.2010 19:34:05

                    CarpPavel >> escorrt - Čau Palošu
                    jsů tam ještě ti kapři na té lůce?

                      Nescorrt - Profil | Po 24.5.2010 19:31:43

                      Salajka (džungle) dnes

                        NKončan - Profil | Po 24.5.2010 19:14:46

                        Enšpígl >> fanatik - tak to byl opravdu horor.Já takové věci nemusím spíš tak komedie.A moje oblíbené Bobule.Můj názor.

                          Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 18:40:46

                          Končan >> hm, čili komplet obměna rybí obsádky. Ten fim byl horor, kdy se vyvinuly masožravé kobylky a místo trávy baštili zvířata a lidi. a podobné to bude s těma komárama :-))

                            NKončan - Profil | Po 24.5.2010 18:27:59

                            Enšpígl >> fanatik - tak to nevím jak to bude po povodních.Nějaké stromy a zarážky se odplaví nebo posunů a to samé je aj pohyb ryb.Některé vyplavů na lůky vrátijů sa potom do koryta,nějaké zdechnů a některé sa podaří zmasařit.Nějaké doplavů s průdem a nějaké zas odplavů.Asi tak nějak.

                              NKončan - Profil | Po 24.5.2010 18:23:45

                              Enšpígl >> fanatik - Né to neviděl,ale podle toho názvu no nevím co to može byt zač.

                                Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 18:02:33

                                Končan >> nevadí, ale mohli mi tam přidat hnojivo. Jak to bude s rybama ted po povodních ? Chtěl sem na řeku, ale nevím nevím

                                  Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 18:01:08

                                  Končan >> Viděl si film kobylky nesou smrt ?

                                    NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:59:53

                                    Enšpígl >> fanatik - Tak to ti nezávidím.Jo někdy to doletí tak,že to ani nestihneš zabalit.No co už naděláš.Aspoň zas povyrosteš.

                                      Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 17:58:44

                                      Končan >> Nepokoušel si se vylovit z pole za stavidly nějaké ryby ?

                                        Nfanatik - Profil | Po 24.5.2010 17:56:05

                                        Lidi nevím jak vy, ale já jsem ted na rybách zmokl jak slepice.