MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:35:09

angelo - Tak určitě něco bude.I když víš jak to tam je,že tam kolikrát možeš sedět jak chceš dlůho a výsledek je kolikrát nic a k tomu sa ještě někdy přidá moc.

    Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:32:28

    Končan >> to ja pojedu o prazdninach 2x na tyden uz se tesim co se povede :)

      NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:31:05

      angelo - jo v Raťkách to taky proletělo.Bylo to krátké, ale celkem prudké.Já jsem na Dyji byl mega spokojený, ale stejně ještě alespoň dvakrát letos pojedu na D5.Ještě nevím kdy,kam a na jak dlůho, ale určitě pojedu.Nejhorší teď bude mega,mega a mega komárů jak sa vyléhnů ti povodnoví.

        Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:26:51

        Končan >> tedkaj tu pekne pred chvilkou sprchlo..pekna smrst...taky bych chtel zajit na Salajku az se to ustali ted pojedu tento vikend na 5tku nebo do Bilovic

          NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:22:36

          angelo - To ti Tome říct nemožu, ale určitě to ještě potrvá.Jak spadne Morava tak spadne aj Salajka a Kyjovka.Pak ještě počkat až sa to vyčistí.Záleží jestli bude pršat nebo né.Zas hlásily nějaké bůřky.Já bych řekl, že tak za dva týdny už to bude úplně v pohodě.Určitě tam pak pojedu.

            Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:10:08

            Končan >> na Salajce se jeste nebude dat delsi dobu chytat ze?

              NKončan - Profil | Po 24.5.2010 14:34:28

              angelo - Tome tam u Nesytu se to nedá je tam hodně trávy.Stačí větší podběráky a vytáhali by to v pohodě.Ten névod by mohli použit tak v odlehčováku tam by sa uživil.

                Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 13:59:45

                Končan >> meli by vzit ty jejich velke site jak mivaji na vylovech to natahnou a musi je vychytat jenze musi se jim chtet

                  NKončan - Profil | Po 24.5.2010 11:58:28

                  kanic - Jo tak to je určitě lepší když to někdo sní než kdyby to tam zostalo nafůklé a smradlavé.

                    Nkanic - Profil | Po 24.5.2010 10:23:16

                    Končan >> do sedmi dní po opadnutí vody jsou ryby organizace,pak už propadají majiteli pozemku,je lepší když to někdo vytahá než aby se to podusilo

                      NKončan - Profil | Po 24.5.2010 10:18:55

                      Kdyby to šlo tam bych tam klidně zajel,pochytal do podběráku a pustil do Salajky.Udělal jsem to aj před šlahačků na Kyjovce v Lužicách u stavidla.Bylo tam 26 kaprů.Tak jsem jich hodil pod stavidlo na jamku do Kyjovky.Verner o tom ví.Ale jinak bych to neriskoval.Někdo mě tam chytne a bude si myslet, že su pytlák a je problém, protože bych to asi těžko vysvětlil.

                        Nkanic - Profil | Po 24.5.2010 10:15:24

                        Končan >> budu se tam tento týden pohybovat,podívám se tam ,ale s odlovem si musí poradit organizace

                          NKončan - Profil | Po 24.5.2010 10:09:27

                          kanic - Dobrý den
                          je to přesně první lůka od čističky odpadních vod v Hodoníně za elektrárnů.Od čističky cca kilometr.Když jsem tam byl v sobotu tak tam mohlo byt ještě nad kolena vody, ale dnes nevím.Koryto Salajky bylo plné vody, alle ryba přes hustů trávu už byla bez šance aby sa vrátila zpět do koryta.

                            Nkanic - Profil | Po 24.5.2010 9:51:00

                            Končan >> kde to přesně je ???

                              NKončan - Profil | Po 24.5.2010 9:31:27

                              angelo - Ahoj Tome v sobotu večer po 18:00h tam ještě byli, ale co jsem mluvil s kámošem z Nesytu tak tam dlůho nebudů, protože už je o nich velký zájem.A čím tam bude méň vody tím to bude pro nich snažší je vytáhat.O to by sa měl zajímat Verner a spol, ale ti na to pěkně kašlů.Jako obvykle.

                                Nangelo - Profil | Ne 23.5.2010 21:55:29

                                Končan >> jsou na tech lukach ryby??

                                  Nfanatik - Profil | Ne 23.5.2010 20:58:02

                                  zduřec, idu na hokej

                                    Nfanatik - Profil | Ne 23.5.2010 20:52:23

                                    Končan >> taky jsem viděl :-(( Ty ryby se tam jen hemží

                                      Nfanatik - Profil | Ne 23.5.2010 20:51:50

                                      angelo >> hm, tak to byl jinej

                                        NKončan - Profil | Ne 23.5.2010 20:36:54

                                        TWIN 69 - Čau Milane včera jsem byl po práci to projet na kole.Kyjovka,vrata a Salajka.Všude mega ryb,vody a taky hejna pytláků co jsem si všiml.