MO Hodonín
Diskuse k místní organizaci HODONÍN
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
22x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:35:09
angelo - Tak určitě něco bude.I když víš jak to tam je,že tam kolikrát možeš sedět jak chceš dlůho a výsledek je kolikrát nic a k tomu sa ještě někdy přidá moc.
Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:32:28
Končan >> to ja pojedu o prazdninach 2x na tyden uz se tesim co se povede :)
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:31:05
angelo - jo v Raťkách to taky proletělo.Bylo to krátké, ale celkem prudké.Já jsem na Dyji byl mega spokojený, ale stejně ještě alespoň dvakrát letos pojedu na D5.Ještě nevím kdy,kam a na jak dlůho, ale určitě pojedu.Nejhorší teď bude mega,mega a mega komárů jak sa vyléhnů ti povodnoví.
Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:26:51
Končan >> tedkaj tu pekne pred chvilkou sprchlo..pekna smrst...taky bych chtel zajit na Salajku az se to ustali ted pojedu tento vikend na 5tku nebo do Bilovic
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 17:22:36
angelo - To ti Tome říct nemožu, ale určitě to ještě potrvá.Jak spadne Morava tak spadne aj Salajka a Kyjovka.Pak ještě počkat až sa to vyčistí.Záleží jestli bude pršat nebo né.Zas hlásily nějaké bůřky.Já bych řekl, že tak za dva týdny už to bude úplně v pohodě.Určitě tam pak pojedu.
Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 17:10:08
Končan >> na Salajce se jeste nebude dat delsi dobu chytat ze?
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 14:34:28
angelo - Tome tam u Nesytu se to nedá je tam hodně trávy.Stačí větší podběráky a vytáhali by to v pohodě.Ten névod by mohli použit tak v odlehčováku tam by sa uživil.
Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 13:59:45
Končan >> meli by vzit ty jejich velke site jak mivaji na vylovech to natahnou a musi je vychytat jenze musi se jim chtet
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 11:58:28
kanic - Jo tak to je určitě lepší když to někdo sní než kdyby to tam zostalo nafůklé a smradlavé.
Nkanic - Profil | Po 24.5.2010 10:23:16
Končan >> do sedmi dní po opadnutí vody jsou ryby organizace,pak už propadají majiteli pozemku,je lepší když to někdo vytahá než aby se to podusilo
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 10:18:55
Kdyby to šlo tam bych tam klidně zajel,pochytal do podběráku a pustil do Salajky.Udělal jsem to aj před šlahačků na Kyjovce v Lužicách u stavidla.Bylo tam 26 kaprů.Tak jsem jich hodil pod stavidlo na jamku do Kyjovky.Verner o tom ví.Ale jinak bych to neriskoval.Někdo mě tam chytne a bude si myslet, že su pytlák a je problém, protože bych to asi těžko vysvětlil.
Nkanic - Profil | Po 24.5.2010 10:15:24
Končan >> budu se tam tento týden pohybovat,podívám se tam ,ale s odlovem si musí poradit organizace
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 10:09:27
kanic - Dobrý den
je to přesně první lůka od čističky odpadních vod v Hodoníně za elektrárnů.Od čističky cca kilometr.Když jsem tam byl v sobotu tak tam mohlo byt ještě nad kolena vody, ale dnes nevím.Koryto Salajky bylo plné vody, alle ryba přes hustů trávu už byla bez šance aby sa vrátila zpět do koryta.
je to přesně první lůka od čističky odpadních vod v Hodoníně za elektrárnů.Od čističky cca kilometr.Když jsem tam byl v sobotu tak tam mohlo byt ještě nad kolena vody, ale dnes nevím.Koryto Salajky bylo plné vody, alle ryba přes hustů trávu už byla bez šance aby sa vrátila zpět do koryta.
NKončan - Profil | Po 24.5.2010 9:31:27
angelo - Ahoj Tome v sobotu večer po 18:00h tam ještě byli, ale co jsem mluvil s kámošem z Nesytu tak tam dlůho nebudů, protože už je o nich velký zájem.A čím tam bude méň vody tím to bude pro nich snažší je vytáhat.O to by sa měl zajímat Verner a spol, ale ti na to pěkně kašlů.Jako obvykle.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
16:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 540
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17




















