MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Končan - Profil | Ne 23.5.2010 20:33:30

Lada78 - Čau v pátek chytli kámoša na začátku tepláku u trubky měštáci.Zavolali státnáků a 1000kč bloček.Radši jet na Kyjovku nebo Salajku.

    angelo - Profil | Ne 23.5.2010 20:29:39

    Enšpígl >> fanatik - 23.5.2010 20:26:00 >> ne nebyl

      fanatik - Profil | Ne 23.5.2010 20:26:00

      angelo >> jj, to mivardi je supr.Na feederu chytám jen mivardi. Jnak u vlakáče to rybářství je supr. Chodím jen tam.
      ps. : nebyl si dnes večer u lavoru, či u lužáku na rybách ? jel sem kolem na kole.

        Lada78 - Profil | Ne 23.5.2010 20:07:16

        Taky jsem se tam chodil koupat-u toho stavidla pod Lužicama.Voda z járku tam v Kyjovce vymlela dvometrovou jamu. Skákalo se z vrchu do Kyjovky,bylo to super. Ale ptám se na to proto,že jsem tam občas zašel v zimě-super chytačka-ale to už je dáávno.

          TWIN 69 - Profil | Ne 23.5.2010 19:52:44

          MIRAXD >> Čau a ať ten hokej dobře dopadne!!!!A Cejni byli zase.naštěstí enom 3.

            MIRAXD - Profil | Ne 23.5.2010 19:50:20

            TWIN 69 - to a ja sem se tam chodil kupat letos jsem se tam byl podivat tak je tam sama zahradka aj tam dule jak je to vydlažděne nic idu pojes a na hokej zatim čau

              TWIN 69 - Profil | Ne 23.5.2010 19:42:24

              MIRAXD >> tož díky.Já tam nebyl tak 25 roků,ale jako děcka jsme tam chodili se hlavně koupat.

                MIRAXD - Profil | Ne 23.5.2010 19:39:06

                TWIN 69 - Co vim tak na tom krátkem se chytat nesmi to je elektrarny, a jinak od vytoku je to lesáku Tvrdonic

                  TWIN 69 - Profil | Ne 23.5.2010 19:34:57

                  MIRAXD >> miro,a to platí ta povolenka už od výtoku z elektrárny?

                    MIRAXD - Profil | Ne 23.5.2010 19:33:37

                    Lada78 -Nemuže povolenka se da pořidit v Tvrdonicich nebo tam někde přesne už nevim,je to na ten teply jarek jak piše Milan

                      TWIN 69 - Profil | Ne 23.5.2010 19:21:19

                      Lada78 >> Myslíš teplý járek?nejlíp bude když si to projedeš,ale myslím si,že chytat se tam může.pro jistotu počkej až tady bude víc lidí,ať to máš jistý

                        Lada78 - Profil | Ne 23.5.2010 19:16:23

                        Zdarec chlapi. Pocházím z Hodonína a zajímalo by mne,jak(může-nemůže)jak je to s chytáíním v tom járku,co teče z elektrárny a vléva se do Kyjovky pod Lužicama?

                          TWIN 69 - Profil | Ne 23.5.2010 18:51:43

                          zdar chlapi,nevíte jak to vypadá na Kyjovce?Ještě je ten odlehčovák plný vody?

                            angelo - Profil | Pá 21.5.2010 14:23:47

                            Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 11:18:29 >> ja jsem zasel do zverimexu spis hospodarskych potreb a tam jsem koupil slepici granule 5kg nejak za 80kc a 5kg kukuricneho srotu a tak jsem chytal ale moc to pohromade nedrzelo tak jsem tam michal jeste kupovany srot a bylo to ok...ryby nato taky sli..ale ted si kupuju krmeni od Mivardi to 1900g baleni je to jakasi novinka a je suprove...ale ted uz moc nato nechytam spis jen kdyz jdu tady do Hodonina na ryby tak si kupim kilovku taky od mivardi za 42kc u vlakacu v tom novem rybarstvi....jinak chytam na boilie a krmim repkou turkynou a podobnyma vecma ale to je jinaci rybarina..

                              TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 14:21:44

                              angelo >> určitě sem podám kompletní zprávu včetně fotek!

                                angelo - Profil | Pá 21.5.2010 14:18:03

                                TWIN 69 >> jj taky tam chceme s kamosem o prazdninach zajet tak nam to snad vyjde..pak dej info jake to tam je a fotky k tomu :) diky

                                  TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 11:34:39

                                  Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 11:31:02 >> čau a ať TI berou!!!

                                    fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 11:31:02

                                    TWIN 69 >> Takže kombinovat kupovanou s vyráběnou ? skusím. ted už musím pryč čau

                                      TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 11:23:47

                                      Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 11:18:29 >> já bych ty granule rozmočil v kýblíku.naproti gymplu jsem koupil dobrý kuku šrot.krásně pomletý a jemný.občas se dá dát do krmení i rýže co zbyde od oběda,strouhanka se dá koupit i kukuřičná.
                                      já teda jako základ beru tu směs od CDB,ale chodím do práce,takže mě finance moc neomezují

                                        fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 11:18:29

                                        TWIN 69 >> Jo dalo, ale já bych to nejdřív pomlel, abych měl směs.O něčem takovém přemýšlím, až nebudou koruny na kupované směsi.Mivardi je docela levné oproti jiným, ale jsem přeci jen 13-tiletej kluk, co nemá majlant. Taky jsem přemýšlel, že pudu do chovatelských a koupím od každého šrotu kilo a bude směs.... 12 kč za kilo nekup to že :-)