MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NMIRAXD - Profil | Pá 16.12.2011 14:55:49

Příprava na svátky

    NMIRAXD - Profil | Pá 16.12.2011 11:49:46

    dnes všechno pod ledem asi už bude konec sezony

      Nescorrt - Profil | Pá 16.12.2011 6:29:30

      MIRAXD - no vidíš to jak jsi šikovný :-)

        NEnšpígl - Profil | Čt 15.12.2011 22:53:20

        CarpPavel >> escorrt - 20.11.2011 11:01:47 >> Vyfoceno z vlaku. Mezi Brnem a Českou Třebovou. Řekl bych, že to bude Moravský Kras. Datum 7. 12. 2011

          NMIRAXD - Profil | Čt 15.12.2011 19:35:35

          a dnes to bylo lepší došli 3 a 4 sem vypl

            NMIRAXD - Profil | Čt 15.12.2011 19:33:34

            včerejší kapřik byl jen jeden zaběr

              NMIRAXD - Profil | Ne 20.11.2011 12:15:17

              CarpPavel >> escorrt -u nas padal ve čtvrtek

                Nescorrt - Profil | Ne 20.11.2011 11:01:47

                Cesta do Otrokovic tento týden první sníh

                  Nescorrt - Profil | Ne 20.11.2011 10:46:10

                  Dnes a včera opět na dravcích,včera nic a dnes dvě mírové štičky alespon něco :-) , foceno mobilem
                  (Poslední foto smazáno-válení ryby v listí není nikdy dobré,byť si rybu ponecháš.Míra úcty k rybě by se měla zachovat v každém případě.Admin).

                    Nangelo - Profil | St 16.11.2011 11:14:54

                    Šmulda >> Na vlacku sem skoro zatim nic nechytl. Nato kolikrat jsem to zkousel, tak vubec se nic nepodarilo. Ja mam celkove naty dravce smulu. K rybareni jsem se dostal tak, ze jsem chodil pytlacit a to jsem chodil jenom vlacet na Moravu. Proto me to vlaceni asi nebavi :)

                      NŠmulda - Profil | St 16.11.2011 0:06:28

                      angelo >> já a vláčení to taky nejde dohromady.. to pak jsou jen samí tolstolobici :D .. na vláčku mám jen samé haluzářské výkony. napr kdyz sem si koupil mojeho prvního twistra a chtěl skusit pod nohama co tá rybka vůbec ve vodě dělá, tak po ní okamzite skočila štika a já se lekl škubl prutem a štika obloukem skončila na břehu :D.. a to byla moje dosud jediná mírová štika na vláčku. Ale minule už se zadařilo a měl sem 3 menší štičky na prutu, ale vždy se mě u břehu vyškubli.. to musím ještě vypilovat.

                        Nangelo - Profil | Út 15.11.2011 19:16:43

                        Šmulda >> Prave. Taky sonduju, protoze chcu jit tento tyden jeste na ryby kdyz mame volno ve skole a zaroven to ukoncim. Maximalne potom uz jen hodinove vlacky, kterou nesnasim. Ale budu met aspon prut v ruce :)

                          NTWIN 69 - Profil | Út 15.11.2011 18:59:59

                          MIRAXD >> tak to naplánuj a v sobotu nebo neděli vyrazíme.ale ne aby Tě napadlo plánovat něco přes noc.to už nedám ani náhodou.

                            NMIRAXD - Profil | Út 15.11.2011 18:57:32

                            TWIN 69 - jo určitě

                              NTWIN 69 - Profil | Út 15.11.2011 18:55:11

                              MIRAXD >> taky nemám.eště někam vyrazíme.

                                NMIRAXD - Profil | Út 15.11.2011 18:54:18

                                TWIN 69 - neměj strachu

                                  NTWIN 69 - Profil | Út 15.11.2011 18:53:12

                                  MIRAXD >> tož si nachystaj brusle.když nám to zamrzne,tak příští víkend místo chytání budeme bruslit.

                                    NŠmulda - Profil | Út 15.11.2011 18:52:25

                                    taky bych to rád věděl..zitra po obědě chcu jít :-

                                      NMIRAXD - Profil | Út 15.11.2011 18:52:09

                                      angelo -zatim ne ale na zahradních jezirkach už se děla led

                                        Nangelo - Profil | Út 15.11.2011 17:42:04

                                        Zdravim. Jak to vypada s rybnikama? Doufam, ze na nich neni led.