MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nmaxikubik - Profil | St 11.1.2012 20:47:40

Martík >> Asi pozdě, ale přece. Od pondělka do čtvrtka. 10-12 a 14-17 hod.

    NMartík - Profil | St 4.1.2012 13:35:39

    Ahoj chlapi, přeju do nového roku vše nej :) i nej úlovky ;) Kdy se dá chodit pro povolenky? Nebydlím teď v Hodoníně a nějak nemám možnost se tam jen tak zajet podívat..

      NTWIN 69 - Profil | Po 2.1.2012 17:54:12

      Enšpígl >> V práci bohužel rybníky nemáme,ale jak nějaký navštívím,tak dám vědět.

        NEnšpígl - Profil | Po 2.1.2012 16:21:50

        TWIN 69 >> Takže pracovně ? Pak posílej foto z těch rybníků

          NTWIN 69 - Profil | Po 2.1.2012 16:14:59

          Enšpígl >> nabídka,která se neodmítá a taky nové výzvy.

            NEnšpígl - Profil | Po 2.1.2012 16:10:14

            TWIN 69 >> A co tě táhlo do Čech ? ( a neříkej, že lokomotiva ). I když ty rybníky tam...

              NTWIN 69 - Profil | Po 2.1.2012 16:07:00

              Enšpígl >> V pohodě,na Moravu nedám dopustit a budu se tam rád a pravidelně vracet.Neudělám přece radost některým kolegům,co by se mě rádi zbavili.

                NEnšpígl - Profil | Po 2.1.2012 16:04:42

                TWIN 69 >> Ty bydlíš v Budějovicích ?! škoda, zase o jednoho dobrého kolegu méně.

                  NTWIN 69 - Profil | Po 2.1.2012 15:59:30

                  Enšpígl >> jasně,ho´d sem foto.už jsem se nastěhoval do ČB,ale občas se v HO ukážu.Na jaře by se mohly zase lámat nějaké nové pruty!

                    NEnšpígl - Profil | Po 2.1.2012 15:56:27

                    TWIN 69 >> Já byl na silvestrovském rybolovu - přívlač. Jeden kousek spadl, druhý mi to ukousl, takže štika. Pak se tam před celou dědinou předváděl místní otužilec, tak jsem to zabalil, pokusím se poslat foto

                      NTWIN 69 - Profil | Po 2.1.2012 15:49:40

                      tak co chlapi,jak je v HO?Tady v Budějovicích je počasí nádherný.Svítí sluníčko a je 10 stupínků.

                        Nescorrt - Profil | So 31.12.2011 16:08:23

                        Takže poslední den na lovu dravců,jedna se povedla 65cm,a 3 menší,a ještě další malé dva záběry paráda na konec sezony :-)

                          NMIRAXD - Profil | Út 27.12.2011 9:35:11

                          CarpPavel >> escorrt - ptal ses o info o lovu na dírkach na sobonkách a ne o ledě

                            Nescorrt - Profil | Út 27.12.2011 7:08:29

                            MIRAXD - jo ale musí být led :-) , a určitě led ještě není

                              NEnšpígl - Profil | Po 26.12.2011 12:20:35

                              CarpPavel >> escorrt - 26.12.2011 8:39:21 >> Mám dojem, že cena je 200 kč a 60kč/ ponechaný pstruh

                                Nescorrt - Profil | Po 26.12.2011 8:39:21

                                Chci se zeptat jestli má někdo info o chytání na dírkách na sobonkách díky

                                  NLEXMARK - Profil | So 24.12.2011 13:04:35

                                  veselé vánoce a šťastný nový rok, hodně krásných chvil na rybách a spoustu úlovků.

                                    NMIRAXD - Profil | Ne 18.12.2011 13:11:34

                                    CarpPavel >> escorrt - zapoměl jsem fotak a bylo aj počasí na hovno byl jsem rad že sme nezmrzli nevím jake bylo počasí v hodošu ale tu hrozné,dnes bych jel taky ale moje chce abych byl doma,tak v tydnu pujdu jestli bude dobře

                                      Nescorrt - Profil | Ne 18.12.2011 8:58:46

                                      MIRAXD - a kde máš nějaké foto?

                                        NMIRAXD - Profil | So 17.12.2011 20:01:54

                                        Takže přatele včera to bylo pod ledem a dnes mě to nedalo a jel jsem odpoledne znovu s kamošem byli jsme tam celkem 5 hodin a za tu dobu jsme si zachytali jak v letě ja sem měl na břehu 4 kapri a 1 candata a ještě 2 sem vypl ve stromě takže celket 7 zaběru a kamoš 1 kapr na břehu a 2 vypl ve stromě a pak že neberu krasní konec roku co víc si přat