MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nescorrt - Profil | Ne 13.11.2011 14:33:50

dnešní lov na dravce bohužel ani tuk

    Nangelo - Profil | Čt 10.11.2011 21:53:13

    kanic >> Tak uvidime jak to dopadne. Doufam, ze to bude co nejdriv.

      Nkanic - Profil | Čt 10.11.2011 21:43:33

      angelo >> to určitě ano,otázka jak to dopadne

        Nangelo - Profil | Čt 10.11.2011 21:23:28

        kanic >> Aha, takze se muze jeste stat, ze se nic konat nebude.

          Nkanic - Profil | Čt 10.11.2011 21:21:13

          angelo >> jasné,ale zatím je to ve stadiu nejistoty jak dál

            Nangelo - Profil | Čt 10.11.2011 21:19:28

            kanic >> Pokud se objevi nejake nove informace, tak poprosim jestli by ste nam to sem mohl napsat.. diky

              Nangelo - Profil | Čt 10.11.2011 21:17:37

              TWIN 69 >> Prave jsem taky cetl hodne verzi a nevim co mam cekat.

                NTWIN 69 - Profil | Čt 10.11.2011 19:31:50

                kanic >> tak aspoň v tomhle jsem měl dobrou informaci.to máme ještě dost času.

                  Nkanic - Profil | Čt 10.11.2011 19:29:34

                  TWIN 69 >> je tak jak říkám,nejdřív v roce 2013

                    NTWIN 69 - Profil | Čt 10.11.2011 19:25:48

                    kanic >> no vidíš a mě zasej řekli něco jinýho.ale fakt bude lepší počkat na konečné rozhodnutí.

                      Nkanic - Profil | Čt 10.11.2011 19:23:53

                      TWIN 69 >> nemáš pravdu,týká se to i MNV,ovšem jak to všechno dopadne je jiná věc,uvidíme

                        NTWIN 69 - Profil | Čt 10.11.2011 19:22:14

                        angelo >> pouze by to měly být V.Bílovice,ale až od roku 2013.M.N.V. se to netýká.Pokud bych věděl více,dám sem vědět.

                          Nangelo - Profil | St 9.11.2011 22:34:48

                          Nevite nekdo nejake blizsi info, ze maji byt Bilovice a Moravska Nova Ves svazovka v dalsim roce? Vim, ze je tady o tom na Mrku diskuse, ale tam padaji ruzne varianty.

                            NEnšpígl - Profil | St 9.11.2011 21:51:52

                            TWIN 69 >> Já taky ne, každý povídal pod kopcem, tam se chytá, tam běž, a já nikdy nevěděl, kde to je.

                              NEnšpígl - Profil | St 9.11.2011 21:51:10

                              angelo >> jojo je to M4a. Já v tom týdnu tehdy taky píchl :-)

                                NTWIN 69 - Profil | St 9.11.2011 19:56:52

                                Enšpígl >> říká se temu pod kopcem.nevím proč,ale je to tak odjakživa.

                                  Nangelo - Profil | St 9.11.2011 19:54:26

                                  MIRAXD >> Jo, takze to nestoji za nic. Myslel jsem si to od zacatku, ale neco mi rikalo at to tam zkusim. Tak nevim. Mozna nekdy to zkusim.

                                    Nangelo - Profil | St 9.11.2011 19:53:30

                                    MIRAXD >> Byl jsem tam pred 3 tydnama a vubec nic akorat kolega tak 35 kapra. Nejhorsi chytacka od te doby co sem tam zacal jezdit.

                                      NMIRAXD - Profil | St 9.11.2011 19:30:10

                                      angelo - a co ve veselí byl minulí tyden

                                        NMIRAXD - Profil | St 9.11.2011 19:28:47

                                        angelo - to nevím bylo to vojaku takže to nespadalo pod revír za komanču si to dost hlídali byl to vojensky prostor ale co vím tak tam nic skoro neni nějaky okun a štička ryby z povodní nebo když byla morava vyletá strata času tam chytat