MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nangelo - Profil | St 9.11.2011 18:51:21

Enšpígl >> jo, dvojity zasah :)) aha dik za info .. prave nevim jestli je to vedene jako revir M4A.

    NEnšpígl - Profil | St 9.11.2011 18:43:42

    angelo >> A píchls kolo :) Taky bych to mohl blíže prouzkoumat, vypadá to zajímavě. Je to revír a říká se tomu u kopečku mám dojem

      Nangelo - Profil | St 9.11.2011 17:24:11

      MIRAXD >> A nevis neco o tem slepem ramenu u toho vojenskeho prostoru? Je to revir nebo nerevir. Tento rok jsem se tam byl podivat a chtel jsem to aj s prutem proverit, ale nedoslo nato.

        NMIRAXD - Profil | St 9.11.2011 16:39:50

        ludva12 - myslim že ne aspon kdysi se tam nic nedavalo je to plne blata jako děcka sme tam chodili na karasu a štiky

          Nludva12 - Profil | St 9.11.2011 7:01:25

          To se to tam nezarybňuje?

            NMIRAXD - Profil | St 9.11.2011 5:13:04

            Martík - možeš tam jet tak akorat na nastražní rybky na karase a možna nějaku štiku a lina jnak na nic jo a na kačeny

              NLEXMARK - Profil | Út 8.11.2011 20:23:36

              Martík >> Nazdar. Tak na to ti mohu odpuvědět. Tichá je opravdu tichá. V neděli za celý den ani záběr.

                NMartík - Profil | Út 8.11.2011 20:20:55

                TWIN 69 >> já se ale ptal na Tichou v Hodoníně :)) Tam asi davy lidi nejezdí na ídelší výpravy :))

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 6.11.2011 16:25:03

                  Martík >> podle hrázného jsou tam pěkné ryby a jezdí tam dost lidí na delší výpravy.my jsme tam bohužel nechytali,protože se nedávají povolenky na lov kaprů na jeden den.na kapry pouze týdenní.

                    Nescorrt - Profil | Ne 6.11.2011 15:17:51

                    Tak jak Vám to jezdí a bere?já jsem se byl pobavit a v sobotu jsem chytl 2 ks kapra 55cm,51cm a v neděly(dnes) jsem chytil 4 ks nad 60cm a jednoho 52cm,docela to šlo,musel jsem otestovat nové pípáčky -)

                      Nangelo - Profil | So 5.11.2011 22:43:36

                      goldmaxx >> skoro nikdo cca 4 lidi na dohled

                        Ngoldmaxx - Profil | So 5.11.2011 22:42:22

                        angelo >> Kolik tam bylo lidí?

                          Nangelo - Profil | So 5.11.2011 22:30:50

                          Dnes jsem byl zkusit hlinik a podaril se jen nasadak 52cm, ktereho jsem vzal na Vanoce :) Od porybneho jsem zjistil, ze to tam vubec nebere od te doby co tam nasadili ryby. Bylo nasazeno 5 metraku vcetne amuru. Tak uvidime co tam zbyde po zime. Snad to pujde lip nez minuly rok. Mel jsem tam celkem dost dochazek a kolikrat jsem se vracel s nulou.

                            NMartík - Profil | So 5.11.2011 21:16:19

                            TWIN 69 - 5.11.2011 17:46:09 >> Dík a myslíš, že tam jsou i nějaké větší ryby? Má cenu jít tam na 3-4 dny na kapry? nebo je to po této stránce úplně zabité.

                              NTWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 18:50:52

                              Balin >> už su tady.

                                NTWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 18:40:24

                                Balin >> vsadím na ověřené věci z letošní sezony.takže pelety Cherry a Kapří guláš+obalovací pasty.na zakrmení řepku,kukuřici,pelety a method-mix.nemá cenu vymýšlet něco zvláštního.musím na chvilku odejít.za cca 10 min. jsu zpátky.

                                  NBalin - Profil | So 5.11.2011 18:36:01

                                  TWIN 69 >> no to jsem zvedav jak tam dopadnes,pak napis co a jak.a co mate nachystane za dobroty?

                                    NTWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 18:33:27

                                    Balin >> já si nestěžuju.zítra jedu do Spyťáku,tak snad to bude lepší.krmení je nachystaný.

                                      NBalin - Profil | So 5.11.2011 18:31:49

                                      TWIN 69 >> nj podari se

                                        NTWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 18:29:59

                                        Balin >> ahoj,nic moc.čistá nula.zabalil jsem to a zajel za klukama z CDB na pokec a ke tchýni na večeři.