MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Balin - Profil | So 5.11.2011 18:27:52

TWIN 69 >> zdarec tak jak bylo na rybech?

    TWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 17:46:09

    Martík >> ahoj,byl jsem tam letos na jaře a na červíky bylo pár běliček.

      Martík - Profil | So 5.11.2011 17:06:25

      chlapi, jaké máte zkušennosti s Tichou v Hodoníně? Může to tam mít na jaro cenu? já tam chytal cca před 8lety převážně bělice.. jaké to tam je teď?

        TWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 7:48:32

        ludva12 >> v tomhle máš pravdu.

          TWIN 69 - Profil | So 5.11.2011 7:47:57

          goldmaxx >> myslíš?no kéž by tak bylo.

            ludva12 - Profil | Pá 4.11.2011 22:57:03

            TWIN 69 >> lidí kteří si zajdou omakat použité zboží do bazáru za nižší cenu je dnes hromada.Pak tam přibude regál s novotama a už to jede...

              goldmaxx - Profil | Pá 4.11.2011 22:56:15

              čím víc prodejen -tím doufám šance na nižší ceny

                TWIN 69 - Profil | Pá 4.11.2011 22:51:07

                ludva12 >> bazar není,ale jsou tu 3 prodejny.což je hodně.

                  ludva12 - Profil | Pá 4.11.2011 22:49:54

                  TWIN 69 >> v Hodošu asi nic podobného ještě neni,nebo snad ano?

                    TWIN 69 - Profil | Pá 4.11.2011 22:45:15

                    ludva12 >> už je toho v HO nějak moc.tak uvidíme co nám předvedou.

                      ludva12 - Profil | Pá 4.11.2011 22:43:54

                      TWIN 69 >> ano:o),od včerejška...

                        TWIN 69 - Profil | Pá 4.11.2011 22:41:45

                        Chlapi,už víte o tomhle novém kšeftě v HO???

                          maxikubik - Profil | Út 25.10.2011 14:08:56

                          Chlapi jak vám to jde na Moravě? 14. dní (5.docházek na Moravě 5.) jsem nechytil ani šupinu.

                            TWIN 69 - Profil | Út 11.10.2011 20:38:31

                            Enšpígl >> tak se snaž,protože vzdělání je základ.

                              Enšpígl - Profil | Út 11.10.2011 20:36:53

                              TWIN 69 >> Díky. No moc mi to zatím nejde

                                TWIN 69 - Profil | Út 11.10.2011 20:31:42

                                Enšpígl >> Ahoj a uč se poctivě nebo skončíš jako dělňas!!!

                                  Enšpígl - Profil | Út 11.10.2011 20:30:00

                                  TWIN 69 >> Tak hodně štěstí. Já ted jdu dělat referát do dějepisu, třeba se tu ještě ukážu. Ahoj

                                    TWIN 69 - Profil | Út 11.10.2011 20:10:55

                                    Enšpígl >> díky a vyřídím.jedu příští víkend zase na Slovensko.tak doufám,že s Mirou zabodujeme.

                                      Enšpígl - Profil | Út 11.10.2011 20:09:57

                                      TWIN 69 >> Tak někdy příště. Jinak držím palce

                                        TWIN 69 - Profil | Út 11.10.2011 19:56:01

                                        Enšpígl >> mladý má hodně práce v kovárně a ten nejmladší jede dva víkendy po sobě na turnaj.je to škoda,protože jsem tam s ním mohl zajet.