MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 21:19:42

TWIN 69 >> zachytáme, uvidíme. ps. a co tvůj synátor ? ten by to taky mohl zkusit. ten musí být z Dubňan vycvičený až, až :-)

    NTWIN 69 - Profil | Po 10.10.2011 20:11:15

    Enšpígl >> když se daří,tak se daří.třeba to bude na Lužáku lepší.vyzkoušej to a uvidíš sám.

      NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 20:06:22

      TWIN 69 >> šak jo. uvidíme, třeba se na mě štěstí usměje. Ale v Bílovicích to bylo super, 2 se utrhli, 2 spadli, a samá drobotina :-) to jsem byl štěstím bez sebe

        NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 20:04:49

        angelo >> mě se to líbí :D, nejlepší je když sedíš tam pod tratí a prolítne rychlík, nebo 25-vozový naložený nákladák, ach to to duní :-)

          NTWIN 69 - Profil | Po 10.10.2011 20:01:08

          Enšpígl >> klidně tam jeď.aspoň se pobavíš.

            Nangelo - Profil | Po 10.10.2011 19:59:38

            Enšpígl >> To vim, ze cucis na mašinfíre. Kdyz jsem tam chodil, tak me to docela stvalo :)

              NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 19:56:49

              angelo >> tu máš EC 77, rychlík 810 je poněkud rozmazaný :-)

                NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 19:55:36

                angelo >> No právě, ty vlaky, ryb tam moc není, tak sleduju vlaky ( moje 2 zábava, železnice )

                  Nangelo - Profil | Po 10.10.2011 19:52:02

                  Enšpígl >> Sak jo. Pekne prostredi akorat ten vlak tam sem tam projede, ale myslim to s tema rybama. Na mistnich rybnikach a kor na takovych malych je to s rybama horsi.

                    NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 19:43:35

                    angelo >> náhodou, mě se lužák líbí, vzhledově

                      Nangelo - Profil | Po 10.10.2011 19:26:19

                      Enšpígl >> Klasicky mistni rybnik.

                        NEnšpígl - Profil | Po 10.10.2011 15:49:49

                        angelo >> revír pěkná, ale někdy rybami o ničem :-)

                          Nangelo - Profil | Ne 9.10.2011 20:49:35

                          Enšpígl >> No prave. A kolik by jich tam dali tech generacnich kapru? Myslim si, ze po skromnu. Chcu tam zajit mozna az po zavodech. Kdyz sem zacinal, tak jsem tam celkem chodil na Luzak, ale nikdy sem tam nic nechytl :)

                            NEnšpígl - Profil | Ne 9.10.2011 20:40:09

                            angelo >> píšou, píšou, ale aby to nebylo, jak u pstruhů, že ty velké si předseda s ostatníma rozebere.. Ale nebylo by to špatné, trofejní ryba v Lužáku

                              NEnšpígl - Profil | Ne 9.10.2011 20:38:45

                              TWIN 69 >> Táta chce abych šel, ale já nevím. Jak to bude vypadat, 15tiletý kůň mezi 5letými špunty :-)

                                Nangelo - Profil | Ne 9.10.2011 20:38:43

                                Enšpígl >> No klasicke gulasovky. Mozna se tam pujdu podivat az po zavodech nakou dobu. Pisou ze to bude dobre zarybnene a aj generacni kapri tam naci budou. No uvidime.

                                  NTWIN 69 - Profil | Ne 9.10.2011 20:37:40

                                  Enšpígl >> pro dnešek končím.měj se fajn a Dobrou noc.

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 9.10.2011 20:34:04

                                    Enšpígl >> Vánoční kapr bude v pohodě.Já ryby nejím,takže mě to netankuje.když bude dobrý počasí,tak si ještě dlouho zachytáme.A Ty tam jedeš na ten Lužák?

                                      NEnšpígl - Profil | Ne 9.10.2011 20:30:17

                                      TWIN 69 >> Tak se daří.. to je dobře. Já ted jen vláčel, ale zase zkusím chytat ,,kapři´´ na feeder, aby se neřeklo, že jsem nedones vánoční rybu. Na lužáku jsou ryb. závody, ale co jsem slyšel, tak to bude alá V. Bílovice :-(

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 9.10.2011 20:23:52

                                        Enšpígl >> minulý týden jsem byl s nejmladším v Dubňanech.celkem za dvě odpoledne 15 menších kaprů a 6 amurů.největší měl 50cm.je to tam hodně vymlácený,ale kluk si tam dobře zachytá na splávek a já mám klid.