MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Ne 9.10.2011 20:19:20

TWIN 69 >> nic moc, už jsem týden nebyl. Takový odpočinek, předtím jsem chytal každý den. A Ty ?

    NTWIN 69 - Profil | Ne 9.10.2011 20:15:46

    Enšpígl >> ahoj,pěkně jsi to nafotil.a co ryby,jak se daří?

      NEnšpígl - Profil | Ne 9.10.2011 20:14:56

      TWIN 69 >> to je pohled co ?

        NDrinks - Profil | St 28.9.2011 18:55:36

        CarpPavel >> escorrt - 28.9.2011 18:50:01 >> Na tom místě se občas vůbec nespí :)))) Pěkné ryby, gratulace:)

          Nescorrt - Profil | St 28.9.2011 18:50:01

          Drinks - to se ti jen zdá :-) ,musíš si tam kdyžtak dojíd nahodit když spím :-) to můžeš

            NDrinks - Profil | St 28.9.2011 18:40:19

            CarpPavel >> escorrt - 28.9.2011 18:07:28 >> Už vím , kdo mě vždy zabere flek;)

              Nescorrt - Profil | St 28.9.2011 18:07:28

              Tak opět svazovečka na 3 dny,kapříkům se moc nechtělo ale přeci se mi podařilo něco málo ulovit šupináče 87cm,12.60kg , a lysečka 79cm,10.20kg a pak pár menších

                Ngomz - Profil | So 24.9.2011 0:04:49

                TWIN 69 >> Jo, vim a uz driv jsem cetl... Vim co mas na mysli.

                  NTWIN 69 - Profil | Pá 23.9.2011 21:23:20

                  mrkněte se na tohle,to nemá chybu: http://www.youtube.com/watch?v=IEUxO5vlz_U&feature

                    NTWIN 69 - Profil | Pá 23.9.2011 20:21:31

                    gomz >> já to pochopil po svém.spousta lidí tady píše všelijaké nesmysly a hodně z nich se sem chodí jenom hádat a provokovat.například mě napadají někteří za chytání na soukromáku.ne že by mě to nějak vytáčelo,je mi to v podstatě fu/c/k.ale je pak sranda,že tyto lidi potkávám na soukromáku nebo moji přátelé nacházejí jejich fotky s kaprama z těchto,podle nich,méněcenných vod.
                    proto bych někdy velmi rád potkal tyhle trotlíky u vody a tam mě můžou předvést své umění.

                      Ngomz - Profil | Pá 23.9.2011 20:15:40

                      TWIN 69 >> Zdarec, ale mam pocit, ze Drtic21 chtel rict neco jineho...Sam mam pocit, ze to bych asi nedokazal nekde u vody.

                        NTWIN 69 - Profil | Pá 23.9.2011 20:08:56

                        Šmulda >> každý ne.jezdí tam spousta trotlů co nejsou schopni chytit rybu.

                          NTWIN 69 - Profil | Pá 23.9.2011 20:07:59

                          maxikubik >> kolego,kdekoliv.dneskaj už je běžné,že někteří šmoulové nezachytají ani na soukromáku a ani na svazovce.

                            NMIRAXD - Profil | Pá 23.9.2011 18:46:14

                            Šmulda - ale taky tam muže každy vyhořet

                              NŠmulda - Profil | Čt 22.9.2011 23:03:03

                              Na soukromáku je každý král

                                Nmaxikubik - Profil | Čt 22.9.2011 22:29:26

                                TWIN 69 >> Na soukromáku, nebo na svazovce???

                                  NTWIN 69 - Profil | Čt 22.9.2011 21:26:01

                                  Drtic21 >> A kdo by Tě kamenoval?napsat můžeš cokoliv,podstatné je to,co dokážeš u vody.DOBROU NOC

                                    NDrtic21 - Profil | Čt 22.9.2011 21:24:04

                                    Tak jsem si s trpělivostí sobě vlastní pročetl všechny příspěvky, a udělal jsem si z toho jeden závěr.Na papír nebo na monitor dokáže každý napsat cokoliv, ale když přijde na lámání chleba, tak skutek utek.To jsme holt my Moraváci, a abych neurazil, tak také Češi.A můžete mě ukamenovat.

                                      NTWIN 69 - Profil | Po 19.9.2011 21:00:21

                                      Orf >> jenže byla jiná doba.tenkrát hrozilo max. pár facek a byl klid.

                                        NOrf - Profil | Po 19.9.2011 20:55:32

                                        noo kdo to tam prostě jednou nezkusil když byl děcko, ale nás nechytnuli...:-))