MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

angelo - Profil | Po 19.9.2011 20:30:41

roman >> Jednou jsem tam videl 2 starsi kluky jak jeden mel v ruce spagat se splavkem a druhy ho hlidal. Jen me prekvapilo, ze chytali v blizkosti hlavni cesty na Luzice a ne nekde v zadu. Treba to byli oni, ten vek by na ne odpovidal.

    escorrt - Profil | Po 12.9.2011 14:54:48

    Opět svazovka,kapříkům se vůbec nechtělo ale přese se podařilo jednoho obelstít 87cm 11,5kg
    omlouvám se za foto ale neměl jsem foták sebou tak na mě kamoš svítil čelovkou a foceno mobilem :-)

      TWIN 69 - Profil | Ne 4.9.2011 18:53:26

      sobotní výlet na Kelčany dopadl i přes horko a bezvětří nakonec dobře.celkem 16 kaprů,z toho nej měl 80cm.

        TWIN 69 - Profil | Ne 28.8.2011 19:30:25

        MIRAXD >> určitě sa tam vrátíme,protože tam ještě máme nevyřízené účty s těma velkýma!!!

          MIRAXD - Profil | Ne 28.8.2011 18:14:58

          3 dení chytačka přinesla 120ks kapra nej tda 77 ale aspon něco,naš tim byl 2 dospěli a 2 děti takže 6 prutu

            MIRAXD - Profil | Ne 28.8.2011 18:11:35

            sk

              MIRAXD - Profil | Ne 28.8.2011 18:07:51

              to je pohoda

                TWIN 69 - Profil | Ne 28.8.2011 17:05:44

                tak co chlapi,jak jste nachytali v tomto týdnu?

                  Enšpígl - Profil | Ne 14.8.2011 15:22:44

                  roman >> To je nádhera, pak ti sem hodím fotky, co jsme našli my. Mě se podařil i jeden nádherný křemenáč, mamce hřib smrkový atd.

                    MIRAXD - Profil | Ne 14.8.2011 12:08:06

                    roman >> roman-odpoledne valim taky

                      roman - Profil | So 13.8.2011 21:37:37

                      já radši v lese najdu něco takovýho ooo)))

                        Enšpígl - Profil | Čt 11.8.2011 19:17:12

                        roman >> Ale nevím, kde přesně. Jinak přesně, běž někam sám na houby....

                          TWIN 69 - Profil | Út 9.8.2011 20:26:07

                          roman >> v týdnu je to lepší.dneskaj mě kamoš dovezl bedle.našel jich asi 100.já mám o víkendu na starost děcka.moja mosí do práce.nečekaně.

                            roman - Profil | Po 8.8.2011 21:31:00

                            TWIN 69 >> v pátek váhám mezi jesíkama v Kelčanech nebo muchomúrkama, rozhodne počasí--zatím na body podle rosničkářů vedou fišle.V sobotu tam bude lidí jak vos na medu a to není pro mně..

                              TWIN 69 - Profil | Po 8.8.2011 21:13:35

                              roman >> já houbám nerozumím.proto je ani nesbírám.aspoň zbyde na ostatní.taky jsem to v neděli zkusil s nejmladším.na plavanou celkem 6 amurků,5 kaprů a spousta cejnů.prcek měl radost jak o Vánocích.to je pro mě nejpodstatnější.tento víkend ještě uvidím kam pojedu.

                                roman - Profil | Po 8.8.2011 21:10:58

                                TWIN 69 >> nazdar-mrtvolku nemusím ale hřiba jak poleno jooo.V neděli jsem byl na Moravě-horko jak sviňa, jeden z nejlepších wobů v háji a --PRD! Za 4hodky ani zalovení, natož pak kontakt s rybkou, jediný co mně těší že jsem tak nedopadl jen sám ale fšichni zoufalci co tam nacvičovaly hody...holt Morava jde na dravce pomalu ale jistě do háje. Ale jinak prima den ooo)))

                                  TWIN 69 - Profil | Po 8.8.2011 20:49:06

                                  roman >> ahoj,neboj.mrtvolka se neválí v každém lese!!!

                                    roman - Profil | Po 8.8.2011 20:46:57

                                    Enšpígl >> já byl na Vysočině-tak to je pro mně novinka. A pak běž někam na houby......

                                      TWIN 69 - Profil | Po 8.8.2011 19:55:54

                                      CarpPavel >> escorrt - 7.8.2011 12:25:45 >> JASNĚ,pohádky máme všichni rádi.Nechápu,proč jsi to nenapsal zrovna a místo toho mažeš fotky z profilu.Připadá mi to pod Tvoji úroveň.jenže fotek je dost,takže se asi na to vykašleme.ZDAR!!!